Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tudják a derék...

Mennyire tudják a derék magyarok, hogy mivel lehet mit elérni?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy sokan rögesznésen hőzöngőnek tartják akik az utcára mennek tiltakozni. Ennél valamivel enyhébb kórtani tüneteket vélek felfedezni azoknál, akik azt hiszik hogy egy kellemes délutáni séta a belvárosban, néhány ezer ember társaságában, egy egy tranzparenssel, és be be kiabálással, kritizálva az éppen aktuális politikai elitet, bár mit megold!

Én nem vagyok párthű ember, de valahogy mintha minden párt a magyarok hatalmas türelmére apellálna.


Nem 1-2 autónak kellene már rég lángolni, hanem nagyon nagyon soknak. Mert amíg egyszer nem emészti akkora harag a magyarban a lángot, hogy megperzselje valóban a politikai elitet, hogy a szó szoros értelmében,halálfélelmük legyen! Addig nem vesznek ezek senkit komolyan. Persze előbb utóbb nem csak nevetséges, " terroristák" Magyarok nyilai" ha ha aha ha akadnak, hanem akik egy RPG-t beraknak a parlamenbe.

Én békés ember vagyok, de sajnos nincs más megoldás, és előbb utóbb biztos lesz egy tökös magyar aki tettekkel is kifejezi az elégedettlenségét. Aztán 10 és 100 és 100 000.

És mikor sok hurkot kötöttek a törtlelkű polgárok az Anrássy-n, akkor lesz egy kis csend, és talán cserélődik a penna!


2011. jún. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
ha a Parlamentbe akarod "berakni" azt a rakétát, akkor cimbora, akkor nagyon rossz úton jársz :) és nem fogsz hurkokat kötögetni :)
2011. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van,de nem állítottam hogy én vagyok a legtökösebb magyar. De a meglátásom akkor is az, hogy kell valami tragikus és erőszakos hogy változzanak a dolgok.


Mert " nekünk Mohács kell" hogy eszméljünk.

Sajnos a gyorsvonat sebességével haladunk, egy teljesen élhetetlen ország irányába.

2011. jún. 16. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

20 éves korosztály kivár tanul és távozik a 30+ marad mert derék magyar és robog az ország a vég fele.

Szerintem nem kéne autóknak égni hacsak nem a tied mert te kívántad..

Ezen az országon nem tudom ,hogy lehetne segíteni ,de az egyszer biztos ,hogy amint alkalmam lesz én távozom a süllyedő hajóról.

Sok sikert az RPG támadáshoz Gyakorikerdesek.hu-n író névtelenségbe burkolódzó tökös magyar honfitársam!

2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

"Hihetetlen, hogy sokan rögesznésen hőzöngőnek tartják akik az utcára mennek tiltakozni."


Aki 45 évesen nyugdíjas akar lenni, és ezért tüntet az utcán, arra enyhe kifejezés a hőzöngő.


"Nem 1-2 autónak kellene már rég lángolni, hanem nagyon nagyon soknak. "


Attól biztosan lecsökken az államadósság és keletkezik egy csomó munkahely.


"megperzselje valóban a politikai elitet"


Ha felgyújtasz pár száz autót, az vajon a politikai elitet perzseli meg? Szerintem autókat. Munkások autóit, tanárok autóit, orvosok autóit stb. Népszerű leszel, ha megcsinálod.

2011. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aki 45 évesen nyugdíjas akar lenni, és ezért tüntet az utcán, arra enyhe kifejezés a hőzöngő. "


Nem akar, hanem szerződése van róla, hogy lehet. Ez van, előző időszakban el lett b@szva, egy kormány hiába új, örököse és jogfolytonosa az előzőeknek, nem csak a jót örökli, hanem a rosszat is. El kéne tudni viselni és a jövőre vonatkozóan már nem megengedni.

2011. jún. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!