Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb, ill. szélsőjobboldalna...

A jobb, ill. szélsőjobboldalnak ilyen alacsony a színvonala?

Figyelt kérdés
Normális dolog, hogy elég durva általánosítással szidják például a zsidókat, meg a cigányokat, meg minden baloldalit kommunistának néznek, hazaárulónak és zsidóbérencnek (ilyen szó hivatalosan nem is létezik) nevezik azt, akinek nem ugyanaz a véleménye, mint az övék? Pedig, ők éltetnek halott tömeggyilkosokat, és olyan vezetőket, akiknek Magyarország gyengülését köszönhetjük. Aztán, ha valaki gátat akar szabni a gyűlölködésüknek, elkezdik hogy ,,ez a szólásszabadság megsértése" bezzeg ők nem sértik a szólásszabadságot, ha undorító hangnemben leüvöltenek egy liberálist, csak azért mert az elmondta a véleményét. A másik meg az, hogy a szólásszabadságnak addig kellene terjednie, míg másokat súlyosan nem sértenek meg ,,szólásszabadság" néven. Az egész jobboldal fölépítése demokráciaellenes, konzervatív, haladásra képtelen, és csak a dühös, tanulatlan emberek, és a gazdagok közül szerez magának szavazókat. Most komolyan ez lenne a színvonal?
2012. jan. 2. 13:23
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
39%
Örömmel olvasom mily nagy következtetésekre jutnak Marx, Engels, Sztálin, Lenin szellemi utódai.Egyszerűen el vagyok képedve, hogy lehet ma idehaza a baloldalnak erkölcsi alapja kinyitni száját azok után, hogy kiárusították az országot, és az elmúlt nyolc évben a nemzetközi pénzvilág protektorátusát rendezték be azon a földön amiért igaz magyar jobboldali Hazafiak adták életüket és vérüket.Nem értem a kérdést! A két vaksi baloldali prolikatonát nem is említem (covenant, bumbi), sajnos ők a marxista métely mocskában szocializálódtak , ezért nem képesek felismerni a különbséget tisztességes nemzeti érdekeket érvényesítő szociáldemokrácia (ami itt soha nem volt) és az emberek nyomorára épülő kommunizmus között! Sajnálom a magyar baloldal marxista mocsarában túró disznókat, akik még mindig beérik sörrel és virslivel!
2012. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
ma 13:53: Ez elég erőltetett, és ha akarod szinte minden részénél bebizonyítom, h miért nem igaz.
2012. jan. 2. 13:59
 13/44 anonim ***** válasza:
35%

"A hidegháborúban a nyugat gyakorlatilag kényszerítetten jobboldali volt"


Hülyeséget beszélsz. A Szovjetúnió és a kommunizmus elleni kiállás önmagában nem jelent jobboldaliságot. Ha körülnézel Nyugat-Európában, az elmúlt 60 évben számos országnak baloldali, szociáldemokrata kormánya volt.

2012. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
40%
Önmagadnak és az elvtársaidnak biztosan meg tudod cáfolni, de engem nem tudsz meggyőzni az biztos!
2012. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
96%

A GyIK politikai rovatról eszembe jut egy kép: [link]


Nincs jobb dolgotok, mint vitatkozni, egymást győzködni és sértegetni? Mert nincs olyan ember a földön, akit meg tudna győzni egy másik, névtelenül nyilatkozó személy az interneten. Ez a téma nem a vita helye, hanem a hasznos kérdéseké és válaszoké, amelyek eléggé gyéren vannak reprezentálva, sajnos.

2012. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező! Értelmetlen kérdés!

Apropó, nemcsak a konzervatív jobboldali hanem a klasszikus liberalizmus is, amit ti összemocskoltatok a deviáns szabadságképetekkel és így jött létre a neoliberalizmus!

2012. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
ma 13:55: Bocs, de olyan narancsködben élő, emútnyócévező fideszdroidokal nem akarok vitatkozni mint te. Látszik hogy már megint csak komcsizni tudtok, pedig elmondanám hogy az eddigi hozzászólók közt nincs kommunista. Viszont a Nagy Vezír (orbán viktor) viszont kommunistaként kezdett anno, és a mostani intézkedései között is van nem egy kommunizmusra emlékeztető.
2012. jan. 2. 14:05
 18/44 anonim ***** válasza:
53%

"ma 13:53: Ez elég erőltetett, és ha akarod szinte minden részénél bebizonyítom, h miért nem igaz."


Itt a játék arra ment, ki hogy mindenről lehet negatív véleményt írni.

De csak rajta... Kicsit eltúloztam a tipikus baloldali viselkedést, de doboszoli bebizonyította nekem, hogy az alma nem esik messze a fájától...

2012. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Jobboldali válaszadók! Nem veszitek észre, hogy a hozzászólásaitok színvonalával csak nekem adtok igazat? :P (kivéve az egyikőtök, aki legalább hoz fel könnyen megdönthető érveket XD)
2012. jan. 2. 14:08
 20/44 anonim ***** válasza:
62%

"A Seg.gfej Budaházy éppen Orbán f@szát szívja a mai tüntetéseken!

Hát ennyit a Jobbikról!"


asszem ennél már itt úgyse lesz lejjebb. Gratulálok a két sorban legtöbbet elkövetett képzavarért és baromságért.

1: Budaházy sosem állt és sosem áll Orbán mellé.

2: Nem Jobbikos, nem hisz a pártokráciában, és főleg nem a Fideszben.

3: A hszed színvonalához is gratulálok. És még a jobboldaliakat szidjátok??

2012. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!