Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem élhetetlen hely...

Szerintem élhetetlen hely lett Magyarország. Hogy lehet itt megélni?

Figyelt kérdés

Én még ennyi adót életemben nem láttam mint itt van.

Mindennek az ára emelkedik határ a csillagos ég. És barátom még emellé új adókat találnak ki... Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket??

A másik amin kiakadok. Itt semmi nem stabil. Semmire nem lehet beállni. Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost? Nem sz@rom én a pénzt 90 ezerért átíratni mindíg. Ti hogy látjátok ezt?

Mikor lesz már teli a pohár?


2011. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
60%
Talán, mert sokan tudják milyen következményei lennének a Jobbik megválasztásának. Ellenzékben ok, de sajnos az is bukta.
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
51%

Itt a legkönnyebben Európában. Nálunk szerencsére bővizűek a folyók, dúsak a legelők és kövérek a szántók. Össze tehetjük a két kezünket, hogy ide születtünk.


http://www.youtube.com/watch?v=fUf3vKdTuG4

2011. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 Problem2 ***** válasza:
60%
Én is tisztában vagyok ,hogy milyen következményekkel járna ,ha a Jobbikot megválasztanák ,sőt vannak olyan dolgok amivel nem értek velük egyet.DE egy ilyen párt ,ami ennyire kiáll a magyarok mellett, még nem volt az elmúlt 20 évben a parlamentben.És mivel én Magyarországban,magyar kultúrában,nyelvben gondolkodok.Nem valami világrendben ,ahol a globalizmus uralkodik,így természetes nekem ,hogy a jobbikra fogok szavazni.
2011. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
68%

"Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost?"


Nem tündérem, vesz egy szekeret két murával, és életed végéig kiszámítható közlekedésed lesz és ha jól tartod őket a legnagyobb sárban sem tudsz elakadni.

2011. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a szénára vetnének ki hatalmas adót.
2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
69%

"Add meg a számodat te troll.. Felhívlak és dögöljek meg ha tekerem ki a nyakad. Jobbanélsz?? Majd teszek róla hogy ne így legyen!! :("


Kur va anyádat már te görény! Nem tudsz viselkedni? Baxomaxád!

2011. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
66%

"Kemény vagy ??"


Hát nálad még a teaszűrőn áteresztett meleg fos is keményebb...

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
80%

Itt minden hasonló kérdésre van egy nagyokos, aki azt írja, hogy mit sírsz. Tanultál volna, vagy keress jobb állást. Pedig igaz az, hogy szégyen, hogy ma Magyarországon nem lehet kétkezi munkából megélni. Jó, aki diplomás programozó, lakjon 2 szintes villában, járjon luxusautóval, meg nyaraljon minden évben külföldön. Aki meg melós, az meg lakjon kisebb házban, járjon kisebb autóval, de legyen neki! Ne azon aggódjon, hogy hónap végére lesz-e pénze kajára.

Magyarországon meg a lakások nagy része nem a lakosság, hanem a bankok kezében van, vegyétek már észre. Albérlet, lakáshitel, mi a különbség? Ha kirúgnak, és nem tudsz fizetni, a bank ugyanúgy kipenderít, mint a főbérlő, hiába van a te neveden a ház.

Én laktam Angliában mint au-pair, egy egyedülálló tanárnőnél. Volt lakása, autója, minden évben 2-3 alkalommal ment nyaralni, és hetente 2-3 alkalommal eljárt szórakozni. Magyarországon egy egyedülálló tanár havi nettó 100 e Ft-ból ezt megteheti? Pedig tanult, van diplomája. Ne csak magadból indulj ki programozókám, mert a kenyeret, amit megeszel, azt is meg kell ám sütni valakinek! Különben mit eszel a sok pénzedből?!

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
69%

"Magyarvagyok te kutya. Írd ki a számod majd megbeszéljük.."


Mi vagy te matematikus? Hogy nyomjam a nagyujjam a p icsádba!

2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
84%

A stílusoddal a parlament elé kellene menni és ott verni a nyálad, amikor Orbán esetleg gyalog közlekedik (netán kordont bontani).

Addig ne akadj ki, amíg nem árulod el, hogy kire szavaztál, ha mered. Ha a Fideszre akkor dicsőítsd a Vezért. Ha nem akkor szervezd meg a megbuktatását.

A stílusodtól eltekintve egyébként igazad van. A magyar sajnos bedől az ígéreteknek és meg is szavazza azt, aki a legnagyobbat hazudja.

Látod Fletó megmondta, hogy akinek nem tetszik az elhúzhat az országból. Akkor még ő sem hitte el, hogy egyszer igaza is lehet. Ha tudsz valamilyen idegen nyelven, akkor innen el kell menni. Már Románia is jobb, mert ott túl vannak a diktatúrán, itt meg befele megyünk.

Jövőre talán vége lesz a meglepetéseknek, ha a Vezér meg tudja állítani a "nagy csődöt", amit a hét végén Brüsszelben intézett el, és majd mi 2012-ben legyőzzük.


(A normális kommentelésed úgy tudod elérni, hogy megírását külön lapon készítsd el, számolj tízig, majd még egyszer olvasd át higgadtan és másold be a "téglalapba", és akkor kulturált maradsz - ez csak javaslat, ha akarod!)

2011. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!