Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok arra esélyt, hogy a...

Láttok arra esélyt, hogy a Trianoni békeszerződés előtti határok valaha is visszaállnak?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg az elcsatolt területek közül néhányat visszacsatolnak Magyarorszához?

Ha igen akkor melyik részt, mikor, hogyan?

Kérlek titeket, hogy ne gyűlölködjetek, nem kérek olyan válaszokat, hogy álmodnak a turbómagyarok(hallotam már ilyet is), mert szerintem minden magyar embernek kötelessége minden év június 4.-én megemlékezni a külhoni honfitársainkról párttól, bőrszíntől függetlenül.


2011. aug. 15. 20:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
4%
Hozzuk csak ide a románokat...
2011. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
41%

Egy dolog, hogy ilyeneken gondolkodsz és ezzel kapcsolatban kérdést is teszel fel, de ne vedd túl komolyan. Fiatal vagy, majd kinövöd!

Azt értsd meg, hogy a világ örökké változik. Ezt el kell fogadni, ez ellen nem tehetsz. Lehet 500 év múlva nem is lesz Magyarország, legalábbis a mai formájában nem.

2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

és az is lehet, (ha a világ folyamatosan változik) hogy 500 év sokkal nagyobb lesz magyarország mint most vagy bármikor is volt!

ha elképzelhető egy dolog annak az ellenkezője is elképzelhető

2011. aug. 15. 22:43
 24/43 anonim ***** válasza:
58%
Igen,látok rá esélyt.Arra látok esélyt,hogy területeink egy részét visszakapjuk.Hogy hogyan?Arra majd csak a jövő tud választ adni.
2011. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
68%
De legalább megpróbálni kötelességünk!(Őseink ezért a földért harcoltak!!!)Gondolj csak bele mi lett volna ha a magyarság ugyanazt mondja mint itt, ezek az anti-magyarok a Habsburg uralom idejében:törődj bele,ez lesz örökké,sosem lesz jobb,stb...
2011. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

Szerintem az Europán belüli határok pár évtizeden belül megszűnnek létezni.

2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
52%

"Mint ahogy az amerikaiak meg tudták vásárolni annak idején Alaszkát, úgy mi is megvehetjük ezeket a területeket. "


Miből?

2011. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
8%

"És amíg ezek megvannak, addig nem lesz itt trianoni visszacsatolás"


Ezek megléte nélkül sem lenne.

2011. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:35


Korrekt válasz, teljes mértékben egyetértek.

2011. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
66%

Ameddig magyar lesz a világon addig lesz esély. Nem is az esély a kérdés hanem az hogy akarjuk-e egyáltalán mert a válaszokból is látszik a legtöbb még nemzetét is elárulná némi pénz fejébe. Ilyeneket kötötték fel annó hazaárulás vádjával. Ma is sok embert lehetne fel kötni és sok problémánk megoldódna de hát kivagyok én hogy emberek felett ítélkezzek. Szerintem aki azt mondja minek visszacsatolni az el is húzhat a p*csába.


Ezekért áldozták életüket Zrinyiék, és a többi végvári vitéz vagy a donnál harcoló honvédek? Arra se vagytok méltók hogy magyarnak nevezzétek magatokat (tisztelet a kivételnek).


A mi felelősségünk a magyar nemzet fenntartása de ilyen határok mellet az ország össze fog omlani. A Trianon előtti területek a magyar juss részei ez a legkevesebb.

2011. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!