Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a FIDESZ tovább rombol,...

Ha a FIDESZ tovább rombol, hajlandó vagy-e még Magyarországon lakni?

Figyelt kérdés

Már nem is merek több tervezetbe beleolvasni, mert nagyon kiábrándultam ebből a pártból is. Egyszerűen élhetetlenné teszik az országot.


Nyugtató kell már ehhez az országhoz.. Elviselhetetlenné teszik..


2010. dec. 4. 12:34
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
66%
Köszönöm a jóindulatot amivel irántam viseltettél!Mindig mondta a faterom:Ne állj le fiam disznóval bizkózni mert mindketten sárosak lesztek,de a disznó még élvezi is!(Te népművészeti cserépedény!)
2010. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
55%

Nem igazán.

Nem érzem itt jól magam.

"Z"

2010. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Szerintem az MSZP ugyanolyan rosszat tett az országgal mint a FIDESZ mostanában. Ettől függetleül, ha nagyon sz*r lesz az élet, a tartalékaimból 100%, h ázsiába utaznák. Japán vagy Dél-Korea. Jó az élet, van munka, fejledt az ország és nekik a nép az első. Jó döntéseket hoznak :)
2012. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!