Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért várható jobban Jobbik-MS...

Miért várható jobban Jobbik-MSZP összecsapás '14-ben, mint Jobbik-Fidesz? Az "első" helyért.

Figyelt kérdés
Valakinek saját véleménye erről linkek és statisztikai adatok nélkül?
2012. júl. 2. 17:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a mostaninál rosszabb nem lesz.
2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem készek!
2012. júl. 3. 18:49
 23/32 Pro Patria ***** válasza:
Erről van szó, hogy csak itt, a gyk-n rebesgetik néhányan, de szerintem a pártban fel sem merült ez az ötlet.
2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Pro Patria mikor mondtam? Ja igen télen nem nyáron, nem tavasszal a szülinapra nem is gondolsz? :D mivel Július eleji vagyok így most már nem vagyok 12 :P
2012. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy sem vagyok Jobbikos, csak Jobb oldali mivel máma már nem szeretném, hogy a zsidókat, melegeket, ateistákat csak azért leszólják mert azok de ez még nagyon sok népcsoportra vonatkozik, továbbá viszont az sem tetszik, hogy meleg felvonulás és meleg olimpia is van attól, még hogy Radikális és Jobboldali politikát támogatók attól még nem vagyok sem Jobbikos, sem Fideszes.
2012. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Pro Patria ***** válasza:
75%

Ja, már 13 vagy? Hű.:) Akkor már egyedül is nézhetsz 12 éven aluliaknak nem ajánlott filmeket.

Ettől még nem változik a mondandóm.

2012. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak sajnálni tudom, az ilyen embereket...
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Kedves KPetike!


Egyet kell hogy értsek pro patria-val,mert tényleg sokszor ellentmondasz magadnak.Van olyan kommented,amikor a jobbikról áradozol,a másikban pedig leszögezed,hogy te bezony nem vagy jobbik szimpatizáns.De mind1,nem akarok gép elött vitatkozni,ez a ti dolgotok.:)


Amúgy a Jobbik minden egyes közvéleménykutatásban nagyon le van maradva a 2 nagy párttól,szóval nem nagyon értem ezt a sok hsz-t,amikor jobbikot kormányozni képes erőnek tituláljátok.

Az viszont igaz,hogy 2 év sok idő,de sztem megint FIDESZ-MSZP párharc lesz,mert a jobbik,amíg ilyen retorikát folytat,addig mindig "csak" egy behatárolt rétegpárt lesz.

2012. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

le lehetne szálni kpetikéről, szerintem... komolyan, szánalmas, hogy az emberen csak a korával találtok fogást?


annyit jelent számotokra, hogy 13 éves? akkor meg igazán nagy hősnek képzelhetitek magatokat, hogy egy 13 éves gyereket érvelésben le tudtok győzni.


önmagának mond ellent? oké! akkor ezzel kell támadni, de nem azzal, hogy önmagának mond ellent, MERT 13 éves. kit érdekel? láttam én már cifrább dolgokat is ezen az oldalon annál, amit kpetike csinál. és azokat biztos, hogy nem 13 éves emberek írták!


ha úgy gondolod, hogy alapból hülyeséget ír, akkor ne olvasd végig, max. nyomj rá egy pirosat, és kész, de már komolyan unalmas, hogy kérdések tömkelege óta azon megy a társalgás, hogy inkább ne írogasson ide, mert 13. szerintem meg igenis fontos, hogy minden korosztály hozzáállásáról érkeznek információk - ha ebből azt szűröd le, hogy határozatlan az álláspontja, ellentmondásokba keveredik, akkor jó! mit jelent? hogy van még mit tanulnia! gondolom 13 évesen te sem voltál még profi politológus.

2012. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Petike, én még mindig nem tudom eldönteni, hogy egy nagyon hülye vicc áll a tevékenységed mögött, vagy komolyan ilyen vagy, de sírva könyörgök, jobboldali, nem pedig Jobb Oldali, és a radikális, meg magyar, meg hasonló, szívednek kedves szavakat sem nagy kezdőbetűvel írjuk.
2012. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!