Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz börtönbe akarja...

Ha a Fidesz börtönbe akarja küldeni az mszp-seket mert növelték az államadósságot 2002-2008 között, akkor maguk is mehetnek rögtön utánuk?

Figyelt kérdés

Mivel a Fidesz alatt is nőtt az államadósság...


[link]


2011. aug. 5. 22:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2011 május 31, 2011 február... Esetleg egy friss adat, ami azután készült, csökkentették 1345 milliárddal az államadósságot, nincsen véletlenül? Esetleg majd egy adat érdekelni fog a 2010-2019-es Fidesz irányítás alatti államadósság-alakulásról...
2011. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

:-D


No comment. Teljes mértékben megértem az indítékaidat, és az indokaidat - sőt, örülök, hogy így gondolod. És (sajnos) azzal is egyet kell értenem, hogy jelenleg a Fidesz az egyetlen kormányképes párt - aki még az lehetett volna, az sikeresen (és majdnem tökéletesen) "kinullázta" magát.


De ettől függetlenül (vagy talán pont ezért?) én továbbra is verem a tamtamot, hogy nem egészen fenékig tejföl amit most csinálnak. Nem vagyok elvakult, látom, hogy sok jó dolog is van közöttük - és annal,hogy döntésképtelenre merevedett 2006-2009 között a politika, BÁRMI jobb.


A probléma, hogy ezt a döntésképtelenséget a két legnagyobb pártnak KÖZÖSEN sikerült összehoznia, mert akkor is mindennél fontosabb volt mindkét részről, hogy a másikba egy jó nagyot belerúgjunk - ahelyett, hogy megtaláltuk volna azokat a megoldásokat, amelyek elfogadhatóak minden résztvevőnek.


Tudom, hogy ez egy nagyon nehéz dolog. De a politikának ez (is) lenne a feladata! Aki pedig ezekre képtelen - nos az miért is miniszterelnök (akár akkor, akár most), és miért is képviselő (akár akkor, akár most).


Nos nekem itt vannak alapvető problémáim. Nem is tudom, ki mondta, hogy haza kellene zavarni az összeset - de teljesen igaza volt.


Pedro

2011. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Vicces, amikor arról vitatkozunk a résztartalékra épülő banki rendszereknél, hogy miért is van államadósság. Mert a központi bankunk privát kezekben van, tőle kölcsönözzük a pénzt. És a bank ezt kamatra adja. Ennek a kamatját honnan tudjuk fedezni? Csak a központi banktól ismét, mert csak ő nyomtathat forintot.


Ezek után mégis, miről folyik itt a vita? Akárki lehet kormányon, ha nem veszi vissza a központi bankunkat, akkor az államadósság tovább generálja magát, ilyen egyszerű.

2011. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"a fidesz mindig csökkentette az állam adósságot te okostojás!"


Értem, csak az a baj, hogy ez a csökkentés mindig az államadósság növekedésével járt.

2011. aug. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"kolopele válasza:


Ma 23:41 - nek: Nos, az életben szeretnek és tisztelnek,"


Azért a helyedben betennék egy hangrögzítőt egy helyiségbe ahol épp nem tartózkodom. :D

2011. aug. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Orbán jó gyerek, szereti a hazáját(remélem), és tesz is érte valamit(gondolom), ezeket Gyurcsányról és kormányáról nem tudom elmondani.

Szerintem már a választások előtt tudta Orbán Viktor, hogy csökkenni fog a népszerűsége, de ezt ő vállalta.(Ez majdnem biztos, mert jobboldali hírportálokon beszélték, hogy most valószínűleg Orbán fog nyerni, de az ország úgy el van kúrva, ezt senki sem tudná orvosolni úgy, hogy senkin se vágjanak eret).

Azzal, hogy Gyurcsányt bebörtönözzék teljesen egyet értek, mert Gyurcsány politikája az volt, hogy amit el lehet, azt kúrjuk el.

Gyurcsány felelősségre vonásával, a magyarság nagyobb része egyet ért.(persze vannak radikálisabb gondolatok is ezzel kapcsolatban, pl: akasszuk fel a nyelvétől fogva).

A közvélemény szerint, Orbán Viktor a legnépszerűbb politikus(nézd meg a wikipedián).

2011. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:53" Szívből kívánom, hogy az összes örömöd ez legyen az életben, hogy anonim nekem beszólogatsz.

2011. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egy óriási nagy kamut linkeltél be nekünk, kedves kérdező!!! Gondolkozz már kicsit el a dátumokon! Úr Isten...
2011. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!