Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianon kérdéshez rossz a...

A trianon kérdéshez rossz a hozzáállás az emberekben?

Figyelt kérdés
Több trianonhoz japcsolódó kérdést olvastam el itt GYK-n és arr jöttem rá,hogy sokan itt akkor sem akarnák trianon revizióját mégha tálcán is kinálnák nekik!
2011. máj. 25. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
8%

"Van történelmi tudásom és határontuli tapasztalatom is..."

Le is mered írni, kíváncsi lennék a tudományodra?

2011. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
38%

Válasz a kérdésedre:


Akik fontosnak tartják magyarságtudatukat, azok a te elméleti síkon mozgó kérdésedre azt felelnék, hogy igen, fontos nekik a revízió is, akik számára pedig nem fontos a magyarságtudatuk, azoknak nem fontos a revízió sem.

2011. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
49%

Ez a történelmi tudás is olyan, hogy A mond valamit, amire B azt mondja, hogy hazugság, mire B elmondja a saját verzióját, amire A azt mondja, hogy hamis.


Tehát ez is egyéni dolog.

2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:

„Ha jól vettem ki a az álláspontokat akkor itt csak kérdező, én, és Nameny képviseljük magyar revíziót.”


Én is itt vagyok!


Úgy vettem észre hogy valahogy sikerült néhány válaszolónak elsiklani a kérdés vége felett, miszerint „...mégha tálcán is kinálnák nekik!”.


Egyébként a kérdező meglátása jó, tényleg vannak akik függetlenül (!) a következményektől inkább elleneznék a dolgot.

Van néhány ötletem hogy ennek milyen okai lehetnek, majd később megírom.

2011. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
64%

ma 05:55


Ennek örülök. Sokan próbáltak itt már tényeket felsorolni a propaganda ellen de a felsőbb körök ellehetetlenítették. Direkt provokálják a magyarokat pedig már számtalanszor le lett ide írva az igazság.

2011. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nektek és hozzád hasonlóknak nem is,de van akinek fáj az igazságtalanság a nemzetünkkel szemben! "


Ne tudd már jobban, hogy mi fáj nekem és mi nem :)

Üres frázisaitok pedig "nektek" vannak.

2011. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
0%

Orbán Viktor vagyok és azt válaszolom: Trianon újratárgyalásának lehetőségére nem látok pozitív fejleményeket az európai politikában.


És ha Én mondom az úgy is van!

2011. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!