Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted Orbán Viktort?

Szereted Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
indoklást kérek!
2011. júl. 26. 13:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Kolopele!


Van weboldalad?Esetleg át tudnád küldeni privátban?Megígérem nem adom tovább senkinek!Előre is kösz!Csak kíváncsiságból.

2011. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%
Elküldtem a sebész címét. Majd nézz rá az e-mailodra.
2011. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Tisztelt kolopele! Nem azér nem dolgozom, mert nem akarok, hanem mert nincs mit. Sajna anyagi okokból nem tudtam befejezni a szakközépiskolát, ezért csak 8 általánosom van- ez nem jelenti hogy tanulatlan bunkó lennék. Már 21 évesen csoportvezetőként dolgoztam, amire büszke vagyok. Sajnos, mint minden cégnél, itt sem csak tudás, hanem nyalás útján lehetett érvényesülni. Én az utóbbit nem tettem. Most itt vagyok. Orbán Viktátor mondta: "tisztességes munkát, tisztességes bérért" közmunkaprogram: tisztességes munka, 30 ezres éhbér. Ennyit arról amit mond, és amiről mond.
2011. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, ez egy nagy különbség közöttem és sok odatett, semmihez nem értő főnök között. Nálam a szaktudás számít, semmi más. Az ülepi témát meg nagyon nem szeretem, de nem is szembesültem még ilyen helyzettel, mert nincs rá oka senkinek. Kívánom, hogy találj magadnak egy tisztességes jól fizető munkát, ha kitartó leszel szerintem meg is fogod találni. Az okos emberek általában nem szoktak elkallódni, persze vannak kivételek is.
2011. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
kolopele, sebész... Köszönöm, átjött.
2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szívesen kedves utolsó.
2011. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

A munkáról meg csak annyit, h aki ér valamit az van valahol.Ha időlegesen nincs is ott de ott lesz hamarosan, mert értékes emberekre szükség van.

Ha nem vagy megelégedve és van lehetőség, válts .Miután tájékozódtál.

2011. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Hát már mégjobban csökkent szerintem a szeretőtábora...(nem szeretem)
2015. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!