Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek normálisak? De most...

Ezek normálisak? De most komolyan, hogy lehet ilyen baromságot kitalálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 11. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
Sokkal gerincesebb, tisztességesebb és becsületesebb lenne, ha a Fidesz azt foglalná törvénybe, hogy nem akar többet sem négy, sem húsz évenként választást. Megtehetik, mert abszolút többségük van. A mézes csuportól nehéz megválni. Ehhez viszont a Fidesz gyáva, nem meri meglépni, ezért találták ki az extra szavazatot. Figyeljétek meg, a következő lépésük az lesz, hogy a sok gyereket nevelő parlamenti képviselők extra fizetést és juttatást kapjanak, mert megérdemlik. A birka nép - én is - meg beveszi. Hát ezt szavaztuk meg, nem kell háborogni.
2011. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

Érdekes volt végigolvasni a véleményeiteket!

A 68-as 17 éves nem gondolta ezt át! Mint ahogy az 53-as fideszbirka sem, aki szerint a baloldal=kádárimádat

Elmondanám neki, hogy kapcsolja be a Hír TV betelefonálós műsorait: CSAK ÉS KIZÁRÓLAG NYUGDÍJASOK TELEFONÁLNAK BE! -.-

Walter és dubiis már elmondták, amit akartam, túl sok kérdést vetne ez fel! ha elolvastátok a cikk végét: NEM FOGJÁK EZT BEVEZETNI! tehát tök fölöslegesen koptattátok a szátokat!

Értem én, hogy ösztönözni kell az embereket a gyerekvállalásra, de ne így! Megint a mennyiség megy a minőség rovására, és valóban: a családalapítást nem lehet mindig közgazdasági szemüvegen keresztül értékelni!

2011. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, egy szokásos indexes nulla hír, nehéz lehetett nekik kikukázni.
2011. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel lentebb vihetnék a szavazó korhatárt 2 évvel:D

Attól kisebbnek meg még tényleg kuss a neve. Mi az hogy képviseli a családját, vagy mi? Én meg az összes átlagembert:) Nem ér többet a családos ember szava. Curva anyjukat(a fidesznek).

2011. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ér többet a családos ember szava"


Hát a tiédnél 100x többet ér, az biztos!

2011. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért törölték a kommentemet, semmi trágárság nem volt benne. Mindössze annyit üzentem 53%-osnak, hogy az ő szülei is építették a Kádár-rendszert, ahogy a mai nyugdíjasok is. Már ide is elér a Fidesz keze?
2011. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
Az enyémben sem volt semmi trágár, mégis törölték, mert nem értettem egyet ezzel a sok anyaszomorítóval, akik egymást hergelik!
2011. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
na jo! jot szorakozok a vitatokon. persze vannak ertelmes valaszok is . akkor egy kis sztori nektek hogy szinezzem a szaraz politikai eszmecseret. 18 eves fiam egy alkalomal ,nagyon komoly keppel kijelenti nekem. anyu! milyen jo hogy nem szulettem cigusnak! tudod ha en cigany lennek tuti hogy ongyilkos lennek szegyenemben! csak tudod mi a baj? az hogy a ciganyok nem igy gondokodnak!
2011. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
Tegnap 14.11 Elmondanád kinek a kárát akarod . Lehet csumizni.
2011. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

"Tegnap 14.11 Elmondanád kinek a kárát akarod . Lehet csumizni."


Én vagyok 14:11-es. Most miről beszélsz? Nem értem kinek akarnám a kárát a kommentemmel, csak a nyugdíjasokat védtem meg, ha nem probléma.

2011. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!