Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztak a Jobbikra?

Miért szavaztak a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki jún. 7-én a Jobbikra szavazott (vagy rá szavazott volna), soroljon fel 3 okot, fontossági sorrendben, amik miatt így döntött. Kifejezetten a Jobbik-szavazók válaszai érdekelnek. Más is válaszolhat, de az jelezze, hogy nem jobbikos. Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 17. 10:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

1. cigánybűnözés

2. cigánybűnözés

3. cigánybűnözés

2009. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%
És a kormány részéről a cigánybűnözés támogatása,elősegítése.
2009. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

nem szavaztam rájuk. ja,és ki nem sz*rja le,hogy morvai elismert ügyvéd? nehogymár ezzel érveljetek!ettől lesz jobb ember? gratulálok! más politikusokkal is lehetne érvelni,hogy miket értek el,azt hiszem,az ő diplomáikat mégsem ismernétek el annyira! szóval inkább kuss.

szóval 3,hogy miért NEM szavaztam rájuk:

1. mert egy radikális eszme,ami miatt kib*szott nagy sza*rban leszünk hamarosan

2. mert gyűlöleten alapszik (igen,a cigányokat gyűlölni is gyűlöletnek hívják ám!és akkor nem beszéltünk a zsidókról,akiket azért burkoltan szintén utálni kell)

3. mert egyszerűen ostoba és elvakult,és Hitleri ügyességgel képes manipulálni a népet

2009. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanúgy manipulál,mint a többi párt.

Az ilyennek,akinek nem tetszik a cigánygyűlölet,javasolnám:vegyen magához egy "szegény,hátrányos"mondjuk hatgyerekes roma családot,tartsa el őket,éljen velük.

És azok hálából meglopják,kirabolják,még jó,ha meg nem ölik.Lepusztítják azotthonát,randalíroznak,meg még sorolhatnám.

Saját ismeretségi körömből mind így járt,aki segíteni akart rajtuk.

Próbáld meg,utána gondolkozz!

Könnyű úgy gyűlölködésről sipákolni,ha nem élsz közöttük.

Én a nyócker zűrösebb részén élek,gyere,költözz ide,élj közöttük,és szeresd,támogasd őket!

2009. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

18:48-as nak!

Kedves író!

Miért baj, ha mi büszkék vagyunk arra, hogy a listavezetőnk nemzetközileg elismert jogász és mi ezt többször megemlítjük? Legyünk büszkék inkább Gusztos Péterre akinek középiskolai végzettségen kivül más nincs? Vagy Bokros Lajosra, akinek a spanyol diplomáját kiállító intézményben nyoma sincs egyetlen egy dokumentumban sem? A sor itt nem ér véget, de nem ragozom! Az eddigi politikai "elit" nem azért került oda, mert ért hozzá, mert meg van a képzetsége, hanem azért mert valakivel jóban volt vagy valaki tartozott neki vagy valakinek ...

Amúgy te írsz szélsőségességről? Akkor a te leveled mi?

Miért is lesz bajunk a "szélsőségességből"? Talán azért mert marad még Magyar tulajdonban valami ebben az országban, mert a pénz világot irányítok megijednek és meghátrálnak a gyarmatosítástól? Vagy azért mert a Magyar gazda is annyi eu-s támogatást fog kapni mint egy osztrák? Vagy mert a betelepülő Slota nem meri a Magyar testvéreinket annyira elnyomni? Vagy miért? Talán az fáj, hogy végre a te érdekeid is lesznek képviselve és valaki ezt a "nagyoknak" is megmeri mondani, mert fél tőlük?

Cigány gyűlölet? Jobban kellene tájékozódnod! A Jobbik egyedül aki megmeri fogalmazni a problémát, ki meri mondani, de ad megoldást is! Ez a legtöbb cigány érdeke is! Amikor egy 15 éves kislányt néhány cigány megerőszakol, megöl, majd az útszélen hagyja, vagy ha egy erdésznek szétverik baltával a fejét pár ezer forintért vagy ha rágyújtják a házat egy másik cigány családra és a menekülő apát és fiát háturól lelövik, akkor szerinted nem kell fellépni? (Ja nem tudtad, hogy letartóztatták a Tatárszentgyörgyi gyilkost? És lám egy Örkényi cigány az...) Ha a Magyar megvédi magát, akkor a rendőr még ő ellene indít eljárást, ez jó? Ezzel foglalkozni kell!


Javaslom mielőtt vagdalkozol előtte tájékozódj!

2009. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
73%
Én azért szavaztam rájuk, mert sokkal jobbak, mint a szemét gyurcsány meg a többi gazember.
2009. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon veszélyes.

nem hiszem el, hogy ennyire profin manipulálnak. akit nem nem sikerül, és írja az ellenérveket eltüntetitek lepontozással. én nem akarok egy olyan országban élni, ami ilyen eszméket követ, szabad ember akarok maradni, és szabad országban szeretnék élni.


ti nem?


nem értitek hogy még több munkanélküli, még nagyobb szegénység az eredmény a Jobbik programjának??

értsétek már meg!

és lássatok a dolgok mögé

ne higgyetek el mindent, mindenféle megkérdőjelezés, gondolkodás nélkül.

ilyet a buta emberek csinálnak, feltételezem, hogy ti nem vagytok azok.

2009. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
akkor szavazz az mszp-re, vagy az szdsz-re, és tűrjed ahogy lassan kiveszik alólad a lakásodat is.
2009. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert:


Szeretem a hazámat

Nem szeretem,hogy gyarmatosítani próbálnak

Még nem égett le előttem és van benne bizalmam


Ki kell próbálni.

2009. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!