Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz börtönbe akarja...

Ha a Fidesz börtönbe akarja küldeni az mszp-seket mert növelték az államadósságot 2002-2008 között, akkor maguk is mehetnek rögtön utánuk?

Figyelt kérdés

Mivel a Fidesz alatt is nőtt az államadósság...


[link]


2011. aug. 5. 22:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

" Nem gondoltam volna, hogy a neten egy anonim oldalon is akkora sikerem lesz, mint az életben,"


Pedig ez nem meglepő, az ember nem tudja levetkőzni a saját egyéniségét a neten sem. Akit az életben utálnak, itt is fogják.

2011. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Engem viszont nem lehet eltántorítani kedves Pedro. A folyamat még csak most veszi majd igazán a kezdetét, ennyi idő alatt kár lenne végleges következtetéseket levonni. Ahogy már írtam is, várjuk ki a végét. Egy kis optimizmus?
2011. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ma 23:41 - nek: Nos, az életben szeretnek és tisztelnek, a gy.k. nagy része számomra nem mérvadó. Az olyanok mint Pedro igen, ő nagyon kilóg a sorból, hiába nem értünk egyet, de mindezek ellenére roppant intelligens. Ez az ami itt hiányzik a legtöbb emberből. Egy egészséges vita helyett csak gyűlölködés, irigység és folyamatos beszólások vannak. Ez volna a többség? Remélem nem.
2011. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"A folyamat még csak most veszi majd igazán a kezdetét, ennyi idő alatt kár lenne végleges következtetéseket levonni. Ahogy már írtam is, várjuk ki a végét."


Mintha csak Rákosit hallanám..

2011. aug. 5. 23:48
 15/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem tudom Rákosi minden szófordulatát. Ezt én gondolom így.
2011. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

kolopele


Hát ne tántorodj el. Azt hiszem nagyon rosszul ismernélek (már amennyire ismerlek), ha azt hinném, hogy ennyitől te eltántorodsz. Ennél te sokkal konokabb vagy - ami egy JÓ tulajdonság. (A végén még kiderül, hogy nem is vagy te annyira fekete :-D)


Természetes, hogy neked is mások a szempontjaid, meg nekem is. És az is, hogy az ember mindig azt hiszi el, amit SZERETNE elhinni. Te is, én is... Én inkább azt tartom problémának veled és sok más fideszessel kapcsolatban is, hogy vakon, kontroll nélkül hiszitek azt, amit szeretnétek, amiben bíztok. És ez viszont nem jó.


Én soha nem tudtam így hinni, mindig volt bennem kétely - bár szakmámból fakadóan ez azt hiszem, természetes. Csakhogy emiatt engem mindig érdekelt az "árnyékosabb" oldal is, azaz hogy mi történik a színfalak mögött. És szintén a szakmám miatt meg is kapom ezeket az információkat. És látom, és tudom, hogy mennyire vesz minket körül a hazugság, és a színjáték. Nemcsak az elmúlt 8 évben - de sajnos most is.


Pedro

2011. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

de gazdasági világválság volt könyörgöm...



haggyad már..

hagyni kellet volna hogy az ország becsődöljön nem tízezer millliárdokat felvenni..

amikor meg a válság véget ért volna kitísztítani kellet volna mindent!

de ezt mszps fanoknak hiába mondom..

2011. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

23:56


Szerintem ezt te sokaknak hiába mondod, nem csak az MSZP-seknek. Egy csőd SOHA, SEMMIKOR nem jött volna, nem jönne jól az országnak. Amennyi megbecsültségünk, szavunk, hitelességünk van a világban, azt rögtön lenulláznánk egy csőddel.


Már elnézésedet kérem, de ez egy marhaság.


Pedro

2011. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ezt egy pénzügyi tanácsadó mondta..
2011. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nézd Pedro. Te nagyon jól tudod hogy én konkrétan mivel is foglalkozom, ahogy én is a tiédet. Az én helyemben te sem gondolkodnál másként, mivel nekem nem csak azért jó, mert több olyan törvényt is hoztak már ami kifejezetten a vállalkozás mellett szólt, hanem mert ezáltal többek között családok megélhetése is az én kezemben van. És ez óriási felelősség, mert mindig biztosítani kell azt, hogy soha ne kerülhessen senki fölém, mert akkor én ugyan gond nélkül kiszállok, de ott vannak az emberek akik tőlem függnek. Engem többek között ez is hajt előre, és amikor azt látom hogy én 49 évesen megint kitalálok valami olyat, ami megint megalapozza a cég jövőjét még hosszú távon, akkor joggal bosszant fel az emberi irigység és a folyamatos gyűlölködés személyem iránt. Én soha nem mondtam azt hogy a Fidesz hibátlan, de az előbbre jutást ma csak ők tudják biztosítani. És ahogy te sem sírsz folyamatosan itt az oldalon, hanem véleményed van, amit roppant kulturált formában elő is vezetsz, akkor nem értem hogy mások miért nem ebben a stílusban fejtik ki a véleményüket. Talán mert nem lehet mindenkinek magas IQ - ja. Csak nézd meg azt a töménytelen helyesírási és retorikai hibát, számomra ezzel minden világos is.
2011. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!