Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várható jobban Jobbik-MS...

Miért várható jobban Jobbik-MSZP összecsapás '14-ben, mint Jobbik-Fidesz? Az "első" helyért.

Figyelt kérdés
Valakinek saját véleménye erről linkek és statisztikai adatok nélkül?
2012. júl. 2. 17:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Az 1 adott városban történő választások nem feltétlen mérvadóak országos szinten, hiszen ott sokszor csak az embert nézik, aki indul, nem feltétlen a pártszíneket. Tehát lehet olyan alapon akár, hogy kinek több az ismerőse, ki befolyásosabb valamiért a városban...
2012. júl. 2. 20:47
 12/32 Pro Patria ***** válasza:
73%

kpetike, már megint hülyeségeket beszélsz.


A "sorrend", amit felsoroltál, köszönőviszonyban sincs semelyik közvéleménykutatással - a barikádos, kurucos oldalakat leszámítva.

Te meg hol "mereven elhatárolódsz" a jobbiktól, hol miatta kampányolsz. 12 évesen inkább még menjél vissza a kifestőkhöz, és ne hivatkozz arra, hogy "mi volt 2002-ben", amikor te egészen konkrétan még 2 éves voltál, pláne ne a "rendszerváltás előtti időkre"...

2012. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20%
Én abban bízok hogy a Fidesz nyer de úgy hogy koalíciót keljen alakítani a Jobbikkal. Bízok abban hogy sok olyan Fideszes van aki valóban nemzeti érzelmű és kész a koalícióra a Jobbikkal. Sajnos nem elég erős a Jobbik ahhoz hogy megnyerje egyedül.
2012. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Azt hittem a jobbik ellenzék.... Nem az?
2012. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Pro Patria ***** válasza:
81%

Kedves 23:50-es válaszoló!


Nem tudom, hogy a kérdésed szarkazmus-e, vagy - remélem, nem - komoly, de ha ez utóbbi, akkor válaszolók:

Természetesen nem kormánypárt a Jobbik, csak felvetődött itt némelyeknél, hogy koalícióba kellene állnia a kormánypárt Fidesszel.


De ez aligha elképzelhető, mert önmagukat hiteltelenítenék el azzal, hogy egész eddig "új irány"-ról beszéltek, és most meg összefognának. Tudják ezt ők is, éppen ezért - szerintem - fel sem merült még az ötlete sem, hogy bárkivel koalícióra lépjenek.

2012. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Pro Patria ***** válasza:
*válaszolok
2012. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Vona Gábor többször elmondta, hogy semmi összeforrás nem elképzelhető a Fidesszel.


Ennek ellenére én is egyre több nemzeti radikális szájából hallom, hogy pedig csak ezt tudják 2 év múlva megoldástként elképzelni, mivel amúgy ismét nem tudnak annyit sem tenni majd, mint koalícióban tudnának.

Viszont nagymértékű lenne az elpártolás, csalódottság, az is biztos.

2012. júl. 3. 13:21
 18/32 Pro Patria ***** válasza:
100%
Végülis csak hússzor mondtad már te magad, hogy 12 éves vagy, és megvédeni az állításaidat a "mindenkit leköröző jobbik"-ról, most sem tudod, csak valami menőnek tűnő szöveget pötyögtél be...
2012. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Lesz itt világ, ha az mszp lesz...
2012. júl. 3. 18:33
 20/32 anonim ***** válasza:
Köszi, Pro Patria, nem szarkazmusból kérdeztem, csak nekem úgy tűnt, hogy a Jobbik mostanában többet támadja a Fideszt, mint az MSZP-t. Nekem ez nagyon új volt, hogy esetleg készek koalícióra is, hogy a Fideszt megint hatalomra juttassák.
2012. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!