Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted Orbán Viktort?

Szereted Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
indoklást kérek!
2011. júl. 26. 13:23
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Tisztelt kolopele!

Te gyártulajdonos vagy, sokat elértél az életben. Amennyiben ezt valóban becsületes úton érted el, minden elismerésem és gratulációm, mert a kemény munkát, és annak eredményét tisztelni kell!

-A rászorulókon segítesz: szép gesztus, példamutató magatartás, ha valóban így van.

Neked, és a hozzád hasonló felső 500 ezer, valóban jobban járt az Orbán kormánnyal, aki köztudottan mindíg a gazdagabb rétegeknek kedvezett, (már '98-2002 között is) ahogy most is, például az egykulcsos szja bevezetésével. Igaz, hogy ennek hatására felborúlt a költségvetés, de az nem baj, igaz? Ahelyett hogy az igazságosabb, progresszív adózást megtartották volna.

A magánnyugdíj pénztárból befojt pénzt folyó kiadásokra (államadósság, MOL pakettek) eltapsolták. A mi nyugdíjmegtakarításainkat!

Kapja az ország a kokikat és a sallereket jobbról-balról. Gratulálok ehhez is.

Hogy szeretem-e Orbán Viktátort? A fent kifejtett (és még sorolhatnám) okok miatt: NEM! ! !

2011. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibákért elnézést, de mindíg felbosszant, ha egy búrzsúj ossza az észt, aki nem tudja milyen havi 28 ezerből élni -az előző hsz írója, azaz egy munkanélküli.
2011. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
0%
Mint a hígfost.
2011. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nagyon. Saját magamnál is jobban. *béget*
2011. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
Ma 8:40 - nek: Sajnálom hogy 28 ezerből kell megélned, de tudod erről nem én tehetek. Talán el kellene menned dolgozni, az megoldás lehetne a problémádra. Először úgy gondoltam segíteni próbálok neked a válaszommal, mert nem nekem estél, hanem normális hangnemben, mi több tisztelettel írtál rólam, a következő kommentetben meg hirtelen burzsujnak neveztél. Nem tudom, mire a hirtelen váltás. Egyébként engem az sem érdekelne ha más, mondjuk a többsávos adórendszert vezetnék be, mert én nem most lettem gazdag az elmúlt egy évben, nem is tudom ki gondolja azt hogy a 16 % - os adókulcs bárkinek is a hirtelen gazdagodást jelentette volna. Persze hogy nem tagadom hogy több marad így, de nem ezen múlik az életem, ahogy a dolgozóimnak sem. Viszont ugye mindenki a saját szemszögéből nézi a dolgokat általában, senki sem azért indítja be a vállalkozását, hogy jaj de jó, én most munkahelyeket fogok teremteni, hanem hogy megéljen belőle és el tudja tartani a családját. Nálam is így volt az elején, csak mivel én már nem szorulok rá hogy még több pénzem legyen, mert hogy nem tudnék bármit is biztosítani a családomnak, ezért örülök ha minél több embernek tudok biztos megélhetést biztosítani, az új adórendszer többlete pedig főleg alapítványoknak megy. Ha tényleg ilyen egy rossz ember, akkor vállalom hogy az vagyok.
2011. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

"Talán el kellene menned dolgozni, az megoldás lehetne a problémádra."


Szerinted azért ekkora a munkanélküliség, mert az emberek *nem akarnak* dolgozni, vagy azért, mert nincs mit? Azt is megkérdezem, hogy most tetteted, hogy hülye vagy, esetleg alapból vagy ilyen?

2011. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:24" A te tisztességes kezdő orvosod ahogy feljebb lép a ranglétrán majd el fogja fogadni a hálapénzt, ne aggódj emiatt. Amikor egy orvos eléri az adjunktusi státuszt, akkor nem kell már őket sajnálni. Az a sebész aki az én fiamat műtötte, most 40 éves, a fizetése valóban nevetséges, nettó 170 ezret kap, viszont hetente van legalább 6 műtétje, az a legrosszabb esetben is félmillió forint, mert az egyik legjobb a szakmájában. Mindezt egy hétre. De tudod, meg is érdemli, és inkább maradjon itthon, és ne menjen külföldre hogy ott gyógyítsa a betegeket, inkább fogadja csak el a hálapénzt. És tudod én nagyon is tisztelem azokat az embereket akik becsülettel dolgoznak, kiválóak a szakmájukban, én csak az egy helyben toporgókat és az állandóan csak siránkozni tudókat nem tartom semmire. Tény, hogy az iparnak egy olyan területén sikerült nagyot alkotnom amiben nagy pénzek vannak, de mondd már el nekem légy szíves, ez miért baj? Tudod, az olyan nagyszájúakat nem tisztelem amilyen te is vagy. Se egy kor, se az hogy mit dolgozol, csak szapulsz meg gyűlölködsz. Inkább az ilyen emberek hátráltatják ezt az országot, de nagyon.

2011. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
41%
Ahhoz képest hogy nem neked írtam először, gyorsan reagáltál. Vannak emberek akik keresik a munkát valóban, és csak nehezen találnak, még akkor is ha magas végzettségük van, ez igaz. De van egy másik tábor, akik vígan elvoltak a segélyből éveken keresztül, és eszükben sem volt dolgozni menni. Azt honnan tudhatnám, ki melyik táborhoz tartozik?
2011. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Persze , hogy nem.Nem dogom szeretettel , vagy szerelemmel viseltetni iránta.

Az ember a családját szereti.A munkájában kedvét leli (ideális estben)és a humoristákon szórakozik.Az üzletnek és a politikának vajmi kevés köze vagy a szimpátiához, szeretethez.Ha valaki érzelmi oldalról közelíti meg ezeket ,akkor rég rossz az egész.

Lehet egyetérteni, politikusok tetteivel, szavaival, céljaival és lehet vitatni: érvekkel , meglátásokkal, észrevételekkel, általunk helyesnek vélt összefüggésekkel.Lehet hiteltelennek is tartani egy politikust.

De az érzelmeket, az indulatokat idekeverni szerintem olyan mintha békalábbal mennénk síelni.


Nekem pl nagyon tetszett ahogy focizott Maradona, Lato,Garaba, Détári, Sallai, de arra sohasem gondoltam , h szeretnem vagy útálmon kellene őket:)

2011. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

kolopele - "Az a sebész aki az én fiamat műtötte ... szakmájában a legjobb"

Légyszíves küld el privátba a várost, ahol dolgozik a sebész. Nekem is kellene. Köszönöm.

2011. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!