Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt gyöngyöspatai vagy...

Van itt gyöngyöspatai vagy környékbeli ember, aki megerősíteni vagy cáfolni tudja a cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valóban így van, akkor ez örömteli.


2011. okt. 26. 14:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
42%

"Érdekes módon a magyarok nem sírnak a munkahelyért"

De.

2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Problem2 ***** válasza:
92%
Nagyon jó ,amit leírnak.Végre rend van, rend a lelke mindennek.Így kéne mennie mindenhol.Nekik kell alkalmazkodniuk ,nem nekünk!
2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Sz1u ***** válasza:
Térjünk vissza erre a cikkre akkor, mikor majd lejár a közmunkaprogram! Nyugtával dícsérd a napot!
2011. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Heckler ***** válasza:
71%
Térjünk vissza erre a cikkre akkor, majd ha a cigányt is kapálni látom a kertben, és nem a szomszéd kertjébe jár ételért.
2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%
Heckler. Hívtál már cigányt kapálni a kertedbe? Ha nem,akkor miről beszélsz!
2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Heckler ***** válasza:
75%
Még a sajátjában sem láttam, invitálni meg nem kell őket, jönnek maguktól is, de nem kapálni.
2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Sz1u ***** válasza:

21:21 Heckler!



Azt lásd ebben a cikkben, hogy amíg van munkája a cigánynak, addig nem jár el lopni! Nem lehetne egy kicsit pozitívan hozzáállni?


Én egy kicsit korainak tartom a cikkben hurráoptimizmust!

2011. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Heckler ***** válasza:
Tele vagyok optimizmussal. A probléma az, hogy addig élnek a lehetőséggel, amíg adva van, oda van téve az orra elé, kötelezve van rá. Amikor már magának kéne keresni, vagy tenni érte valamit, saját magáért, na akkor vége szakad a tudománynak. Itt kezdődik a gond.
2011. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Sz1u ***** válasza:
0%

21:42


"Tele vagyok optimizmussal."


Asszem' én is...



"Amikor már magának kéne keresni, vagy tenni érte valamit, saját magáért, na akkor vége szakad a tudománynak. Itt kezdődik a gond."


Nos, akkor nekünk (akik birtokában vagyunk a megoldás kulcsának, ellenben velük), akkor nincs felelősségünk a problémában? Tehát munkát adni nekik sokkal szerencsésebb, mint masírozgatni, vagy megfélemlíteni...stb...stb...

2011. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 Heckler ***** válasza:
100%

Nem, nincs felelősségünk a témában. Az én taníttatásomért és munkahelykeresésemért ki vállalta a felelősséget? Nem, ezt megoldottam magamnak, ahogy a normális emberek szokták. Nem érzem magam felelősnek azért, mert más erre nem hajlandó.


"mint masírozgatni, vagy megfélemlíteni."


Kevered a szezont a fazonnal, megfélemlítve itt azok vannak, akik egy antiszociális közegben próbálnak tisztességesen élni. Nem az agresszorok vannak megfélemlítve.

2011. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!