Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik támogatottsága...

A Jobbik támogatottsága 16%ról 6%-ra esett, ezért most bepörögtek? Link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
74%
Dél-kelet Magyarországon lakom, és tudom mi van az általad felvázolt helyeken. De akkor sem lehet az a választás programja, hogy itt nyírjuk ki a cigányokat. Tenni kellene ellenük valamit, és fog is tenni a kormány. Tudod mi az érdekes? Én egy igen nagy céget vezetek ahol lakom. Nincs rózsadombon villám, de anyagi gondjaim sincsenek. Nagyon sok ember dolgozik a kezeim alatt, és van köztük cigány és jobbikos is. És egyikkel sincs probléma. A jobbikos tényleg azért jobbikos, ami neki a magyarságot jelenti, a cigány pedig dolgosabb és becsületesebb a legtöbb magyarnál. És nem utálják egymást, nincs gyűlöletkeltés. A munkahelyek megteremtése lenne a legfontosabb az emberek számára, és akkor nem érnének rá unalmukban a gyűlölködésre. Én lassan 80 embert vontam ki ebből a körből, remélem sokan választják ezt az utat. A kérdezőnek meg csak annyit, hogy prostik mindig is lesznek, amíg világ a világ. Sokkal tisztább volna ezt is legalizálni, egyrészt megszűnnének az ország rossz arcát mutató útszéli k....k, tiszta környezetben "dolgoznának", nem mellesleg igen nagy adóbevételt is jelentene. Van igény rájuk, ezzel nincs mit tenni. Nem Magyarország lenne az első aki legalizálná. És kár ezen felháborodni, aki nem akar az nem megy oda. De legalább nem az útszélén integetnének, és nem kényszeríthetné őket egy strici semmire, mert nagyrészt ez így működik. A stricik pénze befolyhatna adóba, mennyivel jobb lenne. A szélsőjobbnak pedig nincs létjogosultsága az unióban, ha tetszik, ha nem.
2011. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
62%

"Az összes programjuk a cigány bűnözésről szól. "

Szüntessék meg, és nem lesz Jobbik. Szerintem még a Jobbikosok is boldogak lennének, ha LEGALÁBB ennyit elérnének. Háromféleképpen lehetséges: az egyik a szociális út, beilleszteni a társadalomba őket, hogy rendes, tiszta, becsületes dolgozó emberek legyenek. A másik a radikális mód: szaporodásuk akár erőszakkal történő visszafogása, legalább a bizonyítottan, többszörösen visszaeső bűnöző életmódot folytatók halálra ítélése. A harmadik az ultraradikális út, a legbrutálisabb: a totális, azonnali kiirtás. A szociális út már bizonyított: 20, de inkább többszáz éve sikertelen.


"Azért lássuk be, ez nagyon szegényes egy komoly támogatottsághoz."

17%. Közel annyira "szegényes", mint egy bukott baloldali kormány lejáratókampánya.


"Értelmes emberek nem ez alapján választanak kormányt"

Értelmes ember nem szavaz arra, aki bizonyította alkalmatlanságát. Értelmes ember nem szavaz állítólagos diktátorjelöltekre. Értelmes ember nem szavaz senkire?

Mellesleg attól függetlenül, hogy te nem olvastad, a Jobbiknak volt legelőször kiadott programja 2010-ben, ráadásul az egyik legreálisabban végrehajtható program volt. Találgatni nem szeretnék, de minimális változtatásokkal ebből a programból valósult meg a legtöbb eddig...


Nem mellesleg a Jobbik eddig az egyetlen ténylgesen konstruktív ellenzék. Nem annyit pofáznak egész álló nap a melegedőben, hogy ez így nem jó. Hanem elmondják, hogy ha ez így nem jó, akkor mit javasolnak helyette.

2011. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
5%

"a Jobbiknak volt legelőször kiadott programja " És akkor mi van?

" Találgatni nem szeretnék, de minimális változtatásokkal ebből a programból valósult meg a legtöbb eddig... "

Talán azért, mert hasonló az értékrend, csak az egyik radikális, a másik meg nem.

"Az egyik legreálisabban végrehajtható program volt."

Pl. az államadósság újratárgyalása? Illetve nem tudom én hány kiadásnövelő dolog, és jóval kevesebb kiadáscsökkentő + a forint szépen leértéktelenődött vna, és akkor még többet kellett vna kivonni... Azt gondolom ti is elismeritek, h a piac liberális, nincs ott sok szélsőséges, vagy radikális, vagy ahogy tetszik :)

2011. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
69%
6%? És te ezt el is hiszed?
2011. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
19%
Nem, el van túlozva. Ennyien sincsenek már.
2011. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
82%

" De akkor sem lehet az a választás programja, hogy itt nyírjuk ki a cigányokat. "


Légyszíves linkelj egy hivatalos oldalt, ahol valamelyik Jobbikos képviselő a választási programjában azt ígérte, hogy kiírtja a cigányokat. Ha nem tudsz ilyet felmutatni, akkor ne rágalmazz senkit, és ne írkálj baromságokat!

2011. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
4%

"Sehol sem látszanak a Fideszből állítólag tömegesen kiábrándulók, akik a Jobbikhoz csapódnak.


A Jobbik valóban folyamatosan gyengül 2010 eleje óta, de nem olyan gyorsan, mint ahogy azt origóék képzelik."



Nem gyengül, hanem erősödik, és épp a fidesz volt táborából.

2011. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
16%

"A dühöngő, primitív, balhét kereső emberek ott maradnak, de ők sem a jobbikot pártolják, hanem a belőlük áradó agressziót. Lásd Zagyva urat."


A dühöngő, primitív, balhét kereső emberek a mai napig a fideszben vannak.

2011. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
11%

"EMBER! Kelet-Magyarországon azért szerepelt jól a Jobbik mert az emberek a f*szuk ki van a cigányokból! Bár ahogy látom ezt te nem értheted mert életedben nem jártál még Borsodban, Szabolcsban vagy akárhol Kelet-Magyarországon."


Nem csak azért, itt egyetlen cigány sem él és én csak az átfogó jól megfontolt gazdaságpolitikájuk miatt szavaztam rájuk.

2011. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
6%

"Illetve, nem azt mondta Vona, hogy 2/3-os a támogatottsága, hanem, hogy "Magyarország 2/3-a Jobbikos, csak még nem mindenki tud róla"



Ebben tökéletesen igaza is van.

2011. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!