Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Hogy lehetne elérni, hogy a magyarok nagy része ne gyűlölje a romákat és a zsidókat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy,mert a gyűlölet a vérünkben van.Sajnálom.
2009. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Előző válaszoló, te meg kicsit sem általánosítasz? :D

De ha ennyire nagy gond van a magyarokkal, el lehet menni, semmi nem kötelez rá, hogy itt legyél! Veszel repülőjegyet, aztán mész ahova akarsz. Ja, vagy arra már nem merészkedsz?

Egyébként meg a zsidókat csak a szélsőséges része utálja, mert nem csinálnak semmi rosszat, viszont a romákat érthető módon mindenki utálhatja, és utálja is.

2009. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Pl ha a romák többsége nem viselkedne úgy ahogy.
2009. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű tanuljanak meg viselkedni!Aki tud viselkedni az szóljon azoknak az utcán akik miatt általánosítják őket,hogy "hagyják abba a garázdálkodást".Így ha az emberek látják a saját szemükkel ,hogy nem minden cigány léhűtő semmirekellő,akkor talán megváltozik a véleményük!de valjuk be a cigányok elégé tehetnek róla,hogy ez a kép alakult ki róluk!
2009. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Legelsőként a cigányok hozzáállását kellene megváltoztatni. Nekik is kicsit rugalmasabbnak kellene lenni velünk szemben, nem terrorban tartani a lakosságot, hanem együtt működni velük. Aztán iskolába kellene járatni a gyerekeiket, hogy szerezzenek szakmát, mert akkor lenne munkájuk. Aztán el kellene sajátítaniuk egy alapvető higiéniát és kulturált viselkedésmintát. Ha ennyit megtennének, akkor már be tudnának illeszkedni a társadalomba. (Csak az a gond, hogy nem igazán akarnak beilleszkedni, mert nekik jobb, ha "sírnak", hogy kirekesztettek, mert akkor kapják a sok segélyt...)


A zsidókkal szerintem semmi gond, és nekem nincs is az ismeretségi körömben olyan, aki utálná őket...

2009. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehetne elérni hogy a cigányok és a zsidók nagy része ne gyűlölje a magyarokat?:O
2009. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
A cigányokat azért nem szeretjük, mert nagy többségük képtelen beilleszkedni, és bűnözésből tartja fenn magát. Persze ez nem csak az ő hibájuk, azokat kéne először felelősségre vonni akik ezt lehetővé tették nekik, kezdve az össze magyarországi cigányvezetővel. A zsidókat nem övezi közutálat szerintem. Persze van egy réteg aki szerint minden rossz okozója a zsidók, de nekik teljesen mindegy, hogy kit, csak valakit okolni lehessen, és még véletlenül se magunkban keressük a problémát. Meg akadnak akik pusztán azért nem szereti őket, mert több pénze van, mint neki, de ők ugyanúgy utálják a gazdagabb magyarokat, mert csak irigyek (irigykedésben szerintem világelsők vagyunk).
2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
hát ha fejbelőnék saját magukat az sokat segítene.
2009. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Bele kéne verni (akár szó szerint) abba buta retkes fejükbe, hogy EZ ITT MAGYARORSZÁG!

És ha itt szeretnének továbbra is élni és jóban lenni a magyarokkal, akkor nekik kell alkalmazkodni hozzánk. Mi vagyunk a befogadók és ők a "betolakodók", mi döntjük el, hogy kit fogadunk be és kit nem. Kit szeretünk és kit nem.

Ez alapvető szerintem.

Ha én külföldön telepedek le, nem kezdem ócsárolni a befogadó nemzetet, nem fogom terrorizálni és zsarolni őket. Inkább megbecsülöm amit kapok és megköszönöm. És próbálok hasznos tagja lenni a társadalomnak.

A zsidókkal meg pont az a baj, hogy ezt hagyják, sőt elősegítik, egymás ellen uszítják a cigányt és a magyart.

Túl sok hatalom, -aránytalanul sok van a kezükben.

És persze pénz is, de nem az irígység ami miatt útáljuk öket. Én legalábbis biztos nem irigylem őket, rohadtul nem szeretnék zsidó lenni.

:-)

2009. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy a romák és a zsidók elkezdjenek beilleszkedni és becsületesen élni közöttünk?
2009. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!