Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha a jobbikosok sok olyan...

Hogyha a jobbikosok sok olyan embert zsidónak neveznek, aki nem az, akkor miért vannak megsértődve ha a jobbikot nácinak nevezik?

Figyelt kérdés
Ha ők mondhatnak a nekik nemtetszőkre mindenfélét, akkor miért sértődnek meg ha az ő szélsőjobbos pártjukat valaki nácinak meri nevezni?

2012. júl. 9. 23:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
63%

"szcientológusok...Mogyoróvajjal kenik be testüket teliholdkor és Wass Albertet szavalva táncolnak a dögkút körül?" "


Én amikor elolvastam csak elmosolyogtam rajtad és az a felmérés jutott eszembe ahol megnézték hogy a magyarok 20%-a funkcionális analfabéta! Ez azt jelenti hogy képtelen részben vagy egészben értelmezni az olvasott szöveget!

valyon még hány jobbikos olyan mint te? Funkcionális analfabéta!!!!! Így ha nem elég egyszerű és lebutított a szöveg akkor nem érti meg!!!


Ugyanis Te csak az első pár sort olvastad el ahol épp azt hozza föl a szerző hogy mennyi félinformáció és képtelenség van a scientológia körül! És pont erre hozza abszurditásnak ezt a mogyoróvajas-Wass Albertes példát!


Szóval kedves kommentelő:

Elöször olvasd el a cikket, ne csak a bevezetőt!

Aztán olvasd el még 10-szer ha kell hogy legalább részben megértsd!

Na és utána írjál valamit!



ha meg direkt ferdítettél és írtál hazugságot akkor azt hiszem kár írnod bármit mert hazug emberrel kár vitatkozni met úgyis csak végighazudja az egész vitát...

2012. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is túlspiláznak egy két dolgot a jobbikosok. Az echo tv-n egy magát jobbik szervezetéhez kötő egyéntől hallottam egy két hónapja olyat, hogy a cigányok ezrével irtják a magyarokat. Sajnos nem tudom megmutatni a felvételt, mert csak egy két mondatot hallottam az egész műsorból azt se tudom melyik műsor volt az...


A probléma abban rejlik, hogy már meg ne sértődjenek a jobbikosok, de elég befolyásolható mind. Elmagyarázzák nekik, hogy csak úgy lehetsz igaz magyar, ha csángó ruhát hordasz matyóhímzéssel és törtélelmi Magyarországos alsónacit viselt, valamint minimum kétszer meghalnál a Kárpátok bércein ha a gonosz világuralmi erők el akarnák foglalni szeretett hazád. Egyfajta melodrámát csinálnak az életükből. Nyilván ehhez párosul, hogy bűn vagy hazaárulás nem jobb oldali lapokat olvasni, mert az mind mocskos ballibsi szennylap. Innentől kezdve gyakorlatilag egyetlen forrásból tájékozódnak, az meg éjjel nappal azt nyomja, hogy a zsidók ezt meg azt vásárolják fel, meg a cigányok már legalább 600000 magyar embert gyilkoltak meg, nem dolgoznak, de ettől függetlenül elveszik a munkát stb...


A jobbikos nem azért nem tájékozódik más lapokból mert hülye, hanem mert bűntudata van. Erre van kondícionálva. Ha politikáról van szó, akkor betanított reflexek szerint.

2012. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
18%

#31

"Wass Albertet az ország nagyjai közé sorolni - Széchenyi és társai forognak a sírjukban."


Sajnálom, hogy nem olvastad egy művét sem, mert akkor elfogadnád azt a jelzőt, hogy a XX-ik század jeles, kiemelkedő írója, a nemzet nagyja.

2012. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

#31


FIGYELEM! A FILMBEN ELHANGZÓ ÁLLÍTÁS, MELY SZERINT WASS ALBERT VAGY FELESÉGE SZCIENTOLÓGUS LETT VOLNA, HAMIS ÁLLÍTÁS. Elizabeth Fay McClain asszony a Christian Science egyház tagja volt, ezért lépett be a férje is 1952 májusában, a gyerekeivel együtt. Ám a Christian Science Church-nek semmi köze nincs a Szcientológiai Egyházhoz. Sajnos, a dokumentumfilm szerkesztői Turcsány Péterre (Kráter Kiadó) hivatkoznak, aki azonban nem a Wass Albert-hagyaték gondozója, így hagyatéki és családi dolgokról nem tudhat. Wass Albert hagyatékának gondozója, sőt az 1998-as temetés filmfelvételének készítője is Lukácsi Éva, miami református lelkész, aki az adatokat és a filmmel kapcsolatos kritkáját megosztotta velünk. Köszönjük!


Még egy bukta, hiszen ez az egyház 1879-ben alakult.

Kérlek légy körültekintő, amikor a szcientológiával hozol összefüggésbe valakit. Pláne ha az illető más halott!

2012. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 Andizsuzsi ***** válasza:
64%
Olvastam, és eddig: "a XX-ik század jeles, kiemelkedő írója" egyet is értek. A többivel nem. Attól, hogy valaki remek író, még nem lesz remek ember.
2012. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
52%

Andizsuzsi válasza:


Olvastam, és eddig: "a XX-ik század jeles, kiemelkedő írója" egyet is értek. A többivel nem. Attól, hogy valaki remek író, még nem lesz remek ember.


Hogy milyen ember volt, azt csak a könyvekből ismerhetjük meg.

Arra céloztam, amit az asztalra letett. A nemzet nagyjaihoz sorolását a maradandó, értéket létrehozó személyiségéért írtam.


A Queen-t is hallgatom, noha a homoszexualitást elutasítom. Hitler eszméivel sem értek egyet, annak ellenére festményei kifejezetten művésziek. A nyilas eszméket sem vallom, annak ellenére Nyírő műveit szeretem.

Válasszuk már ketté a művészetet a politikától.

2012. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 Andizsuzsi ***** válasza:

"Kérlek légy körültekintő, amikor a szcientológiával hozol összefüggésbe valakit. Pláne ha az illető más halott!"


Én a XXI. század c. tévéműsorból szereztem az információt, ha az téves volt, ezúton elnézést kérek.



" Válasszuk már ketté a művészetet a politikától."


Éppen ezt teszem. Írói munkássága elismerése mellett nem sorolom a nemzet nagyjai közé. De ha te tudsz olyat, ami bármilyen módon hozzájárult a nemzet épüléséhez (nagy szavak, de nem találtam jobb kifejezést), szívesen meghallgatom, és kész vagyok a véleményemet megváltoztatni. De hogy a te példádnál maradjunk, nekem is az egyik kedvencem Freddie Mercury. De sem az angol, sem az indiai nemzet nagyjai közé azért nem sorolnám.

2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

"Hogyha a jobbikosok sok olyan embert zsidónak neveznek, aki nem az, akkor miért vannak megsértődve ha a jobbikot nácinak nevezik?"


A "zsidó" szó pozitív és negatív jelentést is hordoz: ez minden egyén maga ítéli meg.


A "náci" szó azonban csak negatív jelentéstartalmú jelzőként használatos.

2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

"Írói munkássága elismerése mellett nem sorolom a nemzet nagyjai közé. "


A szétszaggatott ország, a nemzet fájdalma, az Magyarországtól elszakított székelység lelki életének feltárása egyedüli módom valósul meg műveiben. Olyan mintha egy "korabeli híradóst" küldtünk volna az ezeréves határra...

A "nemzet nagyjai" jelzőt nemcsak a politika szereplőire, vagy a tudósokra lehet alkalmazni. Hiszen hány költőnek és írónak emelnek, emeltek szobrot.

A szobrot a nemzet nagyjainak emelik. Tévednék?

2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, nem tévedsz. Csak ez szubjektív dolog. Neked oda tartozik, nekem nem. Legalábbis amíg a múltja nem tisztázódik.
2012. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!