Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

" nem gondolod, hogy nálad van a baj és nem nálunk?"


Az imént épp ezen gondolkodtam. Azért ha itt a kérdésnél nem is, de vannak hozzám hasonló gondolkodásúak. De, ha holnapig nem ír ide legalább két ember aki velem ért egyet, akkor töröltetem a kérdést, és főbe lövöm magam!:)

A halálom a Ti lelketeken szárad!!:))

2011. okt. 25. 22:28
 32/58 Sz1u ***** válasza:
56%

Kérdező! Szerinted melyik kommentelő (aki egy kicsit is szimpatizál Fletóval) fog kiállni melletted ebben a viperafészekben?


Figyeld majd meg (csak úgy játszásiból) a százalékomat:


Tehát kijelentem:


Fletó ezerszer normálisabb, mint a majom Orbán, vagy az idegbeteg Vona! Ráadásul ezt tényleg tök komolyan mondom!

2011. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Heckler ***** válasza:
35%
Nekem úgy tűnik, hogy te pont kiálltál mellette ebben a "viperafészekben".
2011. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Szerinted melyik kommentelő (aki egy kicsit is szimpatizál Fletóval) fog kiállni melletted ebben a viperafészekben?"


Ebben lehet igazad, illetve teljesen igazad van. Ezt én is sejthettem volna. Bár írtam, hogy bátor dolog volt a kérdést kiírni. Ekkora támadásra azért még én sem számítottam.


De most tényleg Téged hova soroljalak? Hisz a lét a tét!-:)

2011. okt. 25. 23:00
 35/58 Sz1u ***** válasza:

22:56


Stimm!

2011. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 Sz1u ***** válasza:
56%

23:00 Kérdező!


Mint írtam is:


"Fletó ezerszer normálisabb, mint a majom Orbán, vagy az idegbeteg Vona! Ráadásul ezt tényleg tök komolyan mondom!"


Nem tudom, hogy szavaznék-e rá... (inkább Bajnaira) ...de messze van még 2014!

A majomra, meg az idegbetegre viszont semmiképp!!!

2011. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Heckler ***** válasza:
35%
Amúgy Fletó mely intézkedéseinek köszönheti a szimpátiádat?
2011. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Hasonlóan gondolkodom, úgyhogy köszi. Nem ragaszkodom Gyurcsányhoz, de még mindig többre becsülöm sok más politikusnál, az általad említettektől is.


Akkor egy megvan, még egy emberre van szükségem! Mindenki hozzon magával még egy embert! Jah ez Orbán szlogen.

2011. okt. 25. 23:08
 39/58 Sz1u ***** válasza:
71%

23:05


Nehéz megmondani néhány szóban! Akkor lett volna értékelhető Fletó munkássága igazándiból, ha Orbán nem kordonbontással, Budapest felégetésével foglakozik saját pecsenyéjét sütögetve, hanem esetleg az ország problémáját szem előtt tartva konstruktív ellenzék lett volna (mint amilyet most ő is kíván a mostani ellenzéktől, pfff).

2011. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Sz1u ***** válasza:
69%

23:05


Egy apró például:


A vizitdíj! Akkor a gyógyszerem 1000 Ft-ba került + 300 Ft vizitdíj.

Most nincs vizitdíj, de gyógyszerem 2500 Ft-ba kerül...

2011. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!