Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikra szavaztak....

Akik a Jobbikra szavaztak. Csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

Annak tartom.


A visszahőkölést pedig ott lehet megfigyelni, hogy amint bekerülnek a TV-be és komolyabban rájukfogják, hogy ők cigány és zsidóellenesek, akkor elkezdenek sűrűn bocsánatot kérni és elhatárolódni, hogy de nekik nem a cigányokkal van bajuk, hanem a cigánybűnözőkkel és különben is semmi kifogásuk nincs a zsidósággal szemben. Közben pedig teljesen nyilvánvaló, hogy a Bar!kádon és a Kurucon (az is hozzájuk köthető) milyen vonalat képviselnek, miközben punnyadnak a Parlamentben ahelyett, hogy tényleg az utcára vinnék a politikát, mert ott érhetnének el hatalmas sikereket. Elhatárolódnak Adolf Hitlertől és a nemzetiszocializmus elveitől, a hungarizmust is megtagadták, miközben szépen besimulnak azok közé egy épületbe, akik ellen tulajdonképpen ádáz küzdelmet folytatnak éjt nap alá téve.


Szóval köszi, de ez nem kell. Vonáék nagyon le fognak ülni két szék közé, ha nem döntik el gyorsan, hogy hova tartoznak.

2011. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Én rájuk szavaztam, de csalódtam bennük. A nagy lendület így a parlamentbe jutás óta fokazatosan csökken.
2011. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem csalódtam benne, a Fidesz kormányzása csak megerősített a Jobbikba vetett hitemben.
2011. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
23:11 es nagyon lényegretörö volt. Nem egyenes ez a párt. Egyszer megya nagy cigányozás zsidozás másszor meg csűrik csavarják az egészet hogy ők így meg úgy....
2011. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

23:11-nek


Egyértelmű, hogy azt mondják, hogy csak a cigánybűnözéssel van bajuk. Tudom, hogy a kuruc és a barikád nem ezt sugallja, de az emberek nagy része számára a rasszizmus és a nyílt antiszemitizmus még most sem fekszik(nekem sem).

Ez a két hírportál viszont nagyon jól elhiteti, hogy mindenki jobbikos az országban(vagy minimum hasonló az észjárása), többek között ezért bízott sok ember abban, hogy a Jobbiknak esélye van a kormányzásra.

2011. szept. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy utálják a cigányokat és utálják a zsidókat, de még sem tesznek ellenük semmi radikális lépést. Pl. a zsidó befolyást csökkenteni a bakszektorban, a cigány uzsorások bebörtönzése stb.
2011. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
*zsidó befolyást csökkenteni a bankszektorban
2011. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Offthewall ***** válasza:
17%
"még sem tesznek ellenük semmi radikális lépést" Ember hol élsz te??? 1 kétharmados kormánnyal szemben politizálva SEMMILYEN lépést nem lehet tenni. Ezt nehéz felfogni??? Miért?? Ezen mit nem értetek? Morvai Krisztinának Gripennel kéne munkába járni a Rózsadombról, és ha zsidót lát tüzet nyitni? Vagy mit kéne tenniük 18 vagy hány %-al?
2011. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

"Pl. a zsidó befolyást csökkenteni a bakszektorban, a cigány uzsorások bebörtönzése stb."


Ha figyelnéd is vmennyire a politikai eseményeket tudhatnád hogy nem a Jobbik kormányoz,hanem a Fidesz.Ráadásul 2/3-al,amivel szemben az ellenzék tehetetlen.


Amúgy meg hogyan lehetne egyátalán csökkenteni a zsidók számát a pénzügyi életben?Hogyan gondoltad?

Bemegy Zagyva Gyuszi a bankba csattogós ostorral és kikergeti onnan a púpos hátú-nagy orrú embereket?Mert máshogy nem nagyon lehet...Ugyanis a származás és a vallási hovatartozás nincs feltüntetve a személyigazolványon.


A cigány uzsorásokkal szemben is tehetetlen a Jobbik addig még nincs kormányon.De jó hír hogy Tiszavasváriban pl már bíróság elé állítottak 10 cigánymaffiózót aki feltehetően benne van az uzsorabizniszben.


A kérdésre válaszolva pedig:Nem csalódtam a Jobbikban.

2011. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Mégis, mit tegyen a Jobbik 18%-os parlamenti helyaránnyal? Egyenek minden kedden babot, és szerdán gázosítsák el az egészet, vagy mi? :D
2011. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!