Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted Orbán Viktort?

Szereted Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
indoklást kérek!
2011. júl. 26. 13:23
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

egyik politikust sem szeretem

és nincs is erre igényem

nekem nem kell, hogy egy politikus az atyuskám legyen

épp fordítva

nekem dolgoznak

értem vannak

2011. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
82%

ma 18:52


"mert kiverte az oroszokat" hihihi hahaha

Cicero meg a rómaiak nagy szónoka, és?


ugyanakkor az utolsó mondatod szomorúsággal töltött el :(

2011. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
83%
Enyhe iróniát véltem felfedezni abban a kommentben.
2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
30%

Igen.


A fiukat szeretem.

2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
23%
Azért így nem igazán jó ez a kérdés. Szeretni a családunkat, a gyerekeinket szoktuk. Én legfeljebb szeretem azt amit csinál, ahogy pár kis bakitól eltekintve remek törvényeket alkot, és ahogy próbálja az országot kiemelni a gödörből. Az adótörvény, a munkahelyteremtés, a közmunkaprogram, a segélyek feltételekhez való kötése, családi adókedvezmények, stb., mind a helyes utat mutatja. Jövőre biztos keményebb reformok lesznek, az idei még nagyon puhány volt, nem lépett meg mindent amit kellett volna, mert nem egyszerre akart mindent az emberek nyakába zúdítani, de jövőre már nem lesz elkerülhető. Utána viszont emelkedni fog az emberek életszínvonala, 2014 - re már biztosan érezni fogják azok, akik dolgoznak, vagy éppen gőzerővel munkát keresnek. Akiknek meg eddig is csak a semmittevés meg a segélyek felvétele jelentette az élet célt, azok ne számítsanak sok jóra. Nekik a szocik jelentenék a megváltást, de éppen az ingyen osztogatás volt többek között az ami ide vezetett. Persze ezen kívül még nagyon magas lenne a bűnlajstromuk, de ezeket szerintem mindenki tudja. A jobbik meg csak a cigányozásban és a zsidózásban, és újabban a gyilkolásra buzdításban látják a jövőt, ez néhány agresszív kötekedőn kívül senkinek nem tetszik. Az lmp meg szóra sem érdemes. A többieknek viszont fokozatosan javul majd a helyzetük.
2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű propagandabeszéd volt, nem hiányozhatott az emelkedő színvonallal hitegetés, a magától értetődő jobboldalfikázás, a kommunizmus határait pedzegető közmunkaprogram helyeslése, adózási rendszer "reformjainak" méltatása...


Gratulálok, Rákosi büszke lenne rád, sikerült fél oldalban egy fáról beszélned az erdő helyett.

2011. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a kérdésre kellene válaszolnod, nem az én reagálásomat becsmérelned. Nekem ez a véleményem, és kár pont engem a kommunistákhoz meg Rákosihoz hasonlítanod, ismerhetsz már annyira hogy ezekhez semmi közöm.
2011. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
84%

"Az adótörvény"


Az adótörvényt azért jó, hogy megemlítetted, mert még mindig Magyarországon a legmagasabbak az adóterhek Európában, de az is lehet, hogy az egész világon. Nem történt semmi, csak átcsoportosítottak egy-két dolgot, de ugyanannyit fizetsz, ha nem többet.


"a munkahelyteremtés"


Az első világháború óta nem volt ilyen magas a munkanélküliség, szóval inkább ne emlegesd, légy szíves...


"a közmunkaprogram"


Adóból fizetést csinálni produktivitás nélkül, ez a színtiszta kommunizmus, és azt mondod, hogy tőled távol áll? Csak tetteted hogy hülye vagy, vagy tényleg?


"a segélyek feltételekhez való kötése"


Gratulálok nekik, ez mindenhol így van mióta világ a világ, de nekik a rendszerváltás után eszükbe sem jutott, mert kellettek a segélyesék szavazatai. Most meg dícséred őket? Hajrá.


"családi adókedvezmények"


Szhatod az adókedvezményt ha csak két év a gyes, és indoklás nélkül fel lehet mondani terhes nőknek is...


A többire nem is reagálok, akkora égbekiáltó marhaságokat írtál.

2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
18%
Örülök hogy ennyire okos vagy. Csak tudod az a különbség, hogy én például a több mint egymilliós havi keresetemből jelenleg 16 % - ot adózok, ez jóval kevesebb mint eddig, úgyhogy ebben már nincs igazad. Azon kívül ezeknek köszönhetően már több mint 20 embert vettem fel dolgozni, jelenleg 180 ember dolgozik nálam, és hát én annyira hülye vagyok, hogy megcsináltam pár világszinten elismert eljárást, aminek köszönhetően 300-400 ezer forint az embereim nettó havi átlag keresete, de persze ők is rosszabbul jártak, nem igaz? A kommunizmusban ilyen fizetések vannak, nem éhbérért dolgoznak az emberek, ugye? Abban igazad van, hogy a közmunka program nem sokat ér, mivel akármerre járok az országban, mindenhol térdig ér a gaz, jó lenne ha végre is hajtaná már a Fidesz. A segélyekre nem kívánok reagálni, a családi adókedvezmény pedig sok ismerősömnek többletet eredményezett, még ha ez engem nem is érint, mert nem veszem igénybe, pontosabban átutalom az arra rászoruló gyerekeknek, ahogy nem kevés pénzzel támogatom a beteg gyerekeket is. De tudom, én vagyok a rossz és a hülye, a közel 50 éves 4 gyerekes gyártulajdonos. Te megmondod mit csinálsz és hány éves vagy?
2011. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
69%
IGEN!
2011. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!