Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákoknak miért lehet...

A szlovákoknak miért lehet magyar ellenes politikájuk?

Figyelt kérdés

Most nem azért kérdezem, de ebbe miért nem szól bele Európa?

Ha a magyarok most azt mondanák,hogy tilos angolul beszélni az országban és aki angolul beszél azt megbüntetik akkor azonnal pöfögnének,hogy ezt így nem meg stb...


Nem vagyok egy nagy hungarista, de ez el gondolkodtatott, ők olyanokat tesznek ott a magyarokkal,hogy ha azokat itt megtennénk a cigányokkal már itt lenne a fél világ,hogy ezt,hogy képzeljük....



2012. márc. 24. 15:22
 71/96 anonim ***** válasza:
Nincs is ezzel semmi gond, a lopásért bármit. Igazi tót jellem.
2012. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
ez nézőpont kérdése, a tótok örültek neki mivel régóta akartak már saját országot, szinte bármi áron. lényegében csak az a gond hogy többet kaptak, nem csak a szlovákok által lakott területeket, de ez NEM az ő hibájuk értsd már meg.
2012. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
Nekem meg már régóta kell egy Ferrari, szóval úgy gondoltam, nem lenne rossz beleülni egybe, és elhajtani vele. Csak, mert ennyire gerinces vagyok. Különben is, az autó tulajdonosa a hibás. A r*hadék. Nekem meg ez jár.
2012. márc. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:

kib.szott szar hasonlat...


inkáb így:

van egy nagy ország, tele kissebséggel

az egyik engedményeket akar, viszont a nagy ország le se sz.rja

a kissebségnek végül alkalma van területet szerezni, persze a nagy országgal elárulásával.

összejön neki.

Vége.

2012. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
Vagy inkább úgy, hogy egyesek ahelyett, hogy elhúznának melegebb éghajlatra, ha nem tetszik nekik valami, inkább meglopják azt, aki fedelet adott addig a fejük fölé.
2012. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
ha neked nemtetszik valami akkor elmész? előbb még valami tartásról beszéltél.
2012. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
Így is van. Akinek tartása van, az szedi a sátorfáját, és nem lop.
2012. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
nem lopta hanem a nagyhatalmaktól kapta. és akkoriban az volt a cél hogy minden kisebség elégedett legyen, senkinek nem hiányzott egy újabb háború.
2012. márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:

"a nagyhatalmaktól kapta."


Hogy oda ne rohanjak, tehát ajándékba kapott valamit, ami valaki másé. Ez eddig a legszánalmasabb kimagyarázása a helyzetnek.


"az volt a cél hogy minden kisebség elégedett legyen"


Több magyar került kisebbségbe, mint ahány hazátlan kisebbséginek betömték a száját a lopott holmival, szóval ezen a magyarázaton megintcsak jót röhögtem.

2012. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:

igen kapott valamit ami a másé, mivel az a más(MO) vesztes volt.


viszont a magyaroknak elég volt azt mondani hogy ez a büntetés a háborúskodásért.


én nem kimagyarázom és nem is helyeslem, csak próbálom megértetni veled hogy nem csak a többmilió szomorú hazátlan magyar volt a végén hanem többmilió vidám hazás kisebség is

2012. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!