Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt gyöngyöspatai vagy...

Van itt gyöngyöspatai vagy környékbeli ember, aki megerősíteni vagy cáfolni tudja a cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valóban így van, akkor ez örömteli.


2011. okt. 26. 14:14
1 2 3 4
 31/40 Sz1u ***** válasza:

22:51 Heckler!


"Szerinted a költségvetés 25%-át azok a putris cigányok adózták össze?"


Minden bizonnyal nem! Hanem ...EU-s pénzből! Egyébként pedig nem mindegy? A lényeg, hogy megszűnni látszódik a cigánykérdés!

2011. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Problem2 ***** válasza:
83%

Ebben a dologban most Sz1u-nak tudok igazat adni (pedig szerintem nem ugyanazt a pártot preferáljuk)

Sajnos a cigányok, ősemberi szinten élnek ,sőt (!) még annál is alacsonyabban, földet nem tudnak művelni,állatot sem tudnak tartani ,persze ezek nem a városi cigányokra gondolok ilyenkor ,hanem a falun lévőkön.Ezek az emberek rá vannak kényszerítve a lopásra ,mivel annyira primitívek ,hogy még maguknak sem tudnak előállítani ételt.Ősemberek a 21.században.Ez nem rasszizmus ,ez tény.Úgy lehetne nekik segíteni ,ha megtanítjuk őket földetmívelni és állat tenyésztésre ,mert ők maguktól nem fognak ,hiszen:1. nincsen meg a készségük,2. nincsenek rászorulva(könnyebb lopni ,mint dolgozni).

Meg kell őket tanítani ezekre a dolgokra ,persze eközben elzárni a segély csapokat ,hogy rá legyen kényszerülve.Ha ez nem tetszik nekik:éhen döglenek.

Ez most így randomból jött ,vázlatos ,de valahogy így kéne megoldani falun a cigány kérdést.

2011. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Sz1u ***** válasza:
32%

23:09


"pedig szerintem nem ugyanazt a pártot preferáljuk"


Erről kellene szólni a nagypolitikának is! Ha nem is értünk egyet mindenben, de tudni kellene megegyezni!


Tökéletesen egyetértek ezzel a hozzászólásoddal!

2011. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Heckler ***** válasza:
100%
Egy baj van tudod, hogy ha elzárod a csapot, vagyis a segélyt, és vége lesz a mega-közmunkaprogramnak, akkor bizony kezdődni fog elölről az egész. Nem fog többet iskolába járni, nem fog többet melózni, és legfőképpen éhendögleni nem fog, ahogy fentebb írja a kolléga, hanem ugyanúgy eljár majd megint lopni, mert az a kényelmesebb.
2011. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Sz1u ***** válasza:
41%

23:22 Heckler!


"Egy baj van tudod, hogy ha elzárod a csapot, vagyis a segélyt, és vége lesz a mega-közmunkaprogramnak, akkor bizony kezdődni fog elölről az egész. Nem fog többet iskolába járni, nem fog többet melózni, és legfőképpen éhendögleni nem fog, ahogy fentebb írja a kolléga, hanem ugyanúgy eljár majd megint lopni, mert az a kényelmesebb."


Na látod! Teljesen egyetértek Veled! Kezdettől fogva ezt próbáltam elmagyarázni (ha nem ment át, lehet az én hibám)!

Ezért van csak "hurráoptimizmus" fílingem a cikk kapcsán!

2011. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Sz1u ***** válasza:
Upsz...! Kimaradt: ezért kell folyamatos munkát adni a cigányoknak! ...és természetesen a magyaroknak is!
2011. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Heckler ***** válasza:
100%
De azért te is eljutottál addig, hogy a közmunkát is az adófizetők pénzelik, nem? Amíg a munkájuk nem produktív, addig sz*rt nem ér az egész.
2011. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Sz1u ***** válasza:
41%

23:50 Heckler!


"De azért te is eljutottál addig, hogy a közmunkát is az adófizetők pénzelik, nem?"


Hát persze, hogy eljutottam odáig... csak nem most (mert eddig a beszélgetésünkben erről szó sem volt), hanem már akkor, amikor Orbán egyáltalán bevezette a közmunkaprogramot. Én soha nem mondtam, hogy nem az adófizetők pénzéből van finanszírozva.


"Amíg a munkájuk nem produktív, addig sz*rt nem ér az egész."


Annyit azért mindenképpen ér, hogy a kapott pénzért (vagy ha úgy tetszik "segílyért") legalább dolgozik is valamit.

De rögtön hozzá is teszem, hogy ez nem csak a cigány közmunkaprogramosokra vonatkozik!

2011. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyöspatán az a szerencse, hogy a nagypolitikát nem érdekli, mi történik ott. Onnan nem jön pénz.

Különben elszabadulna a pokol.

2011. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
42%

A nőklapja onlineos cikkel nem értem mit akarsz bemutatni. Itt is kapnak házat, felújítják alájuk, itt nincsenek bodega telepek, itt házaik vannak, épp csak felszedik a padlót, leszedik az ajtót és eltüzelik, az udvarra hordják a szemetet és ott guberálják mit lehet eladni belőle, falkában tartják a kutyákat, amik persze veszettség elleni oltást se láttak sose.


Nyilván a doboz városhoz képest krva nagy eredmény, hogy most normális házban laknak, de őszintén szólva ez nem csoda.


Ne haragudj, de ezzel a belinkelt cikkel tökre azt a benyomást kelted, hogy te nem is ismered a magyarországi cigányhelyzetet. Ez nálunk már mind meg van, van alattuk ház, amit fel is újítanak nekik, vagy kapnak tök másikat helyette, de az alapprobléma megmaradt.


A bolgároknál is annyi történt, hogy kaptak házat, és nincs ott a bódé gettó. Ez tényleg nagy eredmény, de nekünk mit számít? Mi már ezen rég túl vagyunk, nem azzal van a probléma, hogy nincs nekik hol lakni.

2011. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!