Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem élhetetlen hely...

Szerintem élhetetlen hely lett Magyarország. Hogy lehet itt megélni?

Figyelt kérdés

Én még ennyi adót életemben nem láttam mint itt van.

Mindennek az ára emelkedik határ a csillagos ég. És barátom még emellé új adókat találnak ki... Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket??

A másik amin kiakadok. Itt semmi nem stabil. Semmire nem lehet beállni. Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost? Nem sz@rom én a pénzt 90 ezerért átíratni mindíg. Ti hogy látjátok ezt?

Mikor lesz már teli a pohár?


2011. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:
Mivan nem létező telefonszámot adsz meg?? ílyen magas kereseted van és ennyire féreg vagy hogy?? Trollgec!
2011. okt. 24. 19:46
 22/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem is annak a kérdezőnek reagált, más a %-uk. Valaki direkt ugratja. Kész.
2011. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:
Én már kész vagyok. Olyan kész hogy nagyin kész....
2011. okt. 24. 19:49
 24/79 anonim ***** válasza:
84%

"Fel is hívlak ne féljél.. Ennyit megérsz De nyugi nem csak én foglak zaklatni. szerintem "


Miért félnék?

Tán megversz telefonon?


Azért írtam ki, hogy hátha akkor jobban megy a kommunikáció, mert így láthatólag nem vagy képes megérteni, amiket írok neked.

Egyébként érdekes, hogy emiatt így fel tudod húzni magad, talán nem ártana orvoshoz fordulni.

2011. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:

Nem nem verlek meg..

Lekérem a számod alapján a nevedet címedet.

Küldökzgetek neked kutyafelyet meg hasonlókat. Míg meg nem unom. Aztán csak járok feléd egyszer ,, mert a munkám során bejárom fél M.országot. Becsengetek hozzád és úgy végigvágok rajtad egy hüvelykújnyi kábeldarabbal hogy 1 hétig Állva sz@arsz. Mivel lövésed sincs ki lehetek így azt se tudod mi a franc történt miért volt. Nekem meg eszembe fog jutni kin vezessem le a feszkót egy rossz napomon.

2011. okt. 24. 19:58
 26/79 anonim válasza:
100%
Egy számmal többet írt.
2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
Áruld már el kedves troll hogy mi jó neked abban hogy agyonig ideges és problémás embereket még jobban felidegesítesz?? Unatkozol?? Menjél Chatra és ott idegesítsél valakit. Van pont elég problémám nélküled is...
2011. okt. 24. 20:02
 28/79 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy aki egy mondatot sem tud helyesírási hiba nélkül leírni.
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező komolyan, most min idegesítetted fel magad. Ilyen a magyarok többsége, ha neki jól megy, akkor lesza.ja a másikat és kioktatja.Majd ha neki is rossz lesz, akkor ő is egyetért veled.
2011. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:

Hát Szerintem nem jobb ott neki se mint nekem csak direkt idegeli az embereket.. Nem értem mire jó ez..

És egyetértek veled kedves előző hogy a magyar emberek ha jól megy nekik nem foglalkoznak a többivel.


"(És nem írok helyesen neked trollkomám mert te még azt se érdemled meg):P

2011. okt. 24. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!