Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják annyian Gyurcsán...

Miért bántják annyian Gyurcsányt? (video lentebb)

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de én még mindig hiszek Gyurcsányban. Őszintének tűnik, és jót akarhat az országnak. Öszödi beszéd? Legalább őszinte volt! Példa lehetne más politikusoknak, legalább annyi vaj van az Ő fülük mögött is. Nézzétek meg a videót, és gondolkozzatok!:)

[link]


2011. okt. 25. 20:41
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
44%

A kérdező kommentje:

Az öszödi beszéd nem derült volna ki, ha nem szivárogtatják ki. Mert az a beszéd nem nekünk szólt. A párttagoknak szólt, hogy ideje változtatni. Ha a mellékelt videót megnéznéd ez is kiderülne.



most komolyan kérdező.. neked jól esik hogy a képedbe kapod, hogy jajj semmi gond minden okés stb.. közben meg a hátad mögött...

2011. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Szeretnék neveket, aki szerintetek fel tudja venni a "harcot" Orbán ellen? Sejtem ki neve fog legtöbbször szerepelni.
2011. okt. 25. 21:35
 23/58 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem ha át ba..nak! De őszintén, ezidáig melyig politikai erő nem tette ezt velünk? Ő megpróbált (talán) ezen változtatni, ezért az öszödi duma.
2011. okt. 25. 21:44
 24/58 Heckler ***** válasza:
9%

"ezért az öszödi duma."


Már azt hittem, hogy ezért a 8 évnyi kemény munka, de nem, csak egy dumáéra futotta a spanokkal.

2011. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Na ne már, őszinte.... kiszivárgott az a hanganyag, mert már a párttársaknak is sok volt a megalomán fletó, már szétverték a tüntetők fél Bp-et, de ő még akkor is ragaszkodott a hatalomhoz, mint egy tipikus diktátor. Egy ilyen kiszivárgott beszéd után minden normális politikus egyből lemondott volna, de fletó, áááááá én csak őszinte voltam....ja és kikkel?! Pont az volt a beszédben, hogy hazudtunk reggel délben meg este. Most ez komoly?


Orbán politikai ellenfelének meg aztán bárkit tartanék, Mesterházynak (aki szintén egy nagy segg) vagy Vonának sokkal több esélye van ellene. Nem tűnt fel, hogy a ferike verte szét az imádott komcsi bandádat és most még a maradékába is belerúgott egyet ezzel a Platformos kisded megalomán játékával?

2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
9%

"Nem, nem szeretem ha át ba..nak! De őszintén, ezidáig melyig politikai erő nem tette ezt velünk?"


A legtöbb fletóéknál sokkal enyhébben ferdített.


"Ő megpróbált (talán) ezen változtatni, ezért az öszödi duma."


Dehogy próbált. Ő a hatalmát próbálta menteni.

2011. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
44%
jó agymosottnak lenni?
2011. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

"jó agymosottnak lenni?"


Nem tűnt még fel, hogy mindenki ezt állítja politikai ellenfeléről?

2011. okt. 25. 22:00
 29/58 Heckler ***** válasza:
13%
Te nekem nem vagy a politikai ellenfelem. Viszont csakugyan agymosott vagy.
2011. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Szimplán hüly.e, ennek a szerencsétlen pattogó ferinek annyi tehetsége nincs, hogy agyat mosson. Amúgy kérdező, ha itt mindenki nem normálisnak tart, egyedül te tartod magadat normálisnak, akkor nem gondolod, hogy nálad van a baj és nem nálunk?
2011. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!