Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon kérdéshez rossz a...

A trianon kérdéshez rossz a hozzáállás az emberekben?

Figyelt kérdés
Több trianonhoz japcsolódó kérdést olvastam el itt GYK-n és arr jöttem rá,hogy sokan itt akkor sem akarnák trianon revizióját mégha tálcán is kinálnák nekik!
2011. máj. 25. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:

ma 12:56


En a magyar atlag embeerrol beszelek es folleg a hataron tuli magyar atlagrol.Tudod volt Sapard nevu program a turizmusra es mit kapott az egyszeru atlag hataron tuli magyar es gondolom igaz ez az anyaorszagbeliekre is??? Figyiszt.De azert jottek hogy igen csinald meg onerobol ezt es ezt mert aztan jon a kolcson....."egy lof@szt mama:)))".Amikor meg mindenunket befektettuk eheztunk dacara a rokonsagunknak mint hataron tuli mint anyaorsaqgbelinerk egyarant.iszont akadt anyaorszagleli EZER IDEGEN akinek ez fajt ami velunk tortent es segitett.Na en ezen emberekrol besdzelek ok semmit sem kaptak az Eutol.

2011. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:

ma 12:54

Majdnem egyetertunk esd elnezest hogy felreertettelek.De azert azt nem hiszem el hogy miutan kitakaritanank a roman szerb, szlovak viszaadna ami jar:) Nem....ok nem tudnanak szembenezni tolvaj multjukkal es igy az oszefogasbol is ok kerulnenek ki gyoztesen.Meggondolando veluk barmilyen szovetseg.

2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
57%

Ha jól vettem ki a az álláspontokat akkor itt csak kérdező, én, és Nameny képviseljük magyar revíziót. Én igenes azt mondom hogy mindent vissza! Nem elégszem meg a magyarlakta területekkel (bár kezdésnek jó lenne). Belegondoltatok abba hogy ha visszatér Székelyföld akkor az oláh kecskepásztorok mit csinálnak a többi magyarral?


Jó lenne ha Theroux sem próbálná játszani a nagy semlegest hiszen Észak-Erdély visszatérése stratégiai szempontból nem lenne szerencsés. A bolgárokkal szövetkezve kell leigázni Oláhországot egészen Argyasudvarhely-Jászvásár vonalig kell vonulni, Erdélyt visszacsatolni, Romániát felosztani Bulgária, Moldova és Magyarország között. Esetleg egy egy kis román állam alakulhatna Havasalföld névvel hogy lássák mennyire kegyesek vagyunk.


Kárpátalja esetében elég lesz a népszavazás is. Szlovákiával szemben fel kell lépni katonailag is ebbe na segítségünkre lesznek a lengyelek. Az Őrvidék és a Vendvidék visszacsatolása a nehéz kérdés mert a Délvidékről még a horvátokkal ki tudjuk kergetni a rácokat de nem lenne szerencsés a több frontos háború.


Ehhez elég lenne 1 millió fő. Először a népesedési arányokon kellene változtatni mert az anyaországot e hagyhatjuk védelem nélkül.

2011. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
88%
Én pártolnám a revíziót ha lenne rá valós lehetőség. De nincsen.
2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
30%
utoljára írtam Trianonos kérdésbe, tök fölösleges,csak a lepontozás megy úgyis. Időpocsékolás magyarázni a sok álomvilágban élőnek.
2011. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
7%

"és a világképünk nem önzőségre és önmagvalósításra épül, hanem kiállásra a mieink mellett, mintha egy nagy család lennénk?"


ja, látjuk ,hogy mi lett a világképetekből lsád: Szálasi-féle uralom alatt mennyire voltak "összetartóak".

Tieitek... urambátyám rendszer.

2011. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
31%

"Nekunk jobb Europaban?Mit kaptunk ,kapunk tolluk???"

Miért nem költözöl ki Észak-Koreába?

A kelettől mit kaptunk?

elnyomást b+ -.-

2011. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
8%

"Ennyit a demokracajukrol.Az is lehet hogy eltaposnak de nem mindegy?? Igy is ugy is nagyon kevesen vagyunk de akkor mar inkabb az ellen kuzdenek akiktol semmi jot sem kaptunk mit azok ellen akik meg adnak ezt azt."


Mit adtak nekünk? semmit.

ha szerinted a nyugat nem adott nekünk semmit, akkor már menthetetlen vagy...

2011. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
9%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Komolyan, nem tudok napirendre térni afölött, hogy szeretnél szovjet rabságban élni. Hogy lehet ennyire átesni a ló túlsó oldalára? Hogy lehet ilyen beszűkült látókörrel létezni?

2011. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
10%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51


A kérdező nem a mindent vissza elvet vallja. Ennyit leszűrhettél volna, ha már ennyire szépen tudod felosztani a területeket :)

2011. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!