Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várható jobban Jobbik-MS...

Miért várható jobban Jobbik-MSZP összecsapás '14-ben, mint Jobbik-Fidesz? Az "első" helyért.

Figyelt kérdés
Valakinek saját véleménye erről linkek és statisztikai adatok nélkül?
2012. júl. 2. 17:56
1 2 3 4
 31/32 Pro Patria ***** válasza:
100%

Kedves 22:55-ös válaszoló!


"annyit jelent számotokra, hogy 13 éves? akkor meg igazán nagy hősnek képzelhetitek magatokat, hogy egy 13 éves gyereket érvelésben le tudtok győzni."

- Nem, nem érezzük magunkat hősnek - legalábbis én személy szerint.


"önmagának mond ellent? oké! akkor ezzel kell támadni, de nem azzal, hogy önmagának mond ellent, MERT 13 éves. kit érdekel? láttam én már cifrább dolgokat is ezen az oldalon annál, amit kpetike csinál. és azokat biztos, hogy nem 13 éves emberek írták!"

- Nem is ez volt az elsődleges kifogásunk, hanem hogy itt már oldalakon - sőt kérdéseken - keresztül regél állítólagos Jobbik mindenki-leelőzéséről, meg másfélmilliós számról a népességtámogatásban, meg "a Fidesz jelen állás szerint a harmadik helyre kerülne", mindezt határtalan magabiztossággal, de mikor sokadjára kérjük, hogy ugyan mondja már meg, hogy mégis honnan szed ilyeneket, akkor a válasza "ne akard, hogy káromkodjak, három napja nem csináltam, van minek kijönnie belőlem!" - ilyenkor joggal mondjuk, hogy "na jó, kis taknyos, bújj vissza a sarokba"....:)


"ha úgy gondolod, hogy alapból hülyeséget ír, akkor ne olvasd végig, max. nyomj rá egy pirosat, és kész, de már komolyan unalmas, hogy kérdések tömkelege óta azon megy a társalgás, hogy inkább ne írogasson ide, mert 13. szerintem meg igenis fontos, hogy minden korosztály hozzáállásáról érkeznek információk"

- A probléma még nem is az, hogy elmondja a véleményét, és a saját szemszögét. Sokkal inkább, mikor mesél arról, hogy "bezzeg a kádárizmusban sokkal jobb volt", meg konkrét kiselőadást tart a '90-es években lezajlott privatizációról, mikor 5 éve még nem látott a legóhalmon túl, és most olyan baromi nagy élettapasztalatot próbál árasztani magából, ilyen jellegű eszmefuttatásokkal, hogy mennyivel jobb volt él olyankor, amikor nem is élt.:) Nemigen lehet komolyan venni, és ilyenkor nem mi vagyunk a hülyék, ha azt mondjuk, hogy ne tegyen úgy, mint egy 30 éves, két diplomás bölcsész.


"ha ebből azt szűröd le, hogy határozatlan az álláspontja, ellentmondásokba keveredik, akkor jó! mit jelent? hogy van még mit tanulnia! gondolom 13 évesen te sem voltál még profi politológus."

- A határozatlanság nem ugyanaz, mint egyik oldalon a legvéresebb szájú jobbikosnak, másik oldalon liberális toleranciabajnoknak lenni. Nem, én sem voltam 13 évesen politológus. De nem is tettem úgy "a nagyok" között.

És főleg nem kértem ki magamnak, ha helyretették a hülyeségeimet.

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Pro Patria ***** válasza:
100%

És amit már tényleg nem lehet überelni, mikor az előző felhasználónevével ezt a kérdést írta ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__284..


Ennél már csak a világkormányos kérdések jobbak. Sokáig vívódtam, hogy lehordjam-e, vagy hagyjam kibontakozni - épp azért, amit mondtál - mindenki így kezdte; de aztán így döntöttem. Ha érdeklődéssel, kíváncsisággal fordult volna a dolog után, örültem volna neki. De így, hogy "majd én megmondom, mert olyan vagyok, mint egy kib*aszott egyetemista", na ez nem jön be... Nagyon hiteltelen.

2012. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!