Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 41/58 Sz1u ***** válasza:
48%
23:05 Továbbá pl. a bevezetendő tandíj. De sok apróság van, aminek felidézése most meghaladja a szellemi kapacitásomat... ha gondolod holnapra szívesen összegyűjtöm őket.
2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 Heckler ***** válasza:
32%
És ha ingyen osztanának csokit az államkasszából finanszírozva, akkor biztos lenne a szavazat, nem?
2011. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 Sz1u ***** válasza:
65%

23:23


Nem arról szól az egész politika, hogy ki hazudik nagyobbat? Van, aki bevallja (vagy kitudódik), van aki a körme szakadtáig a pofánkba röhögve mondja, hogy ő sosem hazudott... Melyik a jobb?

Figyeld majd meg 2014-ben, hogy Orbán mennyi csokit fog osztogatni!

2011. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 Heckler ***** válasza:
27%
Nekem ne magyarázz Orbánról, egy szóval se dicsértem,e szembe sem jutott. Csak azt mondom, nehogy már Fletó legyen a végén a hős.
2011. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 Sz1u ***** válasza:
68%

00:06


OK! Bocs! Csak azért hoztam fel példának, mert most ő a miniszterelnök és ő van helyzeti előnyben (főleg a 2/3-ával).


Fletó egyáltalán nem hős... inkább csak egy balfax áldozat! Meggyőződésem, ha nem Orbán lett volna az ellenzéke, akkor most nem itt tartanánk (a jó értelemben)!

2011. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
51%

"Miért bántják annyian Gyurcsányt?"


Én sem értem. Senki se tett annyit a Fideszért, mint ő.

2011. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
46%

"Szeretnék neveket, aki szerintetek fel tudja venni a "harcot" Orbán ellen? "


Szeretnék végre egy olyan kérdezőt, aki nem követel tőlem neveket!


Nem ülök a parlamentben, hogy biztosan tudjam...


Rá kéne már jönni, hogy nem személyek után kell menni, hanem elképzelések után...


Úgy látszik a baloldalnak is szüksége van egy vezííírre,m int a jobboldalnak...


Nőjetek fel.

2011. okt. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
22%

" és főbe lövöm magam!:) "


amen!

2011. okt. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
30%

"Kérdező! Szerinted melyik kommentelő (aki egy kicsit is szimpatizál Fletóval) fog kiállni melletted ebben a viperafészekben?


Figyeld majd meg (csak úgy játszásiból) a százalékomat: "


Te nagyon állat, nézd már meg a kérdezőt teljesen jogosan hü.lyének nézők százalékait. Rosszabbak mint a fletóvédőké. Amúgy ki a jó fenét érdekel a százalékod?


A tandíjról meg csak annyit, hogy ha én jól emlékszem, pont Orbánéknak köszönhető, hogy nem lett már jóval hamarabb, a fletóka regnálása alatt tandíj. Gyorsan felejtesz.

2011. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

"A válasz megírásának időpontja: ma 15:34"


Igaz távolról, a túlvilágról, de figyelek ám! Mégis mit képzelsz magadról? Miért beszélsz másokkal ilyen kulturálatlan b.rom módjára? Te minősítesz másokat, akár Gyurcsányt is, ilyen stílusban?

Vigyázz magammal viszlek!!

2011. okt. 26. 18:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!