Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok arra esélyt, hogy a...

Láttok arra esélyt, hogy a Trianoni békeszerződés előtti határok valaha is visszaállnak?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg az elcsatolt területek közül néhányat visszacsatolnak Magyarorszához?

Ha igen akkor melyik részt, mikor, hogyan?

Kérlek titeket, hogy ne gyűlölködjetek, nem kérek olyan válaszokat, hogy álmodnak a turbómagyarok(hallotam már ilyet is), mert szerintem minden magyar embernek kötelessége minden év június 4.-én megemlékezni a külhoni honfitársainkról párttól, bőrszíntől függetlenül.


2011. aug. 15. 20:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez egy tök normális kérdés volt, minek kell így lehordani a Kérdezőt?

Én látok rá esélyt. A török 150 évig volt itt. Mi lett volna, ha akkor is azt mondogatják, hogy "a történelmet nem lehet visszacsinálni, kár ezen gondolkozni, törődj bele stb..? Emlékeztetnék mindenkit, hogy zsidó állam 2 évezredig nem létezett. Nekünk miért ne lenne esélyünk? Meg miért kéne ehhez háború? Hogy melyik részt mikor és hogyan azt majd a jövőbeni lehetőségek döntik el. Kezdetnek jó lenne ha Székelyföld és Felső-Magyarország déli része területi autonómiát kapna.

Na jó nem forszírozom tovább, úgyis csak egy álomvilágban élő, iskolázatlan turbómagyar vagyok.

2011. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Kedves turbómagyar, bár igazad lenne!!!
2011. aug. 15. 20:46
 13/43 anonim ***** válasza:
58%

Amíg a sok turbólibsi folyamatosan arról beszél, hogy merjünk kicsik lenni, törődjünk bele, hogy senkik vagyunk, nyomorultak vagyunk, selejtes nép a magyar, a nagy magyar állam egy elkopott sallang, minek szaporodni, hiszen úgyis minden mindegy, minek élni egyáltalán, hiszen folyamatosan leépül a magyar állam és ez a büdös, koszos, lusta magyarok hibája, akik a napi 12 óra munkaidő és éhbér mellett nem akarnak még többet dolgozni még kevesebbért a csodálatos, kedves, külföldi multicégeknek, akiknek az egyetlen céljuk itt, hogy elhozzák nekünk a Kánaánt (nem is a minél nagyobb profitszerzés és kizsákmányolás, ááh nem az, még véletlenül sem...).

A politikusaink persze a legcsodálatosabbak ezen a világon, a magyar embernek nagyon jó a FIDESZ és az MSZP, de aki nagyon alternatív szeretne lenni, annak ott a kiváló LMP nevezetű hippicsürhe. Van persze az a Jobbik nevezetű párt is, csak sajnos az ország 80%-a még addig sem bír eljutni, hogy a Jobbikkal szimpatizáljon, pedig ide még a Jobbik is kevés lenne.

Ja, és nem említettem még elmaradhatatlan kellékként az isteni cigányainkat, zsidóinkat, akiknek a jobbléte és boldogsága természetesen minden becsületesen dolgozó és élő magyar életénél többet jelent. Hiszen ez csak természetes, hogy Magyarországon az ő érdekük és elégedettségük a legfontosabb és a magyar áll az utolsó helyen a prioritásban.

Magyar családok alakulását és életének, létének könnyebbé tételét persze nem kell segíteni. Minek is alapítsanak családot ezek a kis senki magyarok, minek nekünk az, hogy fiatal férfiak és nők sírig tartó szerelembe essenek, megtalálják egymást és közös jövőt építsenek, 3-4 magyar gyermeket nemzenek és neveljék fel őket egy boldog és kiegyensúlyozott család keretében, hogy aztán újra benépesíthessük a Kárpát-medencét és újra nagy nép lehessünk? Legyen mindenki egyedülálló, akaratos, törekvő és eszébe ne jusson mással összekötni és megosztani az életét! Hiszen szabadok vagyunk, minek csinálnánk ilyen szabadságellenes tettet? Gyerekekért? Pfejj, még a végén a szülés elrontja a csodás, cukimuki, szexi alakomat...

2011. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Utolsó bár a válaszod nem erre a kérdésre válaszol attól még igazad van!!!
2011. aug. 15. 21:20
 15/43 anonim ***** válasza:
31%

Nos, látok még egy esélyt:


Mint ahogy az amerikaiak meg tudták vásárolni annak idején Alaszkát, úgy mi is megvehetjük ezeket a területeket.


Ha nem is egyszerre, de apránként.


Javaslom, akinek ez fontos, az vegyen házat, földet ezeken a területeken és költözzön is oda!


Ha elég sokan lesztek, nem lesz már ott román, szerb, szlovák, csak magyar ember.


És nekünk akik itthon maradunk, nekünk is jobb lesz.


Így mindenki boldog lehet.


Nos, mikor indultok?

2011. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
88%

Arra nem látok esélyt, hogy a régi határok visszaállnak.

Arra ellenben látok, hogy a jövőben Magyarország megnövelje a területét. De ennek nem a múltba révedés a módja.

Legjobban az a megoldás tetszene, ha annyira szuper kis országot csinálnánk itt, hogy a határmenti területek önként, népszavazáson jelentenék ki, hogy ide akarnak tartozni. Más kérdés, hogy ha eljönne ez a szép új világ, akkor azt hiszem, senkit nem érdekelne, hogy megnövelje az ország területét.

2011. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

"Utolsó bár a válaszod nem erre a kérdésre válaszol attól még igazad van!!!"


Dehogynem a kérdésedre válaszoltam.


Felsoroltam azokat a gazdasági, fizikai, de mindenekelőtt mentális béklyókat, amitől a magyar nép többek között szenved. És amíg ezek megvannak, addig nem lesz itt trianoni visszacsatolás.

2011. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
73%

21:15


Tipikusan az vagy, aki csak szélsőségekben gondolkodik. Itt sok normális válasz született, és egyik sem arról szól, amit te felrósz azoknak, akik irreálisnak tartják a revíziót.


Senki nem mondta, hogy nyomorultak és aljanép vagyunk, azt se, hogy kizárólag a mi hibánk az állami defekt, egy szó sem esett arról, hogy a mai politika akárcsak elégséges lenne, vagy hogy a cigányok és zsidók érdekeit kell nézni, a magyarok meg törődjenek bele a dologba.... senki egy k*rva szót sem mondott ezekről.


Csak valahogy a "turbómagyaroknak" keresztelt személyek szeretik mindig más szájába tenni ezeket a dolgokat, és teljesen mindegy, hogy az illető még csak nem is gondolt hasonlókra, ők azért a mellüket verve hőbörögnek, hogy le a kutya árulókkal, akik erre céloznak.


Már bocsánat, amiért mi még tudunk boldogok és elégedettek lenni az olcsó cipőinkben a Margitszigeten egy paprikás-zsemlével a kezünkben, és mindehhez semmi szükségünk régi álmokat kergetni és nagyhatalomnak lenni... bocsánat, hogy a személyes boldogságunkat 92 ezer négyzetkilométeren is meg tudjuk találni.

2011. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező vissza akarod állítani az Osztrák-magyar-monarchiát?
2011. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Kezdenek jönni a normálatlan válaszok mindkét oldalról!

Kérlek titeket, hogy ne kezdjétek megint provokálni egymást, és engem, mert én se teszem. Nem mondtam, hogy szerintem kivitelezhető visszaállítani 10-20éven belül, de azt nem tagadom, hogy örülnék nagy Magyarországnak, de előbb itt kell rendet tenni. Hiszen aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli.

Tehát elmondom azoknak akik provokálni akarnak, hogy jelen pillanatban 0%esélyt látok arra, hogy magyar tengerparton nyaraljak.

2011. aug. 15. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!