Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik támogatottsága...

A Jobbik támogatottsága 16%ról 6%-ra esett, ezért most bepörögtek? Link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 17. 11:55
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
20%
Aki a Jobbik ellen beszél önmaga ellen beszél.
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
59%
Azt hiszem az a 6 % itt irkál a gy.k.-n.
2011. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
60%
"Légyszíves linkelj egy hivatalos oldalt, ahol valamelyik Jobbikos képviselő a választási programjában azt ígérte, hogy kiírtja a cigányokat." Mert majd ezt nyilvánosan be fogják jelenteni, nem igaz? Mondom, van jobbikos dolgozóm, mesélt történeteket, nem véletlen hagyta ott őket. A legtöbb párt nem a konkrétumokat mondja el a népnek választások előtt, az majd csak utána jön. Kivétel ez alól a Fidesz, akik mondhat bárki bármit, nem sokban tértek el az ígéreteiktől. Élő példa az egységes adó, ami csak jót tett és tenni fog, mert csökkenteni fogja a munkanélküliséget, főleg ha olyan szellemben alkalmazzák majd a munkaadók, mint én is.
2011. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
27%

utolsó: jézus te nagyon meg vagy vezetve. pont a fidesz gyakorlatilag alig tartott be valamit az ígéretei közül. ráadásul orbán pár éve olyat mondott, hogy az nem demokrácia, hogy egy országban egy párt egyedül uralkodik stb stb., erre meg ők mit csinálnak..

érvelni kellene, nem kiáltozni és f.ságokat írogatni. a jobbik soha nem mondott olyat, hogy irtsuk ki a cigányokat. ha annyira utálnák őket, Vona miért fogott kezet a vasvári kisebbségi vezetővel(vagy valami cigány főmuftival, nemtom pontosan)? és abban igazuk van, hogy a cigány gyerekeket bentlakásos sulikba kéne zárni, mert nézd már meg, hogy hogy nevelkednek! 12 évesen agyonvernek idős embereket a saját házaikban! a bűnözők 60-70%-a cigány, a gyilkosoké 90% fölött! ez mi, ha nem cigánybűnözés?? azt ígérte a fideszke, hogy 5 nap alatt rendet tesz! ez a választásokkor volt! elszámoltatás? a főkomcsik még a parlamentben osztják az észt(ld. gyurcsány, fél mszp frakció stb.)! nyugdíjpénztárak?? egyetlen jó dolog amit tettek, hogy megadták a kettős állampolgárságot! de ezen kívül semmit sem tesznek határon túli testvéreinkért!

2011. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pedig vannak fideszes kollegáim, akik azt mesélték, hogy a fidesz lelöveti az összes nyugdíjast. Ez kb. olyan, mint a te sztorid. Nevetséges!
2011. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:13


De ugye nem kakilták a nacidba tücsköm-bogaram?

2011. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
85%

Na elolvastam az origo cikkét és 100%-ban biztos vagyok benne hogy az egész egy hatalmas humbug. Ilyeneket Jobbikosok SOHA nem nyilatkoztak amiket origofaszok állítanak és az egész cikk úgy ahogy van egy újabb primitiv támadás a Jobbik ellen. Ennyi.

A teljes népesség körében 6%-on áll a Jobbik. Na bumm.

A fidezs.hu szerint a TELJES LAKOSSÁG KÖRÉBEN a fidesz 46%-on az mszp 12%-on a Jobbik 7%-on az lmp 4%-on áll. És van 31% aki nem szavazna. De ugye egy választáson a szavazatokat számolják össze, és ott csak az számít aki elment szavazni. Így a BIZTOS SZAVAZÓK (tehát akik elmennek szavazni, így a 31% aki nem megy el szavazni kiesik) körében jelenleg a fidesz 55-60% körül van az mszp és a Jobbik 15-20% körül és az lmp 8-10% körül.

És ebből az origós firkálásból onnan látszik hogy az egész egy hatalmas aljas hazugság hogy azt írják hogy tavasszal a Jobbik 16,7%-ot ért el. Ez így is van, az áprilisi első fordulóban ennyit értek el azok között az emberek között akik elmentek és leadták a voksukat. Ők voltak a BIZTOS SZAVAZÓK. És ezt az eredményt most aljas módon direkt összekeverik egy mostani TELJES LAKOSSÁG körében elért közvélemény kutatási eredménnyel, ami a 6%. És onnantól kezdve az egész cikk arról, hogy a "népszerűség csökkenés miatt változtatunk a politikánkonű2 meg mit tudom én. egy hatalmas nagy humbug. A Jobbik népszerűsége nem csökkent. Bravó origo!

Remélem érthető voltam...

2011. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
20%
Csak azok lázadoznak itt a Fidesz ellen, akik nem tudnak feljebb jutni az életben soha. Nekik már csak a jobbik jelent menedéket, mert utálják a cigányokat, és ebbe tudnak kapaszkodni. A 62 % - os vállalkozó miért tudott magasra jutni az életben? Mert a munkával foglalkozott valószínűleg nem mások mocskolásával. Nektek is inkább tenni kellene valamit, nem a sült galambot várni, az magától nem fog jönni. Én is hasonló cipőben járok mint ő, és egyetértek vele. Dolgozni kellene inkább, nem sírni meg a jobbikot éltetni. Úgy látszik ma mindenkinek az a legegyszerűbb ha ráfogja a kormányra hogy milyen nyomorúságos a sorsa. Elég volt az mszp, nem kell még a jobbik is. Mindenki tudna dolgozni ha akarna. Mehet a lepontozás, megint nem egy szarul élő jobbikos írt.
2011. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom. Az EP választás előtt azon ment a vita, hogy meg lesz-e az öt százalék, mert akkor tavasszal akár parlamentbe is kerülhetnek, aztán 15% lett. Tavasszal szintén mondták, hogy nagyon visszaestek, és akkor is 5% körül jósoltak, aztán 17% lett.
2011. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
61%

"Mert a munkával foglalkozott valószínűleg nem mások mocskolásával. Nektek is inkább tenni kellene valamit, nem a sült galambot várni, az magától nem fog jönni. Én is hasonló cipőben járok mint ő, és egyetértek vele."


Csak ebben tudod mi a ciki drága szentem? Az, hogy ha ti jól éltek, akkor azt bizony javarészt az MSzP-nek köszönhetitek, tudniilik a gengszterváltás óta ők voltak legtöbbet hatalmon, és nem a Fidesz, de nem ám!

2011. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!