Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb, ill. szélsőjobboldalna...

A jobb, ill. szélsőjobboldalnak ilyen alacsony a színvonala?

Figyelt kérdés
Normális dolog, hogy elég durva általánosítással szidják például a zsidókat, meg a cigányokat, meg minden baloldalit kommunistának néznek, hazaárulónak és zsidóbérencnek (ilyen szó hivatalosan nem is létezik) nevezik azt, akinek nem ugyanaz a véleménye, mint az övék? Pedig, ők éltetnek halott tömeggyilkosokat, és olyan vezetőket, akiknek Magyarország gyengülését köszönhetjük. Aztán, ha valaki gátat akar szabni a gyűlölködésüknek, elkezdik hogy ,,ez a szólásszabadság megsértése" bezzeg ők nem sértik a szólásszabadságot, ha undorító hangnemben leüvöltenek egy liberálist, csak azért mert az elmondta a véleményét. A másik meg az, hogy a szólásszabadságnak addig kellene terjednie, míg másokat súlyosan nem sértenek meg ,,szólásszabadság" néven. Az egész jobboldal fölépítése demokráciaellenes, konzervatív, haladásra képtelen, és csak a dühös, tanulatlan emberek, és a gazdagok közül szerez magának szavazókat. Most komolyan ez lenne a színvonal?
2012. jan. 2. 13:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
76%
A gyöngyöspatai választásokat (gondolom te is tudod) Juhász Oszkár nyerte, az ottani Jobbikos jelölt. Ő radikális jobboldaliként indított közmunkaprogramot, biztosított szerszámokat, munkarutát. Van videó az ott dolgozó cigányokról, de érdekes módon nem azt ecsetelgetik, hogy végre kaptak munkát, hanem azt, hogy milyen rossz, hogy dolgozniuk kell, és inkább eladják a szerszámokat, és abból etetik a családjukat. Ez olyan, mint amikor felhúznak a "hátrányos helyzetűeknek" egy fél kertvárost, hogy javuljanak a lakáskörülményeik, ők meg mindent eladnak a lakásból, és visszaköltöznek a telepre
2012. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Kérdező

Nem vagy hiteles, objektív. Én már láttam baloldalit, aki nácizta a Fideszt. A baloldaliak is legalább annyira idióták, mint a fideszesek. Én magam jobbikos vagyok, és nem is érdekel, hogy a baloldaliak mit mondanak. Valahol azt is olvastam, hogy Gyurcsányról, hogy követelték, hogy "mondjon le, lemondott"..Nem Bumbi, az emberek 2006-ban követelték Gyurcsány lemondását. Ő maga mikor is mondott le? Mikor? 2009-ben. Szóval nem kell piedesztálra emelni a baloldalt. Maradjunk ennyiben.

2013. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
te még ott tartasz hogy jobbik szálsőjobboldali grat, ahelyett hogya progarmujukkal foglalakoznál. szar lehet ilyen világképpel élni.
2015. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

" Volt már problémád romákkal?"

"Sajnos igen."

"AKKOR NÁCI VAGY!!!!"

2015. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!