Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a FIDESZ tovább rombol,...

Ha a FIDESZ tovább rombol, hajlandó vagy-e még Magyarországon lakni?

Figyelt kérdés

Már nem is merek több tervezetbe beleolvasni, mert nagyon kiábrándultam ebből a pártból is. Egyszerűen élhetetlenné teszik az országot.


Nyugtató kell már ehhez az országhoz.. Elviselhetetlenné teszik..


2010. dec. 4. 12:34
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
A FIDESZ is szoci.. Csak demokrata néven fut.
2010. dec. 4. 17:14
 32/43 anonim ***** válasza:
64%
Magas ez Neked még pajtikám!!Labogsz itt összevissza-jobb ha visszavonulsz -mégha Te uszitottad is össze itt az embereket!
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Mert ha nem, mi lesz? XD
2010. dec. 4. 17:39
 34/43 anonim ***** válasza:
69%
Csak nem fenyegetést vettél ki a megjegyzésemből??Paranoiás vagy?Csak javasoltam,mivel kis butuska vagy ezért nem kéne égetned magad!Dehát maradj csak,figyeld ahogy felnőttek beszélgetnek és tanulj--hogy jó MSZP-s agitátor váljon majd belőled!!
2010. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Hát, rohadtul nem érdekelsz..


És nem tudom leégetni magam, mert névtelenül megy az egész.


Lehet a szomszédod vagyok, lehet hogy az ország másik végéből jöttem..


Azt kamuzok amit akarok..


Úgy 0 égés..

2010. dec. 4. 17:51
 36/43 anonim ***** válasza:
91%

Akkor azt is írhatom hogy kapd be??Nem irom mert nem attól normális valaki hogy látják-e vagy nem.Ha hiszed,ha nem én akkor sem turkálom az orrom ha nem látják!Tudod miért?Mert akkor még véletlen sem fordul elő hogy mások előtt reflexszerüen csinálom-mondjuk zavaromban.

Fogod az adást?Ne azért légy becsületes és őszinte mert rajtaveszthetsz, hanem azért mert ha ez idegződik be akkor kisebb az esélyed hogy beégsz éles helyzetben!

Felőlem meg kamuzz csak,de igyekezz a fonalat nem elveszteni.

Még annyit elárulok(habár nem tartozik rád)hogy a fiam 6 éve Angliában eszi a vendégmunkások keserű kenyerét,mert itthon nem lenne semmilye!

2010. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%
semmije--bocs
2010. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Arra értettem, hogy nyugodtan szólhatok szabadon, és olvashatom mások szabad véleményét.. Mert a mai világban sokan nem mernének nyilvánosan, szemtől szembe ki mondani az érzéseiket, sérelmeiket az országgal és a kormánnyal kapcsolatban.


" Angliában eszi a vendégmunkások keserű kenyerét,mert itthon nem lenne semmije "


Erre pont arra utalsz, hogy itt sokkal de sokkal rosszabb.

"Itthon nem lenne semmije".. Nagyon negatív jelző, szinte már azt a kontrasztot teremti, hogy Angliában nagyon jó.. Bár tudjuk, hogy nem habostorta; még vendégmunkásnak is sokan elmennek diplomások is..

2010. dec. 4. 18:26
 39/43 anonim ***** válasza:
77%

Kabbe!Ha végigolvastad volna az első hozzászólásomat és nem csak az első mondatba kapaszkodsz bele, mint valami vérlázitó dologba, akkor értetted volna a mondanivalómat is!Nem épen korrekt egy mondatot kiollózni és fölülni rá mint valami csámpás gebére.

Sajnos ez a magyar vitakultúra.Nem hibáztatlak mert ezt látod a tömegtájékoztatás minden fórumán.

Nincs semmi kontraszt!Életszinvonalbeli különbség van Anglia és Magyarország közt.Simán megkeresi az itteni bérek hatszorosát.

Magyarország is tarthatna ott ahol más Európai országok ha nem lopnák szét az országot irányitó mágnások.Hajlamosak vagyunk ezt a politikusaink nyakába varrni,pedig Ők csak képviselői a tolvajoknak.A párt szine közömbös.A rablovicsoknak van pénze mindkét vezető pártba delegálni akik az Ő érdekeit képviseli!

Amig a pénz a zsidók kezében van nem fog semmi megváltozni.Nem érdekük hogy fölvirágoztassák azt az országot amelyik segitett a fajtájukat megtizedelni!

2010. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Jó veled itt és most befejezem a vitát..


"Don’t argue with idiots. They drag you down to their level and beat you with experience."

2010. dec. 4. 18:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!