Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A turbó magyarok többsége...

A turbó magyarok többsége miért utálja azokat akik nem itthon akarják le élni az életüket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
27%

Így van, a nyugati szabadság egy nagy képmutatás, a holokauszttörvényeikkel pedig egyenesen a középkori inkvizíciót idézik...

Mellesleg könnyű magas színvonalon élni ott,ahol a kedves ősök végigfosztogatták a fél világot,és kiszipolyozták a gyarmataikat...

2011. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
13%

"Én is ismerek gazdag embert, de érdekes módon keresztény."


Soha ne hazudj!

2011. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
25%

"Mellesleg könnyű magas színvonalon élni ott,ahol a kedves ősök végigfosztogatták a fél világot,és kiszipolyozták a gyarmataikat..."


Kérdés hogy meddig? Mert ez a leírás nagyon ráillik az USA és Németországra is. És épp ők vannak a legjobban eladósodva, néhány balpénisz országot pl Görögországot leszámítva.

2011. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
86%

Had szólja bele én is a vitába....

Már korábban írtam hogy Németországban dolgozom.

Sajnos nem áll úgy anyagilag Édesanyám(egyedül nevelt fel engem és a testvéremet) hogy támogasson házvásárlásban.

Örökölni nem fogok.

Akkor ha nem megyek ki külföldre akkor miből veszek házat?

Ha pl félreteszek havi 30.000 forintot abból egy év alatt lesz 360.000ft 10év alatt nem lesz egy telekre való sem.

Értitek???

Mit tennétek a helyemben?

Maradnátok?

2011. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
48%

úgy látom visszatért az oldalra néhány troll

a 49-es pedig valószínűleg valami álom világban él (gyanítom h ő az aki korábban "nemzeti kommunizmust " akart megvalósítani, Észak-Koreát éltette stb.)

"EU-ból kilépés, vasfüggöny.

Ez a válasz 58%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14"

a válasz "hasznossága" tükrözi az oldal felhasználóinak agyi színvonalát!

2011. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem aki meg azzal jön h hazaárulás stb...gondolkozzon csak..ha így halad az ország itt NEM lesz olyan h Magyarország....és attól h vki kint él még nem lesz hazaáruló....

mitől vonzza nyugat az embereket? Mondjuk attól h igényesebbek,fejlettebbek értve ez tömeg közlekedés csak vonatokat nézzük ég és föl a különbség, vagy ott van a környezetre való figyelés....stb....

Minek laknak 3 szintes házban panel is jó....na egy ilyet egy tanulatlan ember jelent ki....

magyar ember családi házban, v panelban lakik nem 3 szintes házakban...miért is kéne abban laknia? Diplomával jó állással miért is nem engedhetnéd meg magadnak ezt főleg ha már a bevétel duplázódik+vannak ilyen olyan mellékes bevételeid????Ez nem maffia!!! Nézz utána a fogalom jelentésének!!! az igaz h itt ezt sokkalta nehezebb megvalósítani mint kint...és inkább megy ki az ember h hamarabb elérje ezeket..arról nem beszélve h itt minden csak emelkedik a fizuk meg stagnálnak ill. csökkenek meg leépítések... ezek után még kérdésed van h vajon miért mennek ki???? Mondjuk h ne haljanak éhen..huh aztán rájönnek h Mo. mennyire le van maradva itt milyen idegbeteg, IRIGYKEDŐ emberek vannak és hopp kint is marad mert ezt nem köteles eltűrni..ennyi

kint más az életfelfogás ha egyszer ti is kimennétek lehet másképp térnétek haza.....más gondolkodás móddal...

a hazaárulásos dolgot meg lehet a politikusoknál kéne kezdeni...

no comment

2011. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
79%

"ahol a kedves ősök végigfosztogatták a fél világot"

A magyarok pedig európát. Vagy csak véletlen féltek tőlünk.


""Én is ismerek gazdag embert, de érdekes módon keresztény."


Soha ne hazudj!"

Te aztán elég hülye vagy.

Tehát aki gazdag az zsidó. Ha te gazdag leszel akkor te is zsidó vagy.


És képzeld tényleg ismerek. Építő vállalata van.(út, bánya, stb)

2011. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom hogy csak javára válhat az embernek ha saját szemével körülnéz a nagyvilágban. Élettapasztalatot is ad (lesz mit mesélni az unokáknak) és lehetőséget hogy úgy élhessen ahogy akar.


"Szerint hogyan egyeztethető össze egy lusta, semmittevő ételsegélyt váró afrikai néger, egy idióta amerikai, egy bunkó, beképzelt nyugat-európai, egy perverz japán, egy vidékies ausztrál, velünk dolgos, egymást segítő közép-kelet európai magyarokkal?"


Mintha a magyar népet hibátlannak találnád, pedig vannak hibáink nekünk is (és ezzel nem a többi népet akarom védeni). Például szerinted hány egymást segítő magyar él a világon? Hidd el nem sok...


" ""Én is ismerek gazdag embert, de érdekes módon keresztény."


Soha ne hazudj!"

Te aztán elég hülye vagy.

Tehát aki gazdag az zsidó. Ha te gazdag leszel akkor te is zsidó vagy.


És képzeld tényleg ismerek. Építő vállalata van.(út, bánya, stb)"


Hagyjad, az ilyet nem lehet meggyőzni. Mindig másokat hibáztat a saját kudarcaiért. Hidd el ha nem léteznének zsidók akkor találna más bűnbakot. (az ilyenek kedvéért: nem, nem vagyok zsidó)

2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

"egy bunkó, beképzelt nyugat-európai"

Eléggé előfordul nálunk is.

2011. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
13%

"Eléggé előfordul nálunk is."


A kapitalizmus hatása miatt. A Kádár-rendszerben nem volt ilyen!

2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!