Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a dohányzás...

Mit gondoltok a dohányzás tiltásáról kocsiban?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudok állást foglalni ebben. A kocsi belső tere valóban privát szférának számít ahova nem tuti, hogy beleszólhat bárki is. Viszont ha belegondolunk, senki sem értene egyet azzal sem, hogy egy gyereket megerőszakoljon bárki a saját lakásában, vagy megölje, bántalmazza, csak azért mert személyes légtér.


tehát végső soron mégis egyet tudok érteni ezzel a javaslattal. Rühellem ezt a bagázst, de nem ellenkezek olyan javaslatokkal amiben némi értelmet látok.


2011. márc. 3. 13:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

@ 19:02


Az az illető biztonságosan és jól vezetett. Talán éppen a magas szintű önismerete miatt, ami ugye sokakból hiányzik. Más ember simán beül a kocsiba 1-2 sör után azzal a jelszóval, hogy ő ugyanolyan jól vezet úgy, mint teljesen józanon, ami természetesen téves elgondolás.

2011. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2%

19:15:

Rendben, szép tőle, hogy nem iszik, ha vezet. Normális embernél ez alap. De...

Nem vagyok biztos benne, hogy ha a beszélgetés zavarja a koncentrációban, nem-e vezet túlságosan görcsösen, bizonytalanul. Magamból indulok ki. Én is ismerek olyan embert, akit az autórádió is zavar a vezetésben... hát, mellé sem ülök be még egyszer. Ezt félmillió kilóméterrel a hátam mögött mondom.

2011. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%

Ha tilos rágyújtani a kocsiban, ha gyerek is van benne, akkor majd kirakjuk a gyereket. Fagyjon meg, az nem tilos. Így aztán nyugodtan lehet dohányozni a kocsiban is... :-D


Pedro

2011. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mivel nem lehet ellenőrizni (illetve csak nagyon körülményesen), nem sok értelme van. Ráadásul az értelmesebb úgysem dohányzik vezetést közben.

UI: én is dohányzom

2011. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 doboszoli ***** válasza:

Én dohányzom.

A kocsiban való bagózás,(a vele való foglalatosság) sokkal veszélyesebb, mint a mobil használata, kihangosító nélkül, és ezerszer veszélyesebb másokra, mint a biztonsági öv használata, vagy nem használata.

Valahol a kérdező mellett teszem le a voksom.

2011. márc. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!