Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek normálisak? De most...

Ezek normálisak? De most komolyan, hogy lehet ilyen baromságot kitalálni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 11. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
51%

""21:07

Te meg 100 kutyát lecumiztál az biztos.

(esetleg ha valami értelmes dolgot írtál volna, talán komolyan lehetne venni téged)""


Olyan gyenge és ostoba vagy, hogy csak személyeskedni tudsz. Tudod először is egy ilyen nulla hír hallatán mindjárt vérszemet kapsz és innen látom, ahogy fröcsög a nyál a szádból és vöröslik a fejed, ha olyat olvasol, ami nem tetszik neked. Másodszor inkább 100x meghallgatnám egy családos ember véleményét, érvelését és észrevételeit, mint egy kivénhedt kommunistát, vagy egy magába fordult liberális "nesze semmi, fogd meg jól" eszmefuttatását.

2011. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

"Olyan gyenge és ostoba vagy, hogy csak személyeskedni tudsz" Aztán végig csak személyeskedsz, úgy hogy semmit nem tudsz rólam, még a 2 kommentemnek a hangulatát is félreértetted.

Megcsömörlöttél a politikától, lazíthatnál. Talán akkor az értelem szikrája újra lángra gyúlna benned, mégha csak egy cigi meggyújtására elegendő is.

A kommented is egy "nesze semmi fogd meg jól" válasz volt, de mindegy. Lazíjá.

2011. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
Igen.Téged tényleg félreértettelek, de azt a másik anyaszomorítóra haragszom.Egyrészt azoknak,akik majd fél életüket ledolgozták a mult rendszerben és a másik felét ebben az anyaszomorítóban ezektől félti a jövőjét és haragszik a múltukra ? Csak nem birtokában van az igazságnak, mert akkor cserélhet a vezérükkel. Tisztelettel
2011. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
Ez nem Révész Máriusz kitalációja.Evvel sokan foglalkoztak már kerek -e világon, meg még más olyan dolgokkal, amivel egy párt be próbálja biztosítani a pozícióját.A jelenleg hatalmon lévő kormány mivel nagy kedvvel reformál meg mindent arra is sort fog keríteni, hogyan tud egy szavazóból többet kihozni. Tudja, hogy valamelyest csöokkent a szimpátiája és valahonnan a következő választásokhoz biztosítani kell a 2/3-ot. A többi szöveg csak töltelék.
2011. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

Nem lehet azt félreérteni, hogy "nem ér többet a családos ember szava". Már megbocsáss, de ez a kijelentés teljes mértékben minősíti a teljes lényedet, ezért eszem ágában sincs "megismerni" és úgy megítélni a gondolkodásmódodat.

A személyeskedésről drága barátom csak annyit, hogy amíg valaki a vitapartnere gondolataival, állításaival, cselekedeteivel, viselkedésével kapcsolatban mond ellenérveket, addig szó sincs "érvelési hibáról".

A te esetedben viszont tipikusan az "argumentum ad hominem" alapján személyt minősítő és bíráló szónoklatok hangzottak el.

Ha személyeskedni akartam volna, akkor lesüllyedtem volna a te szintedre és azt mondtam volna, hogy "a retkes túrós f*szodra húzzad rá azt a 100 rühes korcsot miután beleverték a ragyás pofádba mind a százan"

De én nem mondok ilyeneket :D

2011. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:

"Már megbocsáss, de ez a kijelentés teljes mértékben minősíti a teljes lényedet" Gyöngeséged kedvéért:

Nem azért írtam, hogy semmit nem tudsz rólam, mert azt akarom megismerj, nem azért írtam félreértetted, mert amiatt a mondat miatt akarok mentegetőzni. Hanem mert _semmi_ nem igaz rám abból amit írtál. Még csak hogy idegesen írtam a kommentet, az sem.


Érvekről tényleg nem lehet beszélni nem tudom minek hoztad fel mikor egyet sem írtál... de mindegy, betudható annak hogy bolond vagy.

2011. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
Te ide-oda csapdosó.Nem akarjuk mi a vérnyomásodat karbantartani,csak az eshetőségeket latolgatjuk. Pl gyerek voks tekintetében igen sok fajta variáció áll pl a fidesz rendelkezésére. Én segítenék nekik, hiszen nem is gondoltak nem, vallás és faji hovatartozáshoz.Elképzelhető pl Fekete Péter gyerek 3 voksot ér majd. Nyugi ez még most csak hipotézis, de egy év mulva már valóság. De lennének ötleteim az öregkori választási eshetőségre is . 60-on felül már hatvan és a halál között kategóriát ajánlom és mivel ez 3 emberöltő ezek csak 1/3 szavazati jogot kapjanak./Mint én is/ Röhej,de ugy leszünk,mint az eszkimók, hogy kimegyünk télen a "hómezőre" .
2011. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
folytassatok legysziii!!!!!!!!! szet rohogom az agyam! eletembe nem nevettem ilyen jokat mint ezeken az oldalakon!!! koszonom nektek!!!
2011. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

20:28

Ismerem az érzést, én az elnök választások előtt éltem át először. Szép kis viták folytak. Még kérdést is írtam ki, hátha kialakul még egy kis flame, de sajnos rendes válaszokat kaptam:D

2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy erősítené a családosok beleszólási jogát, hanem az, hogy erősítené a cigányok beleszólási jogát. Lehettem volna polkorrekt, hogy ilyen, meg olyan rétegek, de ennyi, erről van szó, mindenki tudja, hogy nekik van a leghamarabb a legtöbb gyerekük.


Ne felejtsük el: Már kb. minden 10. ember cigány Magyarországon. DE! Nézzük csak meg ezt az arányt a 18 év alattiak esetében és máris rájövünk, hogy ha ezt engedjük, akkor szó szerint ennyi volt Magyarország!


Csak idő kérdése és még a nevét is átírják (Romaország), csak azt nem tudom, hogy fogják a cigányok eltartani és vezetni az országot "ilyen kiemelkedő képességekkel, ennyi rengeteg szakemberrel és értelmiségivel"...

2011. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!