Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok arra esélyt, hogy a...

Láttok arra esélyt, hogy a Trianoni békeszerződés előtti határok valaha is visszaállnak?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg az elcsatolt területek közül néhányat visszacsatolnak Magyarorszához?

Ha igen akkor melyik részt, mikor, hogyan?

Kérlek titeket, hogy ne gyűlölködjetek, nem kérek olyan válaszokat, hogy álmodnak a turbómagyarok(hallotam már ilyet is), mert szerintem minden magyar embernek kötelessége minden év június 4.-én megemlékezni a külhoni honfitársainkról párttól, bőrszíntől függetlenül.


2011. aug. 15. 20:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
25%

"Senkit sem érdekel már rajtunk kívűl Trianon. "

Tudod miért? Mert minden ország KAPOTT területeket..ők miért akarnák elveszíteni azokat? -.-"

...van rá esély hogy visszaállnak a határok...

2012. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nézd!


Én igyekeztem logikusan érvelni, ráadásul nem voltam/vagyok egyedül!


Érvelj te is, nézz magadba...ne csak harag meg kétségbeesés látszatát keltsd fel. Mégegyszer leírom szívesen......nagyon jó lenne ha ismét a régiek lennénk....de már egyáltalán nem vagyunk a régiek! Ne csak Orbán szavaira figyelj, aki valójában röhög a civileken, mert tudja hogy ezzel fog meg minket ( vagy akár az összes többi képviselő+ politikus szintén ).

2012. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
10%
Persze h látok rá esélyt, hiszen ezek a területek 920 évig magyarországhoz tartoztak, és jogilag is minket illetne meg. A másik dolog ha az elcsatolt területek akkori népességi eloszlását számoljuk akkor az elcsatolt területek kb. 60%-a jogtalanul lett elcsatolva mert ezek mind magyar terület, a többi 40% úgyszintén igazságtalan területi szempontból, és h őszinte legyek igaz h vesztes ország voltunk, de ekkora területet senkitől sem vettek el mint mi tőlünk. Nem tudom h magyarok mibe különböznek a németektől hiszen ugyanolyan háborús vesztes ország mint mi?
2013. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!