Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon hiszi azt bárki...

Milyen alapon hiszi azt bárki is, h neki bármi is alanyi jogon jár?

Figyelt kérdés

Most arról beszélek amikor a bumburnyák analfabéta betanított- vagy segédmunkás luxusra vágyik(jó kaja, nagy kéró, jó kocsi,nyaralás, stb.) azt hiszi , h neki ez alapból járna az élettől.Holott úgy az iskolában mint majdnem mindenhol örök vesztes és lemaradó volt.

Amikor pedig mondom, h semmi értelme ennek és vegyék már észre magukat, mert pl én nem vágytam soha sem túl okos sem túl ügyesnek lenni , soha nem nyomultam vagy tolakodtam ,a versenyhelyzetekben is megettem ami tőlem tellett , de el tudtam fogadni ha vannak jobbak nálam ,de így , h nincsenek hozzám képest túlzott igényeim sokkal jobb nekem.Nem is értik mit akarok.

De amikor azt kell látnom, h milyen nagy kínok közt carik a paraszt manapság muszáj megmosolyognom:)

Nem értem mi az indíttatása és az alapja a fene nagy igényeknek.


2011. jún. 14. 08:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

"Na látod ez a fajta gondolkodás vezetett ide ahol most tart a társadalom.

Fikázás, személyeskedés helyett inkább gyere ellenérvekkel."



És a te gondolkodásod hova vezet?

Minek érveljek ellened, mikor úgysem érdekel téged?

előző már leírta a helyzetet.

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:

22:02

De cigányuralom meg pláne nincs egyesek mégis útálják őket. Miért is? Azért mert jobban megállják a helyüket ebben a társadalomban mint bizonyos emberkék akik csak siránkozni tudnak?

2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:

22:05

De az ingyenélők között viszont sokkal több nő van mint férfi. És itt erről volt szó. Az hogy kinek mi jár alanyi jogon?

Szerinted egy egyedülálló cigány munkanélküli férfinek mi jár???

2011. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

22:08

Ja majd jön a zikkájlozós pszihiáter, doktor Mengele társa és kiértékel. Aki szerint ráadásul nagy szám ha valaki nőhöz ér.

Gratula!

2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

"egyedülálló cigány munkanélküli férfinek mi jár"


Munka (bár az úgysem kell neki) vagy kötél!

2011. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

"Aki szerint ráadásul nagy szám ha valaki nőhöz ér. "


Hát a te esetedben bizony nagy szám!

2011. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

Rájöttem. Édesanyáddal voltak gondjaid. Szomorú, hogy így befolyásolja a felnőtt életedet.


Egyébként SiegHeil-al (miért kell ilyen név? na mindegy) sem értek egyet. Az döntően befolyásol, hogy milyen környezetbe születsz. Ha azt a mintát látod, hogy a munka nem természetes része az életnek, te sem fogod annak tartani. Itt a társadalmi környezet, a szülők nagyon fontosak. Ergo nem csuklóból szar emberek meg nem akarnak dolgozni, hanem ezt ismerik. Ha az őket körülvevő közeg változik, akkor ez is alakul. Ósdi példa, de ott vannak a négerek, akik között tényleg vannak gettóban élők, de van egy amerikai elnök is, aki néger. Nagy különbség, pedig ugyanaz a bőrszínük. Ebben nem különböznek, de az életkörülményeikben igen - tehát mi is befolyásol igazán?

2011. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

22:20

"amíg alig akad elvétve pár női politikus meg felsővezető"


Pont úgy mint a cigányok között. Akkor mi is van? A nőket is "integrálni" kéne a társadalomba hogy ugyanolyan értékű munkát tudjanak végezni mint a férfiak? De már legalább annyi ideje egyenjogúak mint a cigányék. Mégse fejlődtek semmit. Akkor miért csak a cigányoktól vonnátok meg az egyenlő jogokat? Azért mert rasszisták vagyotk?


"reklámokban, filmekben stb. tárgyként, eszközként mutatják be a nőket, nem igazán állja meg a helyét n

nőuralomról papolnod."


Mert ebből is megélnek. Téged valószinűleg nem mutogatnának reklámokban filmekben.

A férfiak meg a hétköznapi életben tárgyak. Egy engedelmes dolgozó rabszolga akióvel bármit meg lehet tenni. ÉS ráadásul még ostoba is és nem is veszi észre hogy kihasználják.

2011. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

22:20


Tehát ez átvetítve a nőkre azt jelenti hogy velem értesz egyet, s ez a mai társadalom kapatta el ennyire a nőket hogy így ellustultak.


Gondolom Zikkájlozós barátunk pedig arra fogad, hogy "fajilag" ilyenek mert a hozzá hasonlóak szeretik faji alapon magyarázni a dolgokat a cigányokkal négerekkel is.

2011. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

"Most arról beszélek amikor a bumburnyák analfabéta betanított- vagy segédmunkás luxusra vágyik(jó kaja, nagy kéró, jó kocsi,nyaralás, stb.) azt hiszi , h neki ez alapból járna az élettől."


Miért, másnak jár, attól, mert nem "bumburnyák analfabéta betanított- vagy segédmunkás"? Nem vagy te kicsit kabbeaf*szom?!

2011. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!