Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használják ki a vállalko...

Miért használják ki a vállalkozók a kisembereket? Miért nem lehet a csalókat megbüntetni? És elvenni a kedvüket a vállalkozástól örökre?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Az alkalmazottak miért lopják meg a vállalkozót úgy, hogy majdnem csődbe vágják az üzletet, még úgy is, hogy meg vannak fizetve. Nem kéne általánosítani.
2012. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Amit az alkalmazott lop a vállalkozótól, az sokszor csak egy csepp a tengerben.
2012. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez az és azokkal az alkalmazottakkal mi van, akik agyba-főbe lopják az üzletet, legtöbbször a kollégáik kárára? Bocs, de rengeteg kollégámat kaptuk már rajta lopáson, volt, aki konkrétan a széfet nyúlta le, volt, aki 200ezer forint értékű árut, volt aki a másik táskájából nyúlta le a pénzt. De egyszer az üzletvezető lopott el 2milliót, vagy egy alkalmazott lopta meg az üzletvezetőt többszázezerrel. Én az ilyenektől undorodok inkább, mint a vállalkozóktól. Egyedül én vagyok az, aki már több éve azon a helyen dolgozom és már teljesen hozzászoktam, hogy mindig van legalább egy tolvaj a dolgozói bandában. Elszomorító.

Kihasználják a kisembereket? Én eddig azt hittem, hogy MUNKÁT ADNAK a kisembereknek.

Ha nem lennének vállalkozók, senkinek sem lenne munkája, az talán jobb lenne? Persze, vannak kapzsi és szemét főnökök, de nem kötelező ott dolgozni, fel lehet mondani.

2012. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Köszi 18,18!

Tökéletes ember nincs, akár az egyik oldalt, akár a másikat nézzük!

2012. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha a vállalkozó az alkalmazottat feketén dolgoztatja, nem fizeti ki, azzal meg is lopja!Nem egy ilyet ismerek.Sajnos becsületes vállalkozót csak olyat ismerek, akinek nincs alkalmazottja, bár ezek is néha csalnak itt-ott számlákkal, de azzal legalább csak az államot károsítják, nem egy szerencsétlen dolgozót!

Ráadásul folyton sírnak, hogy nincs pénzük az alkalmazottat megfizetni, stb..De azért luxus életmódot folytatnak, arra mégiscsak telik.Na, ennyit a vállalkozókról, a csalókat úgy meg kéne büntetni, hogy csak úgy peng!Egyébként, ha valaki feketéztet, akkor nem is csodálom, ha meglopják a beosztottak, végül is tolvajt meglopni nem bűn!

2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mert egy fél év alatt bedőlne a magyar gazdaság!



Én egy pc vel és egy Terc programmal egy íróasztal mögűl bármikor megmondom a munka vagy építési napló segítségével, hogy az adott vállalkozó, hány emberrel és mekkora haszonnal realizált egy egy munkát.

Ki sem kellene menni a területre.

Ez jellemző szinte minden szakmára, én ehez értek és azért beszélek erről.


De tudod, ha mindent befizetne mindenki, akkor a szolgáltatások árai pillanatok alatt megduplázódnának, és a termelés is elszálna. Az az, az amúgy is alacsony kereslett fizetőképessége, csa a ma is halódó kkv-k felének a munkályára lenne kereslet képző.


A többit remélem nem kell leírnom, mert vagy annyira tályékozott és értelmes hogy leboncsd a következményeit!

2012. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
lebontsd
2012. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"lebontsd



köszi!

ElQrtam, még szerencse hogy csak ennyit!

2012. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*tájékozott.
2012. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igazán aranyosak vagytok, de inkább koncentráljunk a mondanivalóra és a szellemiségre.



Köszönöm a javítást.

2012. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!