Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon hiszi azt bárki...

Milyen alapon hiszi azt bárki is, h neki bármi is alanyi jogon jár?

Figyelt kérdés

Most arról beszélek amikor a bumburnyák analfabéta betanított- vagy segédmunkás luxusra vágyik(jó kaja, nagy kéró, jó kocsi,nyaralás, stb.) azt hiszi , h neki ez alapból járna az élettől.Holott úgy az iskolában mint majdnem mindenhol örök vesztes és lemaradó volt.

Amikor pedig mondom, h semmi értelme ennek és vegyék már észre magukat, mert pl én nem vágytam soha sem túl okos sem túl ügyesnek lenni , soha nem nyomultam vagy tolakodtam ,a versenyhelyzetekben is megettem ami tőlem tellett , de el tudtam fogadni ha vannak jobbak nálam ,de így , h nincsenek hozzám képest túlzott igényeim sokkal jobb nekem.Nem is értik mit akarok.

De amikor azt kell látnom, h milyen nagy kínok közt carik a paraszt manapság muszáj megmosolyognom:)

Nem értem mi az indíttatása és az alapja a fene nagy igényeknek.


2011. jún. 14. 08:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
40%

14:40

Persze a kommunizmust is a zsidók találták ki a kapitalizmust is, biztos a nácizmust is hogy az amerikai zsidók leszámoljanak az európai ellenfeleikkel.

Logikus.

Amúgy meg régen nem volt semmilyen anyasági támogatás, és mégis született elég gyerek. Ha már annyira favorizálod a háború előtti időket, akkor ezt is tudhatnád. Manapság meg a krva sok anyasági segély ellenére sem születik.


Tudod miért? Azért mert ebben az elfeminizálódott társadalomban a nők annyira el vannak szállva maguktól hogy már képtelenek betölteni a szerepüket, szülni is lusták. A természet törvényszerűsége, hogy a degenerált fajok kihalnak. Ez a mai selejt társadalmunk megérett az összeomlásra és a kihalásra. Majd egy pár száz év múlva már egész más népek fogják lakni európát: arabok kínaiak cigányok négerek. Akiknél nem az a fontos hogy a nőik egyre jobban egyre pazarlóbban élhessenek, és hogy minél jobban uralkodhassanak, kizsigerelhessék a férfiakat, hanem normális kerékvágásban mennek a dolgok: A nő gyereket szül, dolgozik a férfi pedig irányít szervez és védi a családot.

2011. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
39%

"Azért mert ebben az elfeminizálódott társadalomban a nők annyira el vannak szállva maguktól hogy már képtelenek betölteni a szerepüket, szülni is lusták."


na szia!

Gondolom nem értél még nőhöz...

2011. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

21:50

Ó hogy szerinted a mai világban már az is nagy szám ha valaki nőhöz ér!

Na látod itt van a kutya eltemetve!


Nem a cigányokkal van itt a baj, nem is az arabokkal. Őnáluk nincs demográfiai válság.


De egy olyan országban ahol egysek szerint már az is nagy szám hogy ha egy nőhöz ér.. na látod ez már probléma.


És ezt nem további segélyekkel meg mégtöbb kivételezéssel lehet ám megoldani! Az csak tovább rontja a helyzetet.

2011. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
12%

"Akiknél nem az a fontos hogy a nőik egyre jobban egyre pazarlóbban élhessenek, és hogy minél jobban uralkodhassanak, kizsigerelhessék a férfiakat,"


Na téged vagy elhagyott a nőd, vagy megcsalt, vagy sosem sikerült becserkészni egyet. És ez frusztrációt okoz.

Elemezni való mintapéldány vagy. Csak ne szaporodj, ha lehet. Bár ebben az elfeminizálódott társadalomban úgysem szül egy nő sem, mert lusta... pff öcsém...

2011. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

"De egy olyan országban ahol egysek szerint már az is nagy szám hogy ha egy nőhöz ér.. na látod ez már probléma. "



Már meg ne haragudj, de a nőket nagyobb problémának tartani, mint a cigány népcsoport garázdálkodásait...

Hogy lehet ennyire gyűlölni a nőket?

Nincsen nőuralom, nagyon el vagy tévedve...

2011. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:58


Egyet értek, itt tényleg valami "komoly baj van a fejben"...

2011. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:

21:58

Na látod ez a fajta gondolkodás vezetett ide ahol most tart a társadalom.

Fikázás, személyeskedés helyett inkább gyere ellenérvekkel.

Ha meg ehhez is hülye vagy akkor bújj vissza a nőd szoknyája mögé csicsek.

2011. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Mellesleg amíg a nők ugyanazon munkáért kevesebb bért kapnak, amíg alig akad elvétve pár női politikus meg felsővezető, a reklámokban, filmekben stb. tárgyként, eszközként mutatják be a nőket, nem igazán állja meg a helyét nőuralomról papolnod.
2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

22:03

Például a tiédben?

Csak aztán nehogy a búziparádén lássunk viszont Zikkájlozós barátunk aki szerint nagy szám ha valaki nőhöz érhet.

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Ez nem személyeskedés volt, hanem pszichológia. Amit magánvélemény követett.
2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!