Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A turbó magyarok többsége...

A turbó magyarok többsége miért utálja azokat akik nem itthon akarják le élni az életüket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
81%

"Minek egy családnak 3 emeletes ház? Biztos egy halom pénz elmegy a fűtésre, meg egy csomó idő a takarításra. A panelház nagyon praktikus, alig kell takarítani. Persze akiknek ideológiai preferenciáik vannak, és a panelházakat a fújfújkommunizmussal azonosítják, azokat csak sajnálni tudom..."


látom még nem éltél panelban. nyáron meleg, télen hideg, a 2vel felettebb lakót is hallod ahogy nézi a tv-t, te sem csinálhatsz hangosabb dolgot, könnyen párásodnak-> penész.

2011. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:

"Ha nem,akkor addog ne beszélj,amíg nem vagy az ő helyükben."


Kik helyében?

2011. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
2%

"látom még nem éltél panelban. nyáron meleg, télen hideg, a 2vel felettebb lakót is hallod ahogy nézi a tv-t, te sem csinálhatsz hangosabb dolgot, könnyen párásodnak-> penész."


Régebben panelben laktunk, a fűtés rendben volt, télen melegítőfelsőben és nadrágban meg lehetett lenni, jobban nem is tudom miért kell fűteni, nem afrikai körülményeket akarunk szimulálni, nyáron ventillátorral megvoltunk, nem hallottunk semmilyen lakót mert nem volt szokás poénból zajongani, csak a szomszédból hallatszott időnként babasírás, mi sem akartunk hangosabb dolgokat csinálni a házban, mert emberek vagyunk, nem gibbonok. Ha hangoskodni akartunk, ott volt az utca.


Penész-probléma volt valamennyi, de pár havonta penészirtó felkenésével megoldottuk.



Mégegyszer ismétlem minek lakik egy család 3 emeletes kúriában? A régebbi korokban a királyok, nemesek csináltak ilyen ízléstelen dolgokat.

2011. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
72%

""az apuka informatikus, az anyuka kozmetikus. 3 emeletes házuk van, + pince, és minden van benne ami kell."


Minek egy családnak 3 emeletes ház? Biztos egy halom pénz elmegy a fűtésre, meg egy csomó idő a takarításra. A panelház nagyon praktikus, alig kell takarítani. Persze akiknek ideológiai preferenciáik vannak, és a panelházakat a fújfújkommunizmussal azonosítják, azokat csak sajnálni tudom..."


Azért van 3 emeletes házuk, mert bőven megengedhetik maguknak. A tetőtérben van a szülők szobája, a 2. szinten a gyerekeké, és a konyha, a földszinten pedig minden más. (Bocsánat, rosszul írtam, 3 szintes) A fűtést is tudják fizetni, az anyukának meg van ideje takarítani, mivel otthon dolgozik. A fújfújkommunizmussal meg nem azonosítják a panelt, mer ez Dortmundban van, ami az NSZK része volt.

De ott mindenkinek ilyen háza van. Ott ilyen az életszínvonal, ez a normális.

2011. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
87%
Egyeseknek igényei is vannak, azért ez csak ne legyen már bűn... hát komolyan.
2011. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
22%

"akik sz.rert-h.gyert megvettek M.O.-ot."


úgy bírom, hogy pont a turbómagyarok nem tudnak magyarul.

2011. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
45%
A tipikus turbómagyar. Akinek van pénze az zsidó. Én is ismerek gazdag embert, de érdekes módon keresztény.
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
36%
11:53-as, félreértettél. a diplomás-kétkezi munkás dolgot úgy értettem, hogy ott is a nyomik sírnak. Mert inkább munkanélküliek, mimt hogy kevesebb pénzért dolgozzanak. és a külföldi munkával is ez a helyzet. sír az ember, meg szidja azt aki kimegy, pedig csak irigyli, pedig ö is mehtehetné, csak gyáva meglépni dolgokat. mint a kutya,mikor ugatja a fünyírót,mert dühíti,hogy fél töle :D
2011. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
16%
Olvassatok kulfoldi ujsagokat, ott meg van hogy mit vasaroltak fel, mennyiert, es Cseszlovakiaban is. Nem sokat tudtok a sajat letetekrol "odabent".
2011. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
28%

"pedig csak irigyli, pedig ö is mehtehetné, csak gyáva meglépni dolgokat."


Nem vagyok se irigy, se gyáva.


Szeretem ezt az országot, ezt a népet, ezt a kultúrát és semmi pénzért nem hagynám itt.


Nekünk hozzá tartozik a normális élethez az, hogy reggelente azt halljuk, hogy "Jó napot!" nempedig azt, hogy "Guten Morgen!", hogy Forintban fizetünk Euró, Dollár vagy Zlotyi helyett, hogy a plakátokon, táblákon magyarul vannak a feliratok, hogy a tévében magyar adások foghatóak, hogy Budapesten, Cegléden vagy Győrben élünk, nempedig Düsseldorf-ban, Salisbury-ben vagy Warszava-ban.

Hozzá tartozik, hogy az emberek normális családi házakban, vagy panelházakban laknak, nempedig 3 fős családok élnek 3 emeletes kúriákban. Nálunk az ilyeneket maffiózóknak hívják.


Hülyeségeknek tűnik de nekünk ezek olyan szükségletek, mint az étel és az ital. Nem gyávák és irigyek vagyunk, hanem hazafik.

2011. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!