Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a FIDESZ tovább rombol,...

Ha a FIDESZ tovább rombol, hajlandó vagy-e még Magyarországon lakni?

Figyelt kérdés

Már nem is merek több tervezetbe beleolvasni, mert nagyon kiábrándultam ebből a pártból is. Egyszerűen élhetetlenné teszik az országot.


Nyugtató kell már ehhez az országhoz.. Elviselhetetlenné teszik..


2010. dec. 4. 12:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
72%

" El lehet menni Magyarországról, itt lehet bennünket hagyni, kéremszépen! Tessék!"


Nem Gyurcsányt akarom védeni, de szerintem fogalmad sincsen, kiknek mondta, és miért, milyen összefüggésben. Megsúgom: a cégek, a vállalkozók képviselőinek mondta, nem pedig neked vagy nekem, vagy bármelyik egyszerű embernek. Igaz, a Fidesz ezt is jól beledolgozta a fejedbe - azért, hogy Orbán most 2/3-os többséggel és havi félmilla plusszal röhögjön rajtad.

2010. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
50%

ma 13:52---nek és azon többieknek akik kiragadnak egy mondatot és elsem olvasság a többit,vagy nem tudják értelmezni!

Hól a repedtarkú jónénikétekben voltatok mikor a Fideszt megválasztották??Ha megválasztották akkor 4 évük van hogy valamit csináljanak!!Erre lettek fölhatalmazva!!

Ti biztos valami fas.s.opó komcsi fattyak vagytok akiket bánt hogy a husosfazék mellől el lettetek hessegetve!

Volt 8 évetek lopni,csalnin,hazudni-akadálytalanul.Mostmeg fáj hogy valaki tenni akar az országért??Most legalább a szándék megvan-eddig az sem volt .Ha nem tetszik a módszer azt megtudom érteni,mivel nekem sem mindegyik tetszik!

Kisköcsög --az én anyám hét gyereket szült ennek az országnak ezért Őt hagyd ki a mosatlanszájú öklendezésedből.Megártott a kannásbor?

Örömmel látom hogy nem mindenki látja úgy ahogy Te,bár ha igy látod az nem ok és érdek nélkül van.Azt nem tudom mit sikerül a Fidesznek megvalósitani,azt azonban remélem hogy a komcsiknak még az irmagját is kiirtják!!Remélem a kisgazdapárt sorsára jutnak!

INKÁBB 10-SZER A JOBBIK MINT MÉG EGYSZER MSZP!!

2010. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

De utálom az ilyen "el lehet menni innen"-es embereket..



Tucatemberek..

2010. dec. 4. 16:30
 24/43 anonim ***** válasza:
48%
16:29 - A Fideszt és az MSZP-t egyformán utálom, és szerintem ezzel sokan vannak így.
2010. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
16%
16:29 - Lehet, hogy 7 gyereket szült az anyukád, de arra úgy tűnik, már nem volt ereje, hogy megneveljen...
2010. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
70%

"a cégek, a vállalkozók képviselőinek mondta, nem pedig neked vagy nekem, vagy bármelyik egyszerű embernek"


Szerinted ha elmennek a vállalkozók, és a cégek, akkor az egyszerű emberek hol fognak dolgozni? Az államnak, vagy a multikanak, akik kiviszik a hasznukat az országból?

2010. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
75%
ma 16:36---Sajnos igazad van!Hol tettél szert ilyen éleslátásra?Elkápráztatott gondolom mindenkit a szellemességed!Fostosbugybóka!!
2010. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
74%

"A Fidesz szerinted jókedvében hoz megszoritó intézkedéseket?Nem!!Valamiből meg elkell inditani a fejlődést! "

Sajnos ebből sem biztos hogy lessz valami,ha még jó is lenne a cél,majd jönnek a kerékkötők és megakadályozzák!Meg a mostani intézkedések megint a kisembert nyúzzák!

Ezért nem lessz itt soha rend és normális életszinvonal.Mindig az lopja le az országot aki éppen hatalmon van.

Egyik tizenkilenc,a másik egyhiján húsz.

2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
51%

Mostmár látom ki tette föl a kérdést!

Innen üzenem hogy bánom már hogy válaszra méltattalak mert két mondatot nem tudsz egybefüggően elolvasni és megérteni.

Csak a saját véleményedet akartad a Te intelligens stílusodban elmondani!Megértem a fölháborodásodat,igazat is adok Neked.De attól még egy nagy tapló vagy aki kettőig sem lát és köpköd mindenkire--ha megérdemli,ha nem!!

2010. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
21%

ma 15:06


Ki hiszi el ezt a dumát a többi szoci gyk-izgoncon kívül?

2010. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!