Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott anno az unios...

Ki szavazott anno az unios csatlakozásra?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról,hogy magyarországon nem lehet cukorgyárat üzemeltetni,mert eladtuk az európai úniós kvótánkat?
2011. máj. 11. 23:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Külföldi munka,ki a francnak kell?Én magyar ember vagyok itt élek magyarországon,és itt szeretnék jól élni.

Menjek el,hagyjam itt a családomat szaros 350ezer forintért,amiből mondjuk hazaküldök 150et?Kinek éri ez meg?Esetleg az egyedüláloknak,de akkor az maradjon is kint,mert ha hazajön akkor mit fog kezdeni itthon?

2011. máj. 12. 10:39
 12/30 A kérdező kommentje:

Ezenkívül,még idehozzák a multicégeiket,amiket x évig adómentesen üzemeltetnek.Munkát ad az embereknek,csak szarral huggyal fizeti ki őket.A magyar ember meg a saját hazájában nem tud lépni egyről a kettőre.Gyönyörű

A szovjeteknél megbukott az unio,szerintem idő kérdése,és itt is meg fog.Jó vége nem lesz az biztos...

2011. máj. 12. 10:48
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

És ezek a külföldi cégek önmaguknak adták meg az adókedvezményt? Ez is az EU hibája? Az IBM pl. uniós konszern? Nem értem, hogy az emberek miért mindenért az Uniót hibáztatják.


Nem lehet, hogy nem az EU-val van a baj, hanem aki uniós pénzen önt egy betonkockát 40 millióért az erdő közepére és elnevezi kilátónak?

2011. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi munka,ki a francnak kell?Én magyar ember vagyok itt élek magyarországon,és itt szeretnék jól élni.

Kérdezö irta:

Menjek el,hagyjam itt a családomat szaros 350ezer forintért...


En kb 1.7 millió Ft-ot keresek havonmta nyugaton. Na ez az a pénz amit az ember nem hív "sza.rosnak". Ezért te is elhagytad volna egy idöre a családodat. Amugy a családom is velem van.


Amugy attol, hoyg magyar vagy még nyugodtan lehet külföldön egy ideig dolgoznod. Elég jó a mi reputációnk külföldön. En se örökre akarok itt maradni. Rengeteget tanulok is

2011. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Igen a kormány is hibás nem csak az eu,mert olyan szinten eladtuk magunkat,hogy ők mondják meg mit csinálunk.

Az hogy te 1.7 millát keresel havonta az egy dolog,de a nagy átlagot nézd ne a kirívó eseteket.Kiváncsi lennék azért,hogy mit csinálsz ennyi pénzért.

A helyzet az hogy az unio a gengszter,magyarország meg a k@rvája.

2011. máj. 12. 11:19
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
De valaki írja már le, hogy mit csinált az Eu, amivel annyit ártott nekünk, és amihez nem adtuk a hozzájárulásunkat!
2011. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb baj,hogy a hozzájárulásunkat adtuk.Egy pár emberke 10millo nevében.
2011. máj. 12. 12:04
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező egy marha. Csak azért tetet fel a kérdést hogy kötekedjen.
2011. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
1.7 millióért manager vagyok egy nagy cég központjában.
2011. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Irtad: "A helyzet az hogy az unio a gengszter,magyarország meg a k@rvája."


Ez nem igaz. Csak képtelenek vagyunk élni az unió adta lehetéségekkel.

2011. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!