Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik támogatottsága...

A Jobbik támogatottsága 16%ról 6%-ra esett, ezért most bepörögtek? Link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
17%
Tudod, aki már egy bizonyos szinten vágott neki a rendszerváltás utáni időknek, annak már az mszp sem tudott betenni, legfeljebb hátráltatni. Most meg vissza állt minden újra. De erről nektek nem sok fogalmatok lehet, úgyhogy nincs jelentősége.
2011. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
6%

"Csak ebben tudod mi a ciki drága szentem? Az, hogy ha ti jól éltek, akkor azt bizony javarészt az MSzP-nek köszönhetitek, tudniilik a gengszterváltás óta ők voltak legtöbbet hatalmon, és nem a Fidesz, de nem ám!"


Tévedés. Aki jól él, az SAJÁT MAGÁNAK köszönheti, nem a kormányoknak...

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
54%
Hűha, nem gondoltam hogy ekkora vitát váltok ki belőletek. Az utolsó hozzászóló azt hiszem méltóképpen zárta le az egészet. Ma 19:13-nak: Köszönöm a hozzáállásodat.
2011. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
60%

"Tévedés. Aki jól él, az SAJÁT MAGÁNAK köszönheti, nem a kormányoknak..."


Akkor kár szidnotok bármelyik pártot is, hiszen nektek tök mindegy, hogy ki van hatalmon. Akár a Jobbik is lehet.

2011. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
30%
Ebből a szempontból igazad van, de a gazdasági csőd mindenkit megérintene ha nyerne a jobbik. Mert ők ide juttatnák az országot, még az EU sem állna szóba velünk többet. Azért annyit még hozzátennék, hogy az új adórendszer nekünk sikeres embereknek nem hozott akkora változást, mert eddig is jól éltünk a munkánkból, és én személy szerint nagy részét átutalom a rászoruló gyerekeknek és az állatmenhelyeknek.
2011. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó!

És ezt mégis honnan tudod hogy a Jobbik csődbe vinné az országot???

Elolvastad valaha a programjukat?

Jó böngészést: :)

[link]

2011. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
47%
2011. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
97%
Persze. A jobbik az EU ellen, pénz nélkül, a külföldi tőke szinte teljes kizárásával. Ugyan már gyerekek...Pont a külföldi tőke beáramlás hozhat változást a munkahelyteremtésben, gondoljátok hogy az eszem elég lett volna annak idején elindítani egy nagyszabású beruházást ha nincs elég tőkém? Ehhez külföldi partnerre volt szükségem, aki fantáziát látott a tudásomban. Nekem sem volt annak idején százmillióm, hogy megvalósítsam azt, amit mára már tökélyre fejlesztettem. És az embereknek is ezért tudok jóval átlag feletti fizetést biztosítani. Ez az ország ma nincs abban a helyzetben, hogy a befektetőket elűzzük és az EU bezárja a kapuit. Ez van.
2011. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy én pl. a T-Comnál dolgozom és ott köztudott hogy a drágalátos Deutsche Telekom MINDEN pénzt kivisz az országból. Amilyen pénzt itt a dolgozók megteremtenek azt viszik el. És még csak nem is adóznak rendesen. Legalábbis nem úgy ahogy kellene nekik. A Jobbik nem küldené el őket de ha már lopják az országot akkor igazuk van hogy extra-adót kell rájuk kivetni és olyat amit nem tudnak az emberekre hárítani.

A Westel (a T-Mobile elődje) is csak félig volt magyar mert a másik fele egy amerikai cég volt, de akkor a Westel Kelet-Európa egyik vezető vállalata volt. Most meg hetente rúgnak ki embereket és mi már 4 ember munkáját végezzük fejenként aprópénzért.

2011. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
61%
Ami bejön a T-Comnak azt viszik ki...
2011. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!