Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
6%
Egyébként már igazán fejbe lőhetted volna magad.
2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Sz1u ***** válasza:
34%

15:34


"Te nagyon állat, nézd már meg a kérdezőt teljesen jogosan hü.lyének nézők százalékait. Rosszabbak mint a fletóvédőké."


Nem érdekel, hogy a Kérdezőt "jogosan" hülyének nézőknek mennyi a százaléka.


"Amúgy ki a jó fenét érdekel a százalékod?"


Téged se érdekeljen, már csak azért sem, mert a Kérdezőtől kérdeztem és nem Tőled, vagy mástól.


"A tandíjról meg csak annyit, hogy ha én jól emlékszem, pont Orbánéknak köszönhető, hogy nem lett már jóval hamarabb, a fletóka regnálása alatt tandíj."


Te nagyon Te! Én is pont ezt mondom! Lassan írom, hogy megértsd: Sajnálom, hogy a majom Orbánnak sikerült megtorpedóznia Fletó tandíj-bevezetési szándékát! Én ugyanis maximálisan támogattam volna a tandíjat (annak ellenére, hogy a nagyobbik gyerekem most főiskolás, a kisebbik pedig még előtte van).


"Gyorsan felejtesz."


Ebben igazad van! A rövidtávú memóriám tényleg nem a legjobb, de a hosszútávú az kiváló! Én pl. emlékszem 1998-2002-re is...


...s végül, ha lehet... beszélgessünk inkább kultúrált hangnemben! Ugyanis a hozzáállásod degradálja az általad favorizált politikai oldal normális hozászólóit is.

2011. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
41%

A tandíjasat úgy emlékeztem nem neked írtam, de akkor ezúton bocsánatot kérek, már elvégeztem a harakirit, már csak a kivérzésem van hátra.


A politikai beállítottságomat meg homály fedi, ugyanis már az MSZP-sek is utálják ferit az egész országgal együtt, kivéve a platformájának a pár félbolond tagját.

2011. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 Sz1u ***** válasza:

20:49


"A tandíjasat úgy emlékeztem nem neked írtam, de akkor ezúton bocsánatot kérek"


Nyomtam egy zöld pacsit!


"már az MSZP-sek is utálják ferit az egész országgal együtt"


Pontosítok: EGYES(!) MSzP-sek és az ország (jelentős) része utálja.


Béke!

2011. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
29%

" tandíjról meg csak annyit, hogy ha én jól emlékszem, pont Orbánéknak köszönhető, hogy nem lett már jóval hamarabb, a fletóka regnálása alatt tandíj."


most pedig még sz@rabb rendszer lesz helyette :)))


Tapsoljuk meg!


Én mindkét férget főbe lövetném!

2011. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
37%

"Te minősítesz másokat, akár Gyurcsányt is"


Miért ki a Gyurcsány?


Egy senkiházi sz@, aki a nyakunkba ültette a rühes Orbánt!

2011. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Szegény Ferike, őt mindenki csak bántja. Halljátok "k@rva magyarok?"
2011. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Nézd, én ha rajtam múlna nem bántanám.Nem kellene zászlós úrnak szólitania.Adnék neki plusz sétaidőt.,a börtönkönyvárban is addig olvasgathatna ameddig csak akar
2013. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!