Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
42%

"Tudjátok ez a nagy különbség a két oldal között, (jobb és bal) hogy Ti rögtön le hülyéztek mindenkit, és fejbe is lőnétek. Igazán kedves emberek lehettek."


én balközép vagyok te s*gg! (még úgy is, hogy a hozzád hasonlókat eltávolítanám az életből)


ilyenkor szégyenlem, hogy vannak hozzád hasonló baloldaliak is.


Világosan látszik, hogy GYF körének milyen az értelmi színvonala.

2011. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Nem, szó nincs arról, hogy mindenképp visszatérni Gyurcsányhoz! Én arról beszélek, hogy nekem hitelesnek tűnik, és a kisebbik rossz. Sajna nincs sok alternatíva, ami sokak szerint az, az szerintem nem.
2011. okt. 25. 21:05
 13/58 Heckler ***** válasza:
57%

Érdemes a videó egyharmadához tekerni, épphogy ne röhögi képen a riporter. Többször is rászól, hogy válaszoljon a kérdésre, és ne beszéljen félre.


Ez az igazi Fletó, nem csalódtam.

2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Te beszélsz értelmi színvonalról?! El tennél láb alól embereket azért mert nem értesz velük egyet? Én is nagyon szeretlek.:)
2011. okt. 25. 21:08
 15/58 anonim ***** válasza:
45%
az a baj hogy nekem is először hitelesnek tűnt... aztán belegondoltam, hogy most akkor mi van? Az öszödi beszéd kiderült volna, ha nem szivárog ki? Nem..... én ezek után nem tudok hinni benne, ki tudja mikor vág át még egyszer attól függetlenül amúgy persze szimpatikus lenne
2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim válasza:
46%
Megmutatta hogy lehet 8 000 milliárd forintnyi államadósságból 21 000 milliárd forintnyit csinálni. És ezt nem ő fogja kifizetni, hanem mi:S. De lefogadom hogy ezt mindenki hamar elfelejti majd, vagy már elfelejtette, aztán lehet basztatni a Fideszt hogy mért szar az élet, mért kell annyit adózni. Én is diák vagyok és nincs ínyemre ez a tandíj szagú felsőoktatási törvény, de most már cseszhetjük:S(ittt meg a gdp és az adósság aránya érdekesség:) [link]
2011. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Az öszödi beszéd nem derült volna ki, ha nem szivárogtatják ki. Mert az a beszéd nem nekünk szólt. A párttagoknak szólt, hogy ideje változtatni. Ha a mellékelt videót megnéznéd ez is kiderülne.
2011. okt. 25. 21:10
 18/58 anonim ***** válasza:
30%

"El tennél láb alól embereket azért mert nem értesz velük egyet? "


igen, mert kártékonyak.

ugyanis ha GYF-et támogatod, Orbánt (és a jobboldalt) támogatod. Ha ezt nem érted, akkor nincs miről beszélnünk.

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

"Mert az a beszéd nem nekünk szólt. A párttagoknak szólt, hogy ideje változtatni"


Akkor mire vered magad, hogy őszinte??????

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őszinte, de alkalmatlan bármilyen vezető szerepre és nincs támogatottsága. Felejtsük már el.
2011. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!