Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem élhetetlen hely...

Szerintem élhetetlen hely lett Magyarország. Hogy lehet itt megélni?

Figyelt kérdés

Én még ennyi adót életemben nem láttam mint itt van.

Mindennek az ára emelkedik határ a csillagos ég. És barátom még emellé új adókat találnak ki... Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket??

A másik amin kiakadok. Itt semmi nem stabil. Semmire nem lehet beállni. Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost? Nem sz@rom én a pénzt 90 ezerért átíratni mindíg. Ti hogy látjátok ezt?

Mikor lesz már teli a pohár?


2011. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
29%

"Áruld már el kedves troll hogy mi jó neked abban hogy agyonig ideges és problémás embereket még jobban felidegesítesz?? Unatkozol?? Menjél Chatra és ott idegesítsél valakit. Van pont elég problémám nélküled is.."


Engem meg te idegesítesz görényszar menj ki a kert végébe csomózz egy kötelet az almafára és miután a nyakadra horkoltad rúgd ki a sámlit.

2011. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:

Kicsi troll előttem te fogsz oda menni erre mérget vehetsz.

Onnan adó visszaigényléssel se jössz vissza. :P

Buzeráns f@sz.

2011. okt. 24. 21:24
 53/79 anonim ***** válasza:
29%
No mivan szarcsimbim? Nem teljesíted a parancsom? Megvárod még a kutyákkal tépetlek szét?
2011. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
50%
Fene azt az apád vérveres rongybatekert faxával tarkónbaxott r ibanc édesanyádat! Hát nem tudtak téged megnevelni azok a faxxopó szüleid? Mert akkor majd én kézbe veszem a sorsod. Te oroszlányhúgy!
2011. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
86%

Annyira feleslgesen vitatkoztok, meg anyáztok!


Mi a baj?

Az hogy nagyon alacsonyak a jövedelmek, így nincs széles fogyasztás,sem mennyiségi. Nincs igény csak a szükségletek fenntartására irányuló termelési és szolgáltatási szektorban. Egy mai Eu s társasalom egyszerüen nemműködhet a mai magyar feltételek mellett!

Ennek az oka hogy mindíg a külföldi befektetőktől várta minden kormány hogy jobb legyen. Ma meg fell kellene ébredni hogy nem azonosak a céljaink. Amíg nem lesz egy átlag bér nettó 200e, addig csak ez az agónia marad az országban. A baj ott kezdődik hogy ma már sokkal nehezebb válltoztatni mint ezelőtt akár csak 10 évvel.

Kirámoltak bennünket, nincsenek versenyképes ágazataink,nincs tőkénk,a duális azdaságból fakadóan torz az egész gazdasági szerkezet, és ma már a mezőgazdaságunk is le van épűlve. Az Eu s feltételeket elcsösztük.

Az az,ha hirtelen emelkednének a bérek, akkor is kiáromlana nyugatra. Előbb olyan gazdasági megoldásokat kell megvalósítani, hogy egy nagyfokú béremelkedés pld 2-3 / 25%, ne azzal járjon hogy kimegy a pénz és csak az infláció nő.


Meglehet oldani, csak politikai elhatározás kérdése.


A baj hogy nem e-felé haladunk!

2011. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
5%

Mi a félheréjű seggbekúrt apád faxát képzelsz te magadról te köcsög!?

Ide jössz trollkodni és még neked áll felljebb a befelé nőtt csiklóhoz hasonlító redvás fitymád?

Hát menten letépen a faxod, te ipari csíra és feltolom a p icsádba!

2011. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
65%

"Az hogy nagyon alacsonyak a jövedelmek, így nincs széles fogyasztás,sem mennyiségi."


Dehogyis. A baj az emberek igényeivel van. Sokan nem érik fel ésszel, hogy föld javai végesek és a pénz csak papíron létezik, az nem váltható már javakra, a kapitalista rendszer összeomlott itt vége.


THE END

2011. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
10%

És hogy kellemes társalkodópartnernek bizonyuló kérdezőnk kíváncsisága is végre ki legyen elégítve:


"Hogy lehet itt megélni?"


Könnyebben mint a világon bárhol és jobb színvonalon mint a világon bárhol. :)

2011. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
20%

Ha nincs termelés, nem lehet magasabb fizetést adni, és addig nagyob kereslet sem lesz. Szóval amíg az emberek kommunikálni akarnak munka gyanánt, és nem piacképes gépeket tervezni, addig nem lesz itt jobb az élet.

(Igen, tudom, leegyszerűsítettem, nem csak gépekkel lehet piacot teremteni)

2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
59%

""Dehogyis. A baj az emberek igényeivel van. Sokan nem érik fel ésszel, hogy föld javai végesek és a pénz csak papíron létezik, az nem váltható már javakra, a kapitalista rendszer összeomlott itt vége.


THE END



Te nagyon ostoba vagy!

Nem a kapitalizmus omlott össze te agyament, hanem a neoliberális és globális gazdaság szerkezete fulladt a saját anomáliájába. A valódi kapitalizmus ami nyugaton a 60-kb 90ig ragyogóan működött az a tőke és a munkaerő egyensúlyára épült. Ezt rúgta fel előbb a neoliberalizmus a deregulációval, aztán a megnyitott úton a globalizmus a lokális érdekegyensúlyoktól történő elrugaszkodásával.


Haver, egyed a füvet a mezőn, és lakj barlangba, és inkánn a fogyasztói társadalom része kívánok lenni.

2011. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!