Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztak a Jobbikra?

Miért szavaztak a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki jún. 7-én a Jobbikra szavazott (vagy rá szavazott volna), soroljon fel 3 okot, fontossági sorrendben, amik miatt így döntött. Kifejezetten a Jobbik-szavazók válaszai érdekelnek. Más is válaszolhat, de az jelezze, hogy nem jobbikos. Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 17. 10:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

Morvai Krisztina világszinten elismert jogász.


[link]

2009. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%

Mert elegem van az ígérgetésekből.

Mert elegem van a cigányok okozta keservekből.

Mert Magyarország a Magyaroké.

2009. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

1. Mert végre valakik, akik a valós problémákkal akarnak foglalkozni, amik szerintem is a legsúlyosabbak. (Erkölcsi süllyedés, cigányság szaporodása és erkölcsi állapota, fogyás, külső eladósodottság általi kiszolgáltatottság a multitőkének).

2. Alulról építkező, a korrupció által még érintetlen, lelkes emberekből álló csapat, akiknek a haza érdekei előbbre valók a személyes anyagi jólétüknél.

3. Megvan bennük az a dinamika, hogy kis létszámú bejutás esetén is valamennyire kordában tarthatják a jövőnkkel nem foglalkozó nagypártokat.

4. Nemzeti összefogásra buzdít egy olyan környezetben, ahol nemzetben gondolkodni lassan már egyenlő a rasszizmussal, ami abszurd.


(Egy kitüntetéses diplomával végzett, köztársasági ösztöndíjas közgazdász vagyok, 3 nyelven beszélek, 4 gyerekem van)

2009. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%

"Többször is láttam már a válaszaid , legalábbis felismertem nagy részét. Néha egyes jelzőid könnyet csalnak a szemeimbe,a kommentjeidből csak úgy árad a gyűlölet, nem viszed egy picit túlzásba?:)Az általád lenézett "Gyűlölet eszméin" nevelkedett árpádsávos "náci" katonáktól ,biztos különbb leszel ezekkel a megnyilvánulásokkal?:)"



Ja, értem, te az a tipikus szobaliberális vagy, aki inkább belövi saját magát a Dunába, mintsem sértse a zsidókat Dunába belőni akaró újnyilasok szólásszabadságát... Amerikában nagyon elterjedt a te típusod, pl. zsidó ügyvédek, akik antiszemita aktivistákat védenek, ezzel bizonyítva, hogy ők milyen nagyszerű pártatlan, alkotmányvédő, emberijogi harcosok.


Európában azonban más fából faragtak bennünket, s tudjuk, hogy nem szabad lazáskodni, hanem oda kell csapni, mert a fejünkre másznak a neonáci véglények.

2009. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

"Egy kitüntetéses diplomával végzett, köztársasági ösztöndíjas közgazdász vagyok, 3 nyelven beszélek, 4 gyerekem van"


Kitüntetésedet leszarjuk, mivel rongy alak vagy. Takarodj a temetőbe árpádsávos anyádhoz.

2009. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

Magyarország nagy sz.rban van. tele van adósságokkal, az embereknek nincs pénzük.

ezzel---> "3,Globalizált liberális plázakultúra helyett a magyar hagyományok,kulturális és szellemi értékek megvédését,megőrzését és terjesztését hirdeti"


ezzel akarja a Jobbik helyrehozni, és bevételt szerezni az országnak? ez komoly? a plázakultúra sajnos szükséges rossz a fejlődéshez. nem lehet mindenkinek szántóföldje, meg szőlője, gulyája stb.

vagy visszafejlődünk? :D

2009. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

Csak megjegyezném, hogy 12:09 a kérdésre válaszolt. A válasza abszolút hiteles kell, legyen, ha valóban jobbikos, ahogy ezt állította.

Ennek ellenére siralmas értékelést kapott. (valamennyit javítottam rajta)

Én úgy gondolom, azért, mert sok értékelőnek eltér a véleménye az övétől.

Sokan mások nem a kérdésre válaszoltak, hanem csak a politikai nézeteiket hangoztatták, mégis jobb pontszámot kaptak. 12:09 is a politikai nézeteit hangoztatta, csak ő ezzel éppen a kérdésre válaszolt.

Persze a jobbikosok sem szentek. Ők meg más kérdések alatt csinálják ugyanezt. A "Magyar politika" kategória válaszainak értékelése egy választási cirkusz.

Ez azt mutatja, hogy nem az igazság érdekel minket, hanem a saját véleményünket akarjuk csak visszahallani minden bokorból; és nem a kérdésekre válaszolunk, csak azt mutogatjuk, mi hol fáj.

Na ezért szavaztak a jobbikosok a Jobbikra, az MSZP-sek az MSZP-re, a Fideszesek a Fideszre, és még sorolhatnánk, hogy ki kire.

Ezért tartunk ott, a nagy zarban, ahol tartunk.

2009. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

A többi már 20 éve ott van csak legfeljebb helyet, vagy pártot cserélt... (Például Kövér elvtárs) Eddig azon kivül, hogy eladták az országot, majd eladósították semmit sem tettek. Egyik sem! Mindannyian ugyanannak a körnek tagjai csak az egyik piros ruhát vesz a másik rózsaszínt, a harmadik narancssárgát, a negyedik meg...

A Jobbik fiatalokból áll, nem létrehozták őket valakiknek az érdekei alapján, hanem alulról szerveződtek. Ők hisznek a Magyar nép erejében, tudásában, értékében és azt szentnek tekintik. Nem igaz, hogy Eu ellenesek, hisz van annak jó oldala is csak egyenlő feltételek kellenének nekünk is! Ők olyan értékeket képviselnek ami megéri. Ők tenni akarnak! Eddig is amit ígértek megvalósították, pedig még a parlamentben sincsenek bent. (Magyar Gárda, Attila Király főiskola, nemzeti könyvtár, nemzeti egyletek, stb.)

Ezért szavaztam rájuk! De azt is mondhatnám, hogy 20 év semmit tevés után talán ők is próbálkozhatnának! Egy biztos a lisszaboni szerződést nem írnák alá...

Amúgy aki Árpád sávos zászlót emel a magasba az nem náci bunkó, hanem igaz Magyar! Ha nem érted miért akkor nézz utána mi a különbség a náci zászló és az Árpád sávos zászló között! Elég sok!

2009. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%

Azért szavaztam a Jobbikra,mert

-elegem van a cigánybűnözésből és ennek eltussolásából(érdekes,a Jobbik a legjobb eredményeket olyan helyeken érte el,ahol ez a bűnözési forma legjobban elterjedt,a normális lakosság meg retteg)

-abból,hogy romákhoz nem nyúlnak,bármit követ is el az illető,a magyart meg kevesebbért meghurcolják

-minden párt,akik eddig hatalmon voltak,csak lopott tőlünk,egyszerű emberektől

-mindent a kisembertől vesznek el,nem a saját milliárdjaikat nyirbálják a válságra hivatkozva

-az ország vidéken élő,munkát már nem is remélő lakóit eddig minden kormány magasról lesz@rta,talán a Jobbik segít.

-ők is megérdemelnek egy bizonyítási esélyt.

2009. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
37%

"Egy buta ember vagy :) A magyar gárda és a jobbik nem ugyanaz. "



Vona Gábor a Magyar Gárda Egyesület elnöke, és a Jobbik Magyarországért mozgalom elnöke.


végülis, semmi közük egymáshoz...háát persze :DDDDD

2009. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!