Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek normálisak? De most...

Ezek normálisak? De most komolyan, hogy lehet ilyen baromságot kitalálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 11. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
16%

"Azok akiknek nincs gyerekük, nem tesznek az ország jövőjéért semmit!"


Jól sejtem, hogy te valami negyvenes nő vagy, akinek az egyetlen eredménye, hogy szült?

2011. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
25%
Nem mert egy 17 éves középiskolás srác vagyok
2011. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
47%

OFF: A környezetemben nagyon sok gyermeket nevelő kijelentette, hogy bizony, ha most lenne fiatal eszébe sem jutna 2-3 gyereket szülni, sőt azon is elgondolkozna, hogy szül-e egyáltalán ilyen körülmények közé.


Rohadtul elegem van ám abból, hogy mindenhol hátrányba kerülök lassan, mert nincs gyerekem ( pedig szeretnénk). Kevesebb lett a fizum, majd még a szavazatom sem ér annyit, de azért a becsülettel befizetett TB-m és adóm az jól jön.

2011. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
38%

89


Amiről korábban beszéltem.

Nem te kerülsz hátrányba, hanem a gyermekesek előnybe! Vágod? Csak árnyalatnyi a különbség, de amit te írsz, az úgy hangzik, mintha téged büntetnének, amiért nincs gyereked. Pedig pont fordítva. Mást jutalmaznak azért amiért nekik van.

2011. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

68


De nem vagy képes felfogni, hogy azért, mert gyereke van, nem jobb, okosabb, stb ember, hanem csak arra volt képes, hogy biológiailag reprodukálja magát? Ezt politikai előnyökkel jutalmazni valami olyan szinten álságos, hogy még nekem is sok.

2011. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
35%

sajna amit a p.cs 17 évesnek írtam az többszörösen is fennakadt a trágársági szűrőn és nem volt kedvem moderálni.


de azt hiszem nem is ér ennyit.


Tudod mit kis p.cs? Mit szólnál hozzá, ha ezentúl mondjuk minden lány alapból bejuthatna a fősulira? Nem kell felvételiznie, meg semmi. Ezzel te nem kerülsz hátrányba ugye? Hisz csak az ő jogaikat emelték meg. Igaz, hogy neked így kevesebb esélyed van fősulira menni, de hát no, a te jogaid ugyanazok maradtak, ugyanannyi jogod van hozzá mint másnak, jah nem, talán mégis hülye vagy ugye?

2011. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
40%

dubiis


De felfogom. Tudom. Lehet, hogy egy zseninek nincs gyereke, a 60-as IQ-val rendelkező cigánynak meg 15. De a cigány gyereket nevel, amivel hozzájárul a jövőhöz.

Kicsit erős volt tőlem, hogy a gyermektelenek nem járulnak hozzá a jövőhöz, de a tény az tény. Azé az ország aki teleszüli.

A magyarok miért nem szülnek gyereket? Mert azt mondják gazdaságilag nem képesek rá, stb. Valamivel muszáj támogatni őket, vagy a jövőben átnevezhetjük ez az országot cigányországra. Ők akkor is szülnek, ha nem éri meg nekik.

Kevesen vannak. DE mind1 nem vitázom tovább. Egyrészt úgyse tudnálak meggyőzni(részben, mivel neked is van igazságod, részben, mivel a helyzetünk annyira különböző, hogy valószínűleg totál máshogy látjuk a világot), másrészt rám lett szólva, hogy menjek vissza a homokozóba, és majd csak akkor törődjek a politikával, ha a mostani felnőtt generáció nyugdíját kell majd befizetnem.

2011. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
16%
Ja, hogy rasszistának tetszik lenni az ifiúrnak. Értem.
2011. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
22%

Kis p.cs! Újra megkérdezem tőled! Ha teleszülik a cigók az országot és nem marad értelmes dolgozni vágyó ember, akkor vajon nem e lesz itt összeomlás és egy új Etiópia, Albánia? hm?


áruld el, hogy hogyan járul hozzá a cigány 15 gyerekkel a jövőhöz! Hallgatlak!

2011. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek, attól még, hogy valaki 15 utódot termel, attól még nem lesz a társadalom legproduktívabb tagja, sőt épp ellenkező a tendencia.
2011. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!