Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikra szavaztak....

Akik a Jobbikra szavaztak. Csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:06
1 2 3
 21/23 Offthewall ***** válasza:
51%
az utolsó 2 válaszon jót mosolyogtam :) Hol a humor és hol a jó hírek-Tiszavasvári- következtében.
2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fél évvel a választás előtt rengeteg jobbik videót néztem, a honlapjukat is böngésztem, a programba is belenéztem. Nagyon vártam a szavazást, annyira fel voltam dobva, hogy még az is megfordult a fejemben, hogy talán egy 40%-al át is vehetik a hatalmat. Kis naiv :) A választáskor viszont már egyre bizonytalanabb lettem, persze rájuk szavaztam. A választás után viszont nem ezt vártam. Választás előtt még este is, kint az utcán harsogták Vonáék, hogy itt vannak az izraeli katonák, meg felvásárolnak minket. Most nincsennek itt? Hol vannak a fényképek? Már nem vásárolnak föl minket? Ha ekkora bajban volt az ország, akkor miért nem lettek leleplezve az emberek?

Mi értelme van annak, hogy a Parlamentben lehazaárulózok minden második embert? Attól még nincs haladás. Nem kell pártnak lenni, hogy bármi is elinduljon az országban, 56-ban sem a politikusok indultak meg. A jobbik nem jött vissza az utcára, odabent "vár", a legközelebbi választáson mondjuk második lesz 30%-al, és akkor is mi lesz? Majd várnak újabb 4 évet, holott már 4 éve azt mondták, hogy izraeli erők vannak nálunk, és 10 év múlva már kihalófélben leszünk az országunkban.

Most várnak, ők bent jó fizetésért, mi itt kint minimálbérért. Nagyon rossz helyzetben van az ország, de sajnáljuk, 17%-al várjunk még pár évet. Hol vannak a leleplezések, hol vannak a kiteregetések? A dokumentumok megszerzéséhez nem %-ok kellenek, hanem kapcsolatok és bátorság. Az ő politikájuk így néz ki: a tolvaj bejön az udvaromra, én kiállok az ajtóm elé és elkezdem kiáltani, hogy: te m@cskos hazaáruló senkih@zi xy te - közben összeszedi ami kell és elmegy - én pedig tovább mondom a magamét, közben még az öklömet is rázom. Ennyi erővel a tvt is bámulhattam volna odabent.



"Ráadásul 2/3-al,amivel szemben az ellenzék tehetetlen.

- ezért kellett volna már egy éve kijönni a parlamentből és az utcán felrázni az embereket.


A Jobbik nem működik együtt senkivel sem, se a gárdákkal (azok is feldarabolódtak), se a TMRSZ-szel, se az MNA-val se hasonló szervezetekkel.

[link]


Ennek az országnak nem pártra van szüksége, nem az a bajunk, hogy nem képviselnek minket a Parlamentben. Magyarország baját nem a Parlamentben fogják megoldani.

2011. szept. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Összességében nem csalódtam, de szeretném látni, hogy mit ért el a Jobbik az általa vezetett településeken. Szeretnék látni épülő, szépülő, békében élő, dolgozó mesefalvakat.
2011. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!