Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik támogatottsága...

A Jobbik támogatottsága 16%ról 6%-ra esett, ezért most bepörögtek? Link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
61%
22:01 Ők nem azért adóztatnák meg a multikat sokkal jobban (ugye a multikat, és csak megadóztatnák őket, nem elűznék!!), hogy ne jöjjön be a pénz, hanem hogy ne szivattyúzzák ki! Mellesleg Oroszországgal akarnak gazdasági kapcsolatot létrehozni. Szegedi beszédében elmondta, hogy hova "tűnnek el" ezermilliárdok(ebből elég sok a korrupció, és főleg az mszp/fidesz-közeli cégeknek kiadott feleslegesen nagyon nagy összegek[ugyancsak ld.: Margit-híd felújítása többe került, mint Amerikában a legnagyobb híd felépítése]). Ha áttanulmányozod a programjukat, azért el kell ismerned, hogy jól ki van dolgozva, és ha (akár valamennyire) is meg lenne valósítva, talán Magyarország kimozdulna ebből a (nem csak pénzügyi) válságból. Ezt csak a legelvakultabbak nem ismerik el. Amikor beszélgető-műsorokban vendég Vona/Novák/akármelyik jobbikos, olyan érveket mondanak, amiket a műsorvezető nem tud megdönteni, hanem mindig másra tereli a szót, figyeld csak meg!
2011. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
74%
Tudod ha valakit nagyon megadóztatnak az vagy kicuccol egy másik országba, vagy a fizetéseket csökkenti, vagy csak elküld embereket. De az is lehet hogy csak áthárít mindent a fogyasztókra. Lásd bankok, vagy bármit amire különadót szabtak ki. Szabad piac van, itt nem lehet az árakat is meghatározni. Hangzatos szavak, ígéretek vannak a programban, de még Vona is tudja hogy lehetetlen kivitelezni, nem lehet a széllel szemben pisálni. Vagyis az EU ellen nem lehet jobban szembe menni, mint azt Orbán tette. Akkora ma az államháztartás hiánya, köszönhetően a szociknak főleg, hogy ezt nem lehet csak úgy egyszerűen megoldani. Meg tudod, ez a gárdistamellény....mindegy. Én is kivinném a céget az üzlettársamhoz, és itt maradna 80 eddig jól kereső ember munka nélkül, az ország meg jelentős adótól esne el. Vagy én nem esnék górcső alá szerinted, mert magasak a fizetések, sok adó megy az államnak? Egy része ki is megy, mivel közös a cég. És attól tartok hogy ez már elég lenne a hadjárathoz. Ne haragudj, de én nem bízom a jobbikban, a Fidesz áll hozzám a leginkább, persze ők sem hibátlanok, sőt. De még mindig őket tartom a legalkalmasabbnak. Remélem azért nincs harag, emberileg úgy érzem felette állsz sok jobbikosnak, a kulturált írásod alapján erre következtetek, meg jók az elképzeléseidnek egy része, de nem megvalósítható. Szerintem legalábbis.
2011. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
55%

Ezt egyrészt dicséretnek, másrészt viszont (sokkal inkább) sértésnek veszem. De most ne ezen vitatkozzunk. Az EU-nak meg nem kéne teljesen "bealázkodni", mivel pl.: azért fizetnek a magyar gazdáknak, hogy irtsák ki a szőlőtőkéiket(hogy a silányabb minőségű francia borok legyenek erősebbek a piacon); az EU igazságszolgáltatása olyan szinten nem törődik Magyaro.-al, hogy a szlovák nyelvtörvénnyel alig foglalkozott valamit. Úgy hiszem, ha egy szövetségben az egyik tag ilyen módon kirekeszti egy másik tag nemzetpolgárait, akkor minimum egy felfüggesztés járna. Az nem megy, hogy "oldjátok meg magatok", és utána még csodálkoznak, hogy az utcára megyünk. Persze az sem megoldás, hogy elzárkózunk az európai közösség elől teljesen. Nem egészen tudom, mi lenne a jó megoldás.

Vona azért vett fel ismét gárdamellényt, hogy felhívják magukra a figyelmet, mert sajnos az utóbbi időkben egyre kevesebb dologgal hívják fel az emberek figyelmét. Én meg a többi pártban nem bízom (kivéve az lmp-t, tudom, hogy ők aztán minden magyarellenes dolgot bevezetnének), és a fidesz sem kivétel. Orbán nem egy-két dologban csúsztatott/hazudott, ezt el kell ismerni. Amellett pedig, nem elég erélyes személyiség, nem kéne ennyire bealázkodni a külföldieknek (bárkinek, nem csak izraelnek). Ha erősen Magyarország érdekeit képviselné, nem lenne bajom vele. De így...

2011. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Érdekes volt végigolvasni, ahogy azon vitatkoztok, ami egy fél év múlva meg változhat! Hát még 4 év múlva! Ki tudja mi lesz akkor? Amúgy egyik válaszadó írta, hogy rosszul vetették össze az adatokat: szerintem nem. módszertanilag pontos volt a felmérés, de mint mondtam: fölösleges dolog közvélemény-kutatásokon vitatkozni!
2011. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
95%
Én is végeztem egy közvéleménykutatást, ahol a jobbik támogatottsága 100% volt. Ketten válaszoltunk haverommal....:D..... tehát ez is hülyeség, mert sok embert meg sem kérdeznek.
2011. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
igen, a mintavétel nagyon lényeges, de amit te "végeztél" az nem éppen KÖZvéleménykutatás! :D
2011. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
88%
Legutóbb hatan álltunk az utca jobbik oldalán. Egy ember az utca bal oldalán. Akkor mi hatszor voltunk többen, és még közvélemény kutatás sem volt.
2011. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

nekem erről mindig csak az volt a véleményem hogy

a "független" közvéleménykutatókat ki tartja el?

Hát persze hogy az akjtuális hatalom. Hát kinek mérnek.?

Hát persze hogy az aktuális hatalomnak.

2015. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!